Залишити заявку

Рекомендації Google Ads, як використовувати? [7 порад]

Рекомендації Google Ads, як використовувати? [7 порад]

Google хоче зробити свої послуги більш цінними для бізнес-клієнтів, які використовують її рекламну платформу. І один зі способів, яким компанія з Каліфорнії сподівається досягти цього, – інструмент “рекомендації Google Ads”, програмне забезпечення на основі штучного інтелекту, яке може допомогти компаніям покращити свої рекламні кампанії.

Потреба в такому продукті очевидна: багато компаній не мають власного досвіду, необхідного для створення ефективних рекламних кампаній. Найчастіше малий бізнес витрачає багато грошей на Adwords, що з’їдає їхні обмежені рекламні бюджети та призводить до втрати продажів.

Таким чином, інструмент “рекомендації Google Ads” – це свого роду автоматизований помічник спеціаліста, який може вносити зміни на основі даних, які він збирає з кампаній. Загальна мета – підвищити ефективність кожного фунта витрат на рекламу, допомагаючи бізнес-клієнтам переконатися, що вони отримують краще співвідношення ціни та якості. Інструмент рекомендацій – це метод оптимізації Google Ads.

інструмент "рекомендації Google Ads"

Як працюють рекламні рекомендації Google Ads?

В принципі, рекомендації працюють дуже просто. Google відстежує історію вашої кампанії, оцінює її на предмет тенденцій, завантажує дані у свої розумні алгоритми, а потім видає купу порад на іншому кінці.

Поява рекомендацій може зайняти деякий час. Якщо ви тільки нещодавно запустили рекламну кампанію, навряд чи Google збере достатньо даних, щоб надати якісні рекомендації. Якщо ви нічого не побачите з першого разу, Google пропонує вам повернутися пізніше: їхня пошукова система постійно шукає нові можливості для оптимізації, а сама компанія регулярно впроваджує нові типи рекомендацій.

Як працюють рекламні рекомендації Google Ads?

Як виглядають рекомендації Google Ads?

Основна ідея рекламних рекомендацій полягає в тому, щоб підвищити CTR або коефіцієнт кліків: кількість людей, які переходять за вашими рекламними посиланнями та потрапляють на ваш сайт.

Штучний інтелект Google поки що недостатньо розумний, щоб генерувати новий контент, специфічний для вашого бізнесу (хоча це, ймовірно, станеться в якийсь момент у наступному десятилітті). Замість цього він бере вашу поточну рекламну копію і змішує її, сподіваючись досягти кращих результатів.

Наприклад, припустимо, ви написали заголовок “доступний одяг, взуття та шкарпетки”. Інструмент “рекомендації Google Ads” може вирішити, що це не оптимальний варіант, і змінити його на “Купуйте дешевий доступний одяг. Шкарпетки. Взуття”. Як бачите, фактичний зміст контенту зовсім не змінився, змінився лише порядок, в якому слова з’явилися, і слова, які використовуються для передачі цього змісту.

Google виявив, що його інструмент “Рекомендації Google Ads” допоміг збільшити CTR приблизно на 10 відсотків, що є значним показником. Однак пам’ятайте: ви не зобов’язані приймати рекомендації Google, якщо не вважаєте їх релевантними або такими, що не мають сенсу. 

також читайте

Google не буде автоматично генерувати рекламу для деяких галузей

Хоча сайти електронної комерції та креативні агенції отримають величезну користь від інструменту “рекомендації Google Ads” свідомо не використовує систему для чутливих або суворо регульованих галузей. Наразі інструмент не надаватиме рекомендацій фірмам у медичній, фармацевтичній, фінансовій та реабілітаційній галузях, оскільки це може ненавмисно порушити рекламні правила.

Допоможіть вашій рекламі генерувати більше показів

Генерувати покази легко. Але щоб досягти успіху в рекламній грі в Інтернеті, вам потрібно покращити свої ключові слова та таргетинг.

Рекомендації Google Ads допоможуть вам зробити саме це. На стороні ключових слів інструмент рекомендацій здатний зробити кілька корисних пропозицій. По-перше, він може допомогти вам вказати відповідні ключові слова, які визначають, коли ваші оголошення з’являтимуться в результатах пошуку. Google робить це, не лише пов’язуючи слова з вашою кампанією, але й оцінюючи наміри клієнтів: хочуть вони купувати чи ні.

Рекомендації Google Ads також можуть допомогти вам створити нові негативні ключові слова: ключові слова, за якими ви явно не хочете, щоб оголошення показувалися.

Існує також інструмент, який Google використовує, щоб позбутися зайвих ключових слів в одній групі оголошень. Інструмент запропонує вам видалити непотрібні ключові слова, щоб полегшити керування вашим акаунтом.

Що стосується таргетингу, то тут теж є допомога. Інструмент рекомендацій допоможе вам визначити вашу аудиторію на основі їхніх купівельних звичок і запропонує, на кого саме варто орієнтуватися (наприклад, на людей, які вже відвідували ваш сайт).

Механізм таргетингу також дає вам можливість зробити рекламу більш “динамічною”, тобто змінювати формулювання оголошення на основі низки параметрів, таких як пристрій, яким користується користувач, або час доби.

Створюйте кращі оголошення та розширення

Розширення – це доповнення до основної рекламної структури. Базове оголошення Google має таку саму структуру: заголовок, URL-адреса вашого сайту, а потім короткий опис того, що очікує на користувача, якщо він перейде за нею.

Розширення доповнюють цей базовий формат, надають більше інформації та викликають більший інтерес. Інструмент рекламних рекомендацій Google може оцінити ефективність ваших розширень і запропонувати нові. Наприклад, якщо у вас є розширення для дзвінків, система рекомендацій може порекомендувати зміни, які заохотять більше людей зв’язатися з вами по телефону. Інструмент також пропонує покращити структуровані фрагменти оголошень, наприклад, коли ви додаєте короткий список основних характеристик продукту.

Рекомендації “Оголошення та розширення” допомагають покращити існуючі оголошення, створювати нові, показувати найкращі оголошення найчастіше та організовувати оголошення в кращі групи оголошень. Типи рекомендацій щодо розширень, зокрема, допомагають максимізувати ефективність ваших оголошень і можуть покращити показники CTR.

Приклади рекомендацій включають

  • Додайте пропозиції щодо оголошень: Тестуйте нові версії ваших оголошень і показуйте найкращі з них.
  • Додайте до оголошень телефонні номери: Зробіть оголошення більш помітними та покращіть CTR.
  • Додайте заклики до оголошень: Зробіть оголошення більш помітними та покращіть CTR.
  • Додайте описи до посилань на сайти: Зробіть оголошення більш помітними за допомогою описів посилань на сайти.
  • Додайте розширення ціни до оголошень: Зробіть оголошення більш помітними та покращіть CTR
  • Додайте адаптивні пошукові оголошення: Показуйте більше релевантних оголошень потенційним клієнтам, створюючи адаптивні пошукові оголошення.
  • Додайте до оголошень розширення з рейтингом продавця: Зробіть оголошення більш помітними та покращіть CTR.
  • Додайте розширення посилань на сайти до своїх оголошень: Зробіть оголошення більш помітними та покращіть CTR
  • Додайте розширення структурованих сніпетів до своїх оголошень: Зробіть оголошення більш помітними та покращіть CTR.
  • Створюйте нові, більш релевантні оголошення: Зробіть оголошення більш релевантними, включивши ключові слова в текст оголошення.
  • Створюйте нові версії оголошень: Спробуйте нові версії оголошень і нехай показуються найкращі.
  • Тестуйте новий текст оголошень на наявність повторюваних фраз: Покращуйте ефективність оголошень, тестуючи новий текст оголошень на наявність фраз, що повторюються в текстових оголошеннях.
  • Використовуйте оптимізовану ротацію оголошень: Автоматично показуйте найкращі оголошення під час аукціону.

Оптимізуйте ставки та бюджети

Рекомендації Google Ads мають розділ “Ставки та бюджети”. Тут ви можете отримати поради щодо того, як найкраще керувати витратами на рекламу та звести їх до мінімуму.

Розділ “Ставки та бюджети” спрямований на підвищення конверсії. Чим краще ви зможете використати свої обмежені маркетингові кошти, тим більше людей прийде до вашої компанії.

Рекомендації Google Ads допомагають кількома способами. По-перше, він може запропонувати, як розподілити кошти між кампаніями, особливо якщо одна кампанія часто має надлишок, а інша завжди працює на нуль.

Система рекомендацій також може запропонувати нові ставки на основі використовуваного пристрою. Рекомендації можуть запропонувати вам витрачати більше коштів на користувачів ПК і ноутбуків, а не мобільних пристроїв. Можливо, вони конвертуватимуться частіше або з меншими витратами на одного клієнта.

Нарешті, він може запропонувати допомогу при оновленні витрат на рекламу, підтримуючи цілі вашої кампанії протягом усього часу.

Рекомендації розділу “Ставки та бюджети” допоможуть знайти найкращу стратегію ставок для досягнення ваших бізнес-цілей, а також гарантувати, що ваші кампанії не будуть обмежені бюджетом.

Приклади рекомендацій включають

Перехід на автоматичні стратегії для підвищення ефективності:

  • Покращена ціна за клік: Автоматично оптимізуйте свої ставки на +-30% в режимі реального часу/аукціону для пошукових запитів, які з більшою ймовірністю призведуть до конверсії. Це поєднання ручних і автоматичних торгів, щось середнє між стратегіями.
  • Максимізація кліків: Отримайте більше кліків за аналогічну ціну.
  • Максимізація конверсій: Отримайте більше конверсій за аналогічну ціну
  • Цільова ціна за клік: отримуйте більше конверсій за нижчою або аналогічною ціною за клік
  • Цільова частка показів: Оптимізуйте видимість ваших оголошень
  • Цільовий ROAS: отримуйте більше конверсій за аналогічним ROAS
  • Перейдіть на кампанії Smart Shopping: Отримуйте більше конверсій за аналогічну вартість за допомогою кампаній Smart Shopping.
  • Налаштуйте відстеження конверсій: Дивіться, які кліки перетворюються на клієнтів, і отримуйте доступ до таких функцій, як автоматичні торги.
  • Використовуйте атрибуцію на основі даних: Відзначайте конверсії в різних рекламних оголошеннях за допомогою атрибуції на основі даних.

Використовуйте ручні модифікатори та коригування бюджету:

  • Змініть налаштування ставок для пристроїв: Оптимізуйте свої витрати на конкретні пристрої та збільшуйте рентабельність інвестицій. (Стосується ручних ставок)
  • Виправляйте групи оголошень з низьким трафіком: Показуйте оголошення, оскільки ваші ставки занадто низькі. Розрахункові ставки на першій сторінці можуть допомогти.
  • Знизити ставки: Знижуйте ставки, щоб отримати більше кліків за ту саму або нижчу ціну.
  • Переміщення невикористаних бюджетів: Отримайте більше трафіку, перемістивши невикористаний бюджет на кампанії, які потребують його найбільше.
  • Підвищуйте ставки, не виходячи за рамки бюджету: Показуйте рекламу частіше без збільшення бюджету.
  • Збільшуйте бюджети: Продовжуйте показувати рекламу, не перевищуючи свій обмежений бюджет.
  • Налаштуйте коригування ставок за аудиторію: Оптимізуйте ставки за аудиторію залежно від того, наскільки добре вона конвертується.
  • Використовуйте стандартну доставку: Оптимізуйте свій обмежений бюджет і отримуйте кращу рентабельність інвестицій.

Ключові слова та таргетинг Пропозиції

Рекомендації “Ключові слова та таргетинг” можуть збільшити ваше охоплення. Приклади рекомендацій включають

  • Додати аудиторію: Отримуйте більш глибокі звіти та коригуйте ставки…
  • Додайте негативні ключові слова: Заощаджуйте гроші, не показуючи нерелевантні пошукові запити
  • Додавання нових ключових слів: Збільште охоплення оголошень, показуючи їх більшій кількості людей, які шукають те, що пропонує ваш бізнес.
  • Додайте фрази або версії ключових слів з широкою відповідністю: Показуйте оголошення за більшою кількістю пошукових запитів, релевантних вашому бізнесу.
  • Додавання трендових пошукових запитів як ключових слів: Показуйте оголошення за трендовими пошуковими запитами, що мають відношення до вашого бізнесу.
  • Створіть розумну медійну кампанію: Отримуйте більше конверсій за аналогічну ціну за клік за допомогою медійної кампанії.
  • Створення динамічних пошукових оголошень: Показуйте оголошення за релевантними пошуковими запитами, які можуть бути пропущені в кампаніях за ключовими словами.
  • Розширюйте охоплення за допомогою пошукових партнерів Google: Залучайте додаткових клієнтів за нижчою ціною за клік на YouTube та партнерських сайтах.
  • Призупиніть рекламу за ключовими словами з низькою ефективністю: Скоротіть марні витрати на ключові слова, які погано працюють.
  • Видаліть суперечливі негативні ключові слова: Люди не бачили ваші оголошення через суперечливі негативні ключові слова. Видаліть їх, щоб ваші оголошення могли показуватися.
  • Видаліть непрацюючі ключові слова: Зробіть свій акаунт більш впорядкованим.
  • Видаліть зайві ключові слова: Зробіть свій акаунт більш впорядкованим, видаливши зайві ключові слова.
  • Налаштуйте джерела аудиторії: Отримайте доступ до можливостей ремаркетингу, показуючи більш ефективні та персоналізовані оголошення, що збільшують рентабельність інвестицій.
  • Завантажуйте списки клієнтів: Отримайте доступ до можливостей ремаркетингу, показуючи більш ефективні та персоналізовані оголошення, збільшуючи рентабельність інвестицій.

Рекомендації з коригування реклами

Рекомендації “Ремонт” допомагають вирішити проблеми з вашим акаунтом і покращити загальний стан і продуктивність. Приклади рекомендацій включають:

  • Додайте оголошення до кожної групи оголошень: Визначте групи оголошень, в яких немає оголошень, а потім додайте оголошення до кожної з них.
  • Додайте елементи до своєї стрічки: У вас є кампанії, які не можуть показувати динамічні оголошення. Виправте це, додавши елементи до вашої стрічки.
  • Додайте стрічку до своєї кампанії: Показуйте персоналізовані оголошення, додавши стрічку до своєї кампанії.
  • Додайте ключові слова до кожної групи оголошень: Визначте групи оголошень без ключових слів.
  • Виправити проблеми з сертифікацією: Визначте проблеми, а потім подайте заявку на сертифікацію для показу ваших оголошень.
  • Виправте несхвалені елементи у вашій стрічці: Ви не можете показувати динамічні оголошення, використовуючи вміст із заборонених елементів у вашій стрічці.
  • Виправити місця призначення оголошень: Ваші оголошення було відхилено через помилку 404, пов’язану з місцем призначення.
  • Виправити текст оголошення: Ваші оголошення було відхилено через редакторські помилки.
  • Виправити джерело аудиторії, змінивши необхідний параметр: Ваші кампанії не можуть адаптувати динамічні оголошення на основі активності користувачів, якщо джерело аудиторії не надсилає необхідний параметр. Переконайтеся, що необхідний параметр надсилається правильно.
  • Виправте джерело аудиторії зі зниженою активністю: Переконайтеся, що ви не пропускаєте користувачів зі списків ремаркетингу, які використовуються у ваших кампаніях.
  • Виправити джерело аудиторії без активності: Переконайтеся, що ви не пропустили користувачів у списках ремаркетингу, які використовуються вашими кампаніями.
  • Виправити джерело аудиторії, яке не надсилає необхідний параметр і не відповідає вашій стрічці: Ваші кампанії не можуть адаптувати динамічну рекламу на основі активності користувачів, якщо джерело аудиторії не надсилає необхідний параметр.
  • Ваші кампанії не можуть адаптувати динамічні оголошення на основі активності користувачів, якщо необхідний параметр не відповідає вашій стрічці.
  • Виправте тег відстеження конверсій: Переконайтеся, що ви не пропустили жодної конверсії, зафіксувавши тег відстеження конверсій.
  • Виправте конверсійну дію при падінні коефіцієнта конверсії: Переконайтеся, що ви не пропустили жодної конверсії.
  • Покращуйте мобільну версію сайту: Уникайте втрати клієнтів на мобільних пристроях, покращуючи свій мобільний сайт.
  • Перевірте, чи не випадають елементи з вашої стрічки: Ваші динамічні оголошення не можуть показувати контент з елементів, які нещодавно були видалені зі стрічки. Перегляньте свою стрічку і додайте всі відсутні елементи.

Підсумки

Інструмент рекомендації Google Ads – одне з головних поліпшень після оновлення старого інтерфейсу. Не всі рекомендації покращать ваш акаунт, але багато з них будуть корисними. Цей інструмент допоможе вам стежити за своїм акаунтом і переконатися, що в ньому немає ніяких аномалій. 

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин