АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ
01 - Cases

Кейс – Реклама TikTok: Cонячні Панелі

липень 2021 рік - лютий 2022 рік

В данному кейсі  ми розкажемо як вдалось досягти 73% ROI в TikTok.
01 - Cases
01
Огляд, вхідні дані

До нас прийшов клієнт, який успішно продавав сонячні панелі b2b. Але він вирішив спробувати себе у b2c. Проблема в тому, що клієнт не розумів, як шукати покупців у новому сегменті. Виставки та конференції, де він звик закривати контракти, зовсім не підходили для продажу товару населенню. Йому треба було йти до інтернету.

Ми вдячні компанії Ads-Tips за плідну роботу щодо налаштування і підтримки реклами для нашої кампанії. За час співпраці ми багато чого пережили разом і головне, що досягли поставленних цілей.

Весь цей час співробітники компанії Ads-Tips терпляче та наполегливо працювали з нами. Окреме спасибі менеджеру проекту Сергію Сеніцину за дотримання термінів, ефективні комунікації та терпіння; провідному таргетологу Андрію Доронову – за грамотні технічні поради та розгорнуті відповіді на наші запитання!

01 - Cases
Алекс Мірчес
CEO проекту
01 - Cases
02
Задачі
На сьогоднішній день TikTok є потужними інструментом для збільшення продажів і підвищення впізнаваності компаній. Якщо ефективно використовувати можливості соціальної мережі, то можна діяти цілеспрямовано та звертатися безпосередньо до своєї цільової аудиторії. У такій ситуації бюджет витрачається лише на взаємодію з потенційними клієнтами та має високу віддачу.

Головна мета, яка була поставлена ​​перед нашими спеціалістами з таргету, була спрямована на збільшення кількості клієнтів. Досягти її можна лише у тому випадку, якщо розробити ефективну стратегію.
03
Рішення
Оскільки ми з клієнтом не хотіли грати в лотерею та витрачати бюджет у холосту, то почали з серйозного аналізу ніші та потреб цільової аудиторії. У процесі роботи фахівці виконали таку роботу:
  • поспілкувалися з менеджерами з продажу з метою дізнатися більше про покупців та мотиви придбання;
  • ознайомилися із відгуками. Вони показали позитивні та негативні сторони;
  • дізналися все про особливості запропонованої продукції, унікальні властивості;
  • склали список конкурентів, простежили, як вони організували взаємодію з клієнтами та просування. Знайшли їх сильні та слабкі сторони.
Розробили кілька різновидів рекламних повідомлень, призначених для різних ЦА. Нам було важливо зацікавити споживача, який хоче відчути всі переваги природньї електрики. Мотиви встановлення сонячних станцій у всіх їх були різні. У когось безпека сім’ї, в інших безперебійна експлуатація техніки, у третіх економічна вигода. Всі ці трігери стали основою для візуального контенту, який ми в подальшому використовували в рекламі.
04
Реалізація

Налаштування реклами TikTok

Шляхом проб і помилок було виділено найбільш прибуткові у нашому випадку штати: Аризона, Арканзас, Каліфорнія, Флорида, Невада і Нью-Мексико. Цільову аудиторію не стали ділити за статтю, встановили лише обмеження віку від 25 років. В якості цілі для компанії була встановлена завершена реєстрація.
energin-stat-1

За підсумками спліт-тестів вистрілили дві групи оголошень. Ціна за конверсію у першій була досить високою — близько $17. Проте якість трафіку стабільно трималася також на висоті. За перший тест ця група зібрала 10 лідів у сумі $470, що принесло $169 прибутку.

energin-stat-2

Друга з вдалих рекламних груп також показала результат у 3 підтверджених ліда, але ціна конверсії була быльшою — $26. Отже, ще раз підтверджується правило – потрібно робити багато тестів, щоб досягти бажаного результату.

05
Результати і висновки

Результатами виконаної роботи стали: залучення цільових лідів, та підвищення впізнаваності бренду. Наразі ми продовжуємо співпрацю з Energin. Наразі нашою метою є масштабування реклами для клієнта.

Подібним високотехнологічним компаніям рекомендуємо розробити УТП, яке допоможе вигідно виділитися серед конкурентів, а також мати в штаті менеджера з продажу, щоб він швидко та якісно обробляв заявки та відповідав на питання, що надходять від потенційних клієнтів. Це дозволить підтвердити в очах споживачів імідж унікального та відповідального бізнесу.

Реклама TikTok для Energin – це чудове підтвердження того, що соціальні мережі це швидкий та ефективний спосіб залучити нових клієнтів у бізнес.  

01 - Cases

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу