Залишити заявку

ChatGPT для SEO: як прискорити роботу? [3 поради] ?

ChatGPT для SEO

Як використовувати ChatGPT для SEO з користю? Зараз робота з пошуковим контентом будується так: копірайтер пише текст, SEO-фахівець його перевіряє і виставляє на сайт. На все йде ~1 день. Але скоро все може змінитися – ChatGPT та інші ШІ допомагають створювати контент за кілька годин.

 

Що може робити ChatGPT для SEO:

  1. Автоматично генерувати контент. GPT створить якісний текст, який допоможе сайту зайняти високу позицію в пошуковій видачі.
  2. Підбирає ключові слова. ChatGPT для SEO проаналізує текст і запропонує відповідні ключові слова для вашого сайту.
  3. Оптимізує метатеги. GPT згенерує описи та заголовки для сторінок, що поліпшить привабливість сайту для пошукових движків.

Що може робити ChatGPT для SEO

Переконайтеся самі. Ось кілька модулів writesonic, які спростять роботу:

Sentence Epander – розширює семантику. Просто введіть вихідний текст, а на виході отримаєте розширений і унікальний матеріал з ключовими словами.

Product Description Generator – формує описи для карток товарів. Завантажте свій каталог і отримайте більш вигідний опис до кожного продукту.

також читайте

SEO Surfer – напише оптимізований контент одразу з оцінкою Content Score, щоб було зрозуміло, наскільки контент буде добре ранжуватися в пошукових системах.

Усі посилання на модулі дивіться тут (https://writesonic.com/).

Головне пам'ятати, що ChatGPT для SEO - це штучний інтелект

Головне пам’ятати, що ChatGPT для SEO – це штучний інтелект, який може робити помилки та не завжди видавати правильні відповіді: текст, що генерується, потрібно перевіряти та коригувати.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин