Залишити заявку

Що таке Google Ads і як працює? [7 фактів]

Що таке Google Ads і як працює

Якщо ви займаєтеся маркетингом в Інтернеті, у вашому розпорядженні є безліч фантастичних інструментів. Один з них – Google Ads, система від гіганта пошукової системи, розроблена як простий спосіб допомогти вам керувати своєю маркетинговою кампанією. Отже, що таке Google Ads, чому ви повинні використовувати його і що вам потрібно знати про цю систему? Це деякі з питань, які ми розглянемо в цій статті.

Що таке Google Ads? (Раніше AdWords)

Google Ads – це рекламний інструмент в Інтернеті, який допомагає компаніям залучати клієнтів. Ви створюєте оголошення в Інтернеті, налаштовуєте таргетинг Google Ads, щоб охопити ідеальних клієнтів на певних етапах маркетингової воронки, і Google Ads показує їм ваші оголошення.

Якщо ви хочете дізнатися, що таке Google AdWords, по-перше, Google Adwords тепер відомий як Google Ads, Google перетворився з платного пошукового рішення на комплексну рекламну платформу, що охоплює кілька каналів.

Платний пошук є альтернативою SEO. За допомогою SEO ви змінюєте свій сайт і оптимізуєте його в надії, що якщо ви зробите достатньо змін, то побачите, що ваш рейтинг підвищиться. Коли це відбувається, ваш сайт може піднятися в пошуковій видачі за цільовими запитами. Це називається органічним маркетингом. Платний пошук – це коли ви платите за те, щоб ваш сайт з’являвся у спонсорованому розділі пошукової видачі.

Ви можете не звертати уваги на цю частину сторінок результатів пошуку. Але варто зазначити, що близько третини користувачів в Інтернеті клацають по спонсорованому розділу, перш ніж потрапити в органічну видачу. Це може бути пов’язано з тим, що Google повільно, але впевнено адаптував дизайн таким чином, щоб спонсоровані результати виглядали дуже схожими на органічні списки. Таким чином, як власник бізнесу або вебсайту, що продає товари або послуги, у ваших інтересах вивчити можливості платного пошуку.

також читайте

Google Ads – це один зі способів зробити це. За допомогою цієї системи ви зможете розмістити оголошення про свій сайт в результатах пошуку, сплативши відповідну вартість.

Завдяки цій системі вам не потрібно чекати, щоб побачити, чи зможете ви змінити свій сайт, щоб підняти його органічно. Замість цього, ви побачите результати негайно. На зображенні нижче показано рекламний/спонсорський список над органічним списком за запитом, введеним в Google

What is Google Ads Adverts

Google Ads – це одна з доступних платформ контекстної реклами. 

Переваги Google Ads

Google Ads надає низку явних переваг, які ви не можете отримати або сподіваєтесь отримати в інших системах.

Наприклад, у вас може виникнути проблема з конкурентом, який постійно отримує значну частину ваших продажів. Перевіривши звіт про частку випередження в Ads, ви можете виявити, що цей конкурент справді постійно випереджає вас у Google. Завдяки Google Ads у вашому розпорядженні з’явився чудовий інструмент.

Ви можете скористатися опцією автоматичних торгів “Випередити ціль”. Це дозволить вам автоматично і миттєво випередити свого конкурента в оголошенні. Миттєво ви отримаєте перевагу і зміните співвідношення шансів на свою користь.

Google Ads також дозволяє виправити проблему з використанням PPC. Медійні оголошення базуються на концепції, що кожен пошук за ключовим словом є цінним, але це не так. Якщо подумати, багато людей, які шукають за цими ключовими словами, можуть просто вивчати ринок або досліджувати наявні пропозиції. Це означає, що вони не будуть зацікавлені в покупці вашого продукту, і це зменшує ідею про те, що кожне ключове слово повинно мати повну частку пошукових показів. Але Google Ads виправляє це за допомогою таких концепцій, як покращена ціна за клік.

Використовуючи її, ви можете регулювати свою ставку на основі даних про конверсію і цілого ряду різних змінних, які можуть вплинути на потенціал пошуку. Сюди входять час доби, браузер, місцезнаходження і модель. Це дає вам набагато більше можливостей під час запуску та управління кампанією.

Ще одна перевага використання Google Ads полягає в тому, що ви можете переглядати різні змінні вашої кампанії, тестувати їх і вносити необхідні зміни. Ви можете вирішити виділити нову функцію для продукту, одночасно тестуючи новий стиль управління ставками. З часом ви можете помітити зміни в конверсії, але є одна проблема. Ви не знаєте, яка саме зміна спричинила покращення. За допомогою Гугл Адс ви можете швидко отримати доступ до однієї зміни для кожної кампанії та поекспериментувати з нею, протестувати її протягом певного періоду. Після цього ви зможете побачити, чи призвела ця зміна до бажаного ефекту, і найкраще те, що дані перевіряються, щоб усунути будь-які випадкові змінні, що впливають на результати.

Google Ads також забезпечує неймовірний рівень контролю над тим, коли ви рекламуєте свої продукти. Це важливо, тому що коли ваша цільова аудиторія шукає ваші продукти, це буде визначатися низкою специфічних змінних, пов’язаних з ними. Для одних продуктів може бути вигідно запускати рекламу 24/7, а для інших – ні. Це залежатиме від вашої галузі, даних, з якими ви працюєте, доступних через Гугл Адс, і сервісу, який ви використовуєте.

Після того, як ви запустите свою кампанію протягом певного періоду, у вас буде великий обсяг даних для роботи. Ви зможете вирішити, коли вам варто запускати рекламу, а коли варто призупинити. Це дозволяє знизити витрати на кампанію та підвищити рівень ефективності рекламної стратегії. Ви навіть можете зменшити ставки або призупинити показ оголошень в певні моменти дня, коли ви не побачите багато кліків.

Спілкуйтеся з клієнтами, коли це важливо: Google Ads має складну систему націлювання, яка допомагає вам показувати рекламу потрібним людям, у потрібному місці та в потрібний час. Використовуйте ключові слова, місцезнаходження, демографічні дані та багато іншого для таргетування ваших кампаній.

Google Ads дає вам повний контроль над вашим бюджетом. Ви самі обираєте, скільки ви витрачаєте на місяць, на день і на оголошення. Мінімальної суми немає.

Контролюйте витрати: Google Ads показує, скільки людей бачать ваші оголошення, який відсоток з них переходить на ваш сайт і навіть скільки з них телефонує вам. За допомогою цих інструментів відстеження ви навіть можете бачити фактичні продажі, які генерує ваш сайт безпосередньо завдяки вашим оголошенням.

Покращуйте ефективність. Якщо ви хочете змінити свою стратегію, ви можете налаштувати оголошення, спробувати нові ключові слова або призупинити кампанію і запустити її знову, коли вам буде зручно.

What is Google Ads gls

Пояснення Google Adwords

Коли ви ставите питання: що таке Google Ads, ви часто стикаєтеся з двома помилковими уявленнями. Люди припускають, що маркетинг за допомогою цього рішення є або дорогим, або складним. Це неправда, і Google розробив систему так, щоб вона була максимально зручною для користувачів, продовжуючи при цьому пропонувати платний пошук як бюджетну альтернативу SEO, якщо ви знаєте, як нею користуватися.

Як працює Google Ads?

Як уже згадувалося, Google AdWords насправді простіший, ніж багато хто думає. Він починається з дослідження, яке ви проводите самостійно. Вам потрібно вивчити, які ключові слова шукають клієнти, коли шукають продукти або рішення, які ви пропонуєте. Ключові слова можуть бути будь-якими, але пам’ятайте, що тенденції регулярно змінюються.

Після того, як ви виберете ключове слово або фразу, ви можете створити на його основі оголошення для вашого продукту. Це оголошення з’явиться у спонсорованих результатах пошукової видачі.

Вивчаючи питання: що таке Google AdWords, ви, ймовірно, зустрінетеся з терміном “торги”. Ключові слова, які ви вибрали для таргетування своєї реклами, будуть обрані та відібрані іншими компаніями. Ці компанії захочуть використовувати їх для своїх оголошень, причому деякі з них будуть більш конкурентоспроможними, ніж інші.

Отже, в оголошеннях Google вам потрібно зробити ставку на ключові слова, які ви хочете. Чим більшу ставку ви зробите, тим більша ймовірність того, що ваше оголошення з’явиться в результатах пошуку за вашими цільовими пошуковими запитами. Майте на увазі, що деякі компанії обирають менш конкурентні ключові слова, щоб заощадити гроші.

What is Google Ads UI

Пояснення ставок в Google Adwords

Ціна, яку ви платите за оголошення в Google, визначається кількістю кліків на ваше оголошення. Ви встановлюєте цю ціну за допомогою ставки, а потім сума за кожен клік називається CPC або ціна за клік.

Google Ads надає вам безліч способів керувати процесом ставок. Наприклад, ви можете керувати ним вручну, і якщо ви зробите це, вам потрібно буде встановити максимальну суму ставки. Якщо ви не встановлюєте її вручну, ви можете вибрати автоматичний варіант.

Тут Google вибирає максимальну ставку на основі вашого бюджету і прагне забезпечити вам найбільшу кількість кліків за ваш бюджет. Існує також CPI або ціна за показ. Використовуючи цей метод, не потрібно робити переходи, і ви платите за кожні 1000 показів вашого оголошення в пошуковій видачі.

Яка середня вартість?

Як ви вже здогадалися, ціна за клік визначається багатьма факторами. Сюди входить конкурентоспроможність ключового слова, галузь, в якій ви працюєте, якість вашого оголошення і навіть географічне розташування.

Наприклад у США середня ціна за клік становить трохи більше $2, що може швидко зростати залежно від кількості кліків, які ви отримуєте. Хороша новина полягає в тому, що середня ціна за клік у Великобританії приблизно на 13% нижча, ніж стандартна середня ціна за клік у США. Отже, якщо ви використовуєте цю послугу у Великобританії, ви отримуєте значну вигоду. Щоб дізнатися більше, прочитайте статтю в нашому блозі “Скільки коштує Google Ads?”.

Чи є ставка єдиною змінною, яка має значення?

Можливо, раніше ви використовували інші моделі з оплатою за клік або з оплатою за клік. Google Adwords відрізняється від них тим, що при визначенні того, чи показуватиметься ваше оголошення, він враховує так званий рейтинг оголошення (Ad Rank). Ви можете подумати, що він повністю визначається ставкою, яку ви робите, але насправді це лише одна з вирішальних змінних. Ставки можуть бути дуже складними з такою великою кількістю параметрів. Щоб дізнатися більше, перегляньте Посібник зі стратегії ставок Google Ads, а також Поради щодо модифікаторів ставок

Пояснення рейтингу оголошень в Google Adwords

Згідно з Google, рейтинг реклами, який отримує ваше оголошення, визначає його місце в списку спонсорованих оголошень. Отже, оголошення з найвищим рейтингом буде першим у списку, а потім другим, третім і четвертим. Ви хочете опинитися якомога вище в цьому списку, тому що це дасть вам найбільший шанс отримати велику кількість кліків. Це важливо, щоб гарантувати цінність вашої кампанії.

На рейтинг оголошень впливають розширення та формати оголошень. Це може бути що завгодно, від посилань на інші сторінки вашого сайту до контактних даних, таких як номер телефону. Він також визначається загальною якістю ваших оголошень, яка визначається показником якості. Цей показник оцінюється за шкалою від 1 до 10 і враховує все – від досвіду цільової сторінки до релевантності оголошень. Пошуковий контекст – це ще одна змінна, яка визначає рейтинг оголошення і включає в себе все, від часу пошуку до інших оголошень, які з’являються на сторінці.

Як швидко відбувається процес?

Ви можете подумати, що торги та аукціони тривають годинами. Навпаки, весь процес завершується за час, необхідний для введення ключового слова та доступу до результатів. Майже за 0,25 секунди і все – від заявки до аукціону і підрахунку оцінки якості – і ваше оголошення або з’являється, або не з’являється.

Висновок

Ми сподіваємося, що це допоможе відповісти на питання: що таке Google Ads і чому цей інструмент важливий? На ринку існує безліч платформ для контекстно-медійної реклами, але Google пропонує кращі рішення порівняно з більшістю з кількома ключовими перевагами, які неможливо знайти в інших компаніях на ринку. Таким чином, ви можете виявити, що використання цього інструменту дає значні переваги для вашої маркетингової кампанії.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин