Залишити заявку

Наші тарифи

 • Рекламний бюджет до 50 000 ₴
  Комісія 10 000 ₴
 • Рекламний бюджет 50 000 - 120 000 ₴
  Комісія 14 000 ₴
 • Рекламний бюджет > 120 000 ₴
  Комісія 10% від бюджету
Ключові особливості:
 • безкоштовне налаштування реклами (мінімальний термін співпраці від 3 міс);
 • безкоштовний аудит поточних рекламних кампаній, налаштувань;
 • безкоштовна розробка креативів для рекламні кампанії;
 • безкоштовний аудит посадкових сторінок під рекламу;
 • персональний менеджер завжди на зв’язку, навіть у вихідні;
 • бонусний промокод від Google на 10 000 грн (тільки для нових акаунтів Google Ads).

Етапи співробітництва та методи роботи

Як ми працюємо, img1

1️⃣ Знайомство. На цьому етапі спілкуємося з потенційним замовником, обговорюємо проєкт та цілі.

2️⃣ Бриф. Відправна точка для подальшої роботи якісно заповнений бриф. З нього ми дізнаємося, які цілі ставить клієнт і навіщо йому потрібна реклама. Розуміємо, які рекламні інструменти використовувати та які потрібно поставити цілі, KPI та рекламні бюджети.

3️⃣ Стратегія. На основі брифу створюємо стратегію просування та медіаплан. Докладно прописуємо в комерційній пропозиції, що налаштовуватимемо і який потрібен рекламний бюджет на кожен рекламний канал.

Надаємо комерційну пропозицію та медіаплан клієнту. Медіаплан показує прогнозовану кількість конверсій, середню вартість кліку, мінімальний та рекомендований бюджет.

4️⃣ Передплата. Після погодження дій та бюджетів клієнтом вносить передплату у розмірі 100% за перший місяць роботи. Замовник завжди має доступ на перегляд і знає як ми працюємо.

Що включає ведення контекстної або таргетованої реклами:

 • Аналіз облікового запису та додавання у виключення нецільових пошукових запитів та ключових слів
 • Перевірку акаунтів на конфлікти ключових слів та аудиторій
 • Перевірку оголошень та розширень оголошень
 • Перевірку та аналіз ефективності рекламних кампаній, груп, оголошень, ключових слів, аудиторій
 • Перевірку працездатності конверсій та цілей рекламного облікового запису
 • Аналіз конверсій, цілей та трафіку на предмет виявлення аномалій
 • Аналіз та виключення неефективних майданчиків для показу реклами
 • Взаємодія з технічною підтримкою рекламних систем
 • Перевірка автоматичних рекомендацій рекламних систем
 • Контроль рекламних бюджетів, щодо перевитрати чи недовитрати у межах 1 календарного месяцю.
 • Контроль ставок та інтелектуальних стратегій рекламних облікових записів
 • Аналіз та застосування коригувань для утримання чи збільшення кількості конверсій на стороні клієнта, а також для можливого зниження їх вартості

У кожного проєкту є свої особливості та деякі послуги індивідуальні, але наведений план  – це класичні варіанти робіт, які проводяться завжди й дають розуміння як ми працюємо.

Оплата послуг Ads-Tips: відсоток від рекламного бюджету

Протягом усього часу існування нашої агенції ми пробували різні стратегії співробітництва та оплати послуг. Найбільшу взаємну ефективність для клієнта та нас показала стратегія із відсотком від рекламного бюджету.

Для кожного клієнта ми робимо безкоштовне налаштування. Клієнт має доступ на перегляд рекламного облікового запису — вся робота максимально прозора. Рахунки від рекламних систем відправляємо клієнту.
Як ми працюємо, img2

Привабливість стратегії для клієнта – у її простоті та ефективності: замовнику не потрібно платити за налаштування, вникати у її тонкощі та контролювати дії виконавця. Він бачить рекламний бюджет, результат і розуміє, за що платить. Ще до початку роботи клієнту хочеться бачити, що він отримає за власний кошт. Для цього ми готуємо медіаплан, розрахований у рекламній системі. Це наближені до реальних даних, що показують можливості рекламної кампанії.

На ринку рекламних послуг можна зустріти велику кількість відсотків (від 4% до 25%). Це значення може залежати від досвіду агентства, налаштувань та бюджету проєкту.

Почавши працювати з цією схемою, ми зрозуміли, що це один із найкращих варіантів співробітництва в інтернет-маркетингу.

Чому відсоток від бюджету – це win-win стратегія

 1. При піднятті рекламних витрат виграє і клієнт, і ми. Замовник може розпочати з мінімального бюджету. При цьому рішення про його збільшення приймає лише клієнт, коли розуміє, що робота дає результат.
 2. У рамках проекту ми можемо вводити KPI. Тобто додатково оплачується певний результат, що з одного боку мотивує виконавця, з другого – підвищує результативність реклами. Виконання KPI приносить нам додатковий відсоток, клієнту – конверсії, та показує замовнику нашу зацікавленість у ефективності.
 3. Можемо підключити наскрізну аналітику для відстеження якості лідів у клієнті CRM. Це дає більш чітке розуміння, які ключі дійсно призводять до конверсії та допомагає покращити налаштування рекламної кампанії.

Практика нам довела, що відсоток бюджету – це плата за ефективність.  Важливо : кожен проєкт потребує індивідуального підходу. Перші 1-3 місяці реклами – основа подальшого вдосконалення налаштувань. На рекламні показники може вплинути маса факторів від бюджету та складності акаунту до географії продажів та сезонності. Після отримання конверсій за перші 1-3 місяці можна починати працювати з лідами, KPI, наскрізною аналітикою.

Ще 3 стратегії на ринку PPC-послуг

Вибираючи компанію для налаштування контекстної реклами, ви можете побачити різні методи співробітництва та оплати. Свого часу ми також з ними стикалися і готові поділитися з вами особливостями, плюсами та мінусами кожного методу.

Оплата за годину роботи

Довгий час ми працювали за цією схемою, і вона нам подобалася завдяки своїй логічності та прозорості.

Витрати клієнта збільшуються у разі збільшення робіт над проєктом та зменшуються, якщо роботи над проєктом поменшало. При цьому всі дані залишаються відкритими та клієнт бачить, за що платить і який отримує результат.

Як стратегія з оплатою за годину працює на практиці:

 • Прораховуємо, скільки годин займатиме налаштування.
 • Узгоджуємо з клієнтом завдання та тимчасові витрати на них.
 • Маючи встановлену вартість години, час перераховуємо у грошову суму.
 • Починаємо роботу.

Особливості погодинної оплати

Кількість робочих годин, яка потрібна для налаштування рекламних кампаній завжди індивідуальна і розраховується під кожного клієнта на основі наданих даних про завдання.

Кількість часу на ведення одного облікового запису в будь-якій рекламній системі залежить від кількох факторів:

 • Бюджет рекламної кампанії. Як правило, чим більший бюджет рекламної кампанії, тим більше трафіку ми отримуємо і тим більше трафіку необхідно аналізувати. Чим більше аналізу, тим більше часу на це потрібно. Однак це не завжди так. У нас на веденні були проєкти з дуже великим бюджетом, але при цьому з 1 рекламною кампанією та дуже однотипними пошуковими фразами. Звичайно, ведення такого облікового запису коштує набагато менше, оскільки займає менше робочого часу.
 • Складність налаштування та кількість рекламних кампаній. Навіть при невеликих бюджетах у клієнта буває досить складне налаштування, яке потребує підвищеної уваги та часу, а також може бути дуже багато рекламних кампаній. Такі облікові записи можуть вимагати підвищеного часу на менеджмент.
 • Частота зміни рекламних акцій або будь-яких додаткових правок в обліковому записі. Якщо рекламні акції змінюються раз на місяць, це займає в 4 рази менше часу, ніж рекламні акції у клієнта змінюються щотижня, або раз на кілька днів. Все це безпосередньо впливає на витрачений робочий час.

Чому ми відмовилися від роботи з погодинною оплатою?

Працюючи за такою методикою, важливо показати клієнту прозорий та максимально точний облік часу (скільки годин та хвилин витрачено, на що та скільки ще залишилося). Для точного та чесного підрахунку часу ми використовували спеціальні додатки-трекери. Але навіть під час використання трекерів та підготовки докладних звітів контроль залишався слабким місцем цього підходу до роботи.

При обговоренні проєкту ми завжди оголошували мінімальну кількість годин за встановленого бюджету.

Мінімальний час для ефективного ведення рекламного облікового запису складав 6 годин для контекстної реклами (Google Ads, Bing Ads) та 4 години для таргетованої реклами (Facebook/Instagram Ads, Linkedin Ads). Однак ця цифра дуже індивідуальна і розраховувалася під кожного клієнта окремо. Чим більший бюджет, тим більше роботи та більше годин потрібно на роботу з акаунтом на місяць.

Оголошена сума для замовника по суті перетворювалася на фіксовану ціну. І він чи погоджувався на кінцеву суму, чи ні.

Така стратегія виявилася неефективною для інтернет-маркетингу, де важлива гнучкість та індивідуальний підхід.

Навіщо ускладнювати роботу розрахунком годин та контролем, якщо можна працювати відразу за системою Fix Price? Питання цілком логічне, але і ця система має свої недоліки.

Fix Price. Фіксована ціна

З одного боку, це дуже просте та зручне рішення. Клієнт сплачує певну суму, а агентство виконує роботу та підтримує обліковий запис клієнта в ефективному стані. Не слід вираховувати відсотки, вести складну звітність.
Як ми працюємо, img3

Головний мінус такої стратегії – послуга подається дуже узагальнено, без чітко прописаних дій. Найчастіше включає базове налаштування і правки, без додаткового аналізу. Роботи над підвищенням ефективності рекламного облікового запису ведуться менш якісно.

Важко прописати, що входить у послугу, і замовник не розуміє, за що він платить. А коли з’являється необхідність додаткових налаштувань, виявляється, що агентство таким не займається або лише за додаткову плату.

Fix Price – схема, актуальна для фрілансерів-початківців та мінімальних бюджетів з невеликими очікуваннями від реклами. Суми таких послуг можуть бути абсолютно різними. І вони формуються абсолютно суб’єктивно.

Цю схему ми також пробували, але переконавшись у її неефективності та незручності, перейшли на погодинну модель, а потім на відсоток від бюджету.

CPA, CPL: Стратегія з платою за ліди

Головна особливість – клієнт платить за отриманий результат – ліди чи продажі. У цьому випадку клієнт та агентство домовляються про KPI (ключові показники ефективності).

Приклад співробітництва за такою схемою: клієнт та агентство домовляються про те, що реклама принесе не менше ніж 100 заявок, за кожну з яких агентство отримає 500 грн. У разі невиконання KPI вартість ліда зменшується, тобто агенція отримує менше.

Хоча стратегія і здається цілком логічною, вона залишається суперечливою. Тут практично в 10 випадках з 10 починаються розбіжності між замовником та виконавцем.

Головний мінус для агентства – він не має доступу до відділу продажів і всього, що з ним пов’язано (акції, дзвінки, ціни тощо). А навіть якщо є такі доступи для статистики, то вплинути на скрипт продажів, на ціни, на знижкові акції тощо, агентство просто не має права.

Головний мінус для клієнта – зацікавленість агентства у кількості лідів, але не в їхній якості. Наприклад, якщо клієнт побачив рекламу в Google Ads, перейшов на сайт і залишив заявку – такий лід можна вважати якіснішим, ніж якби клієнт побачив рекламу на Facebook Ads або Instagram як лід-форму та залишив свій номер телефону.

Через те, що ми налаштовані на довгострокове win-win співробітництво з клієнтами й нам важлива якість лідів не менша, ніж клієнтам, від подібної стратегії ми також відмовилися.

Бажаєте розпочати співпрацю з агентством інтернет-маркетингу Ads-Tips i/або у вас залишилися питання? Зв’яжіться з нами.

Будемо раді відповісти
на ваші запитання
Вам відповість на email

Віталій Ухань
Засновник агенства Ads-Tips.com

Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.