Залишити заявку

52 інструменти ШІ для підвищення продуктивності

52 інструменти ШІ для підвищення продуктивності

Зібрали в нову добірку з 52 інструментів ШІ, які будуть справді корисними та за допомогою штучного інтелекту бустануть твою ефективність. Написання постів, статей, відео, банери, аудіо, увесь фарш контенту, який потрібен для тесту гіпотез і продакшену, а також аналіз тексту/відео/графіки, створення презентацій, карток у CRM – усе сьогодні можна вирішити завдяки наведеним нижче інструментам.

Щоб не плекати ілюзій – майже всі інструменти на ділі обгортка над GPT-3 або DALL-E-2 від openAI, але є і повністю самостійні проєкти. Також розуміємо, що більша частина інструментів про роботу з англійською, але з українськими кейсами теж здатні справлятися. 

Отже, 52 інструменти ШІ:

Інструменти ШІ для текстогенерації

 • CopyMonkey Ru – генератор текстів російською мовою. Є шаблони для спрощення створення, але головне, що на нашому рідному працює нативно.
 • CopyMonkey En – генератор текстів від тієї ж команди, але на інгліші, що спеціалізується на описі товарів для Amazon.
 • Replai – генератор коментарів із кастомними реакціями. Проєкту 3 тижні від народження є безкоштовний тариф.
 • Poised – допомагає чистити мову від слів-паразитів. Як це робить? Інтегруєш програму з zoom, google meet та іншими говорками. Коли дзвінок завершується – сервіс аналізує запис та зазначає, над чим варто попрацювати. Працює на GPT-3. Обіцяють буст комунікації.

Інструменти ШІ для текстогенерації

 • Pragma – твій помічник для листування. Перетворює твій prompt на шаблон відповіді для вибраного сценарію, а інтеграція із Salesforce, gmail та іншими інструментами дозволять автоматизувати відповіді.
 • Lex Page – заснований на GPT-3 генератор тексту типу ChatGPT, але зі своїми особливостями. Доступний запис у вайтліста.
 • Craftly – крім вже набридлого генерування текстів, має безліч шаблонів, на основі яких можна генерувати вже.
 • Texti – той самий ChatGPT, але на будь-якій сторінці браузера. ШІ помічник, до якого можна комфортно звертатися з розширення для твого браузера.
 • Wordtune – синонімуємо слова, речення чи шматки тексту з більшою виразністю. Можна користуватися без реєстрації та як розширення для браузера.
 • Compose – прискорює (як обіцяють розробники) 40% написання тексту шляхом передбачення того, що людина хоче написати. Розширення безкоштовне для всіх охочих.
 • Draft – ще один генератор постів для блогу та рекламних креативів на додаток до твоїх власних нарисів.
 • Copy AI – потрібно більше генераторів креативів? Є Copy. 
 • Ideas AI – застій в ідеях? Шило чухає одне місце, але що робити – не знаєш? Сайт-генератор ідей на базі GPT-3 закриє твій біль. Різні бізнес і стартап ідеї на будь-який випадок життя.
 • Mem – це як Notion, але організацією порядку в примітках, з тобою займається нейронка.
 • Notion – до речі, про Notion. Мало не забувши. Адже в ньому тепер теж гуркоче нейронка, яка дозволяє генерувати тексти. Але потрібно дочекатися черги за вайтлистом (функція поки що у беті).
 • Texta – вгадай що? Так, ще один генератор текстів. Говорять, що пости виходять за всіма канонами SEO.
 • Smartwriter – генератор високовіральних листів. Обіцяють генерацію 1000 персоналізованих листів у 40 разів швидше та в 6 разів ефективніше за звичайного людини.
 • PatentPal – автоматизація написання більшості текстів для подачі західного патенту. Розшифровує та описує діаграми, деталізує опис, пише висновок, ось це все.
 • NativeChats – api-перекладач твоїх повідомлень клієнтам їхньою рідною мовою. Мастхев – клієнтські послуги, але доступ до продукту лише після написання команди.
 • Mintlify – створення гарної документації до твоєї продукції. І все на базі GPT-3.
 • Jasper – генератор постів у блогах, рекламних креативів та описів з безлічі заготовлених високовіральних шаблонів.
 • Instoried – потрібно ще більше генераторів SEO постів та статей. На цей раз ще й з можливістю проаналізувати те, що ти пишеш.

також читайте

Інструменти ШІ для нестандартної роботи з текстом

 1. SalesAI – транскрибує дзвінки та заносить дані про угоду в CRM, надаючи інформацію про категорію угоди, шанс успішного закриття тощо, збільшуючи конверсію.
 2. Compressa – не зовсім з текстом, а з даними моделей ШІ, тому що це розумний компресор для твоїх власних моделей для зниження вартості навчання та експлуатації.
 3. MyMeet – ШІ асистент, який з відеозустрічі генерує резюме та завдання, розбиває транскрипт із розбивкою на голови та спікерів.
 4. Deepcake – перекладає відео, робить субтитри, озвучує як суфлер потрібною мовою.
 5. Sembly – сервіс транскрибування твоїх мітингів на замітки з виділенням ключових інсайтів. Працює на їхній унікальній технології. 
 6. Browse – скрапер даних із будь-якого (як стверджується) сайту, а також підготовка даних для використання в API-бриджах (Zapier, Make і так далі).
 7. SheetAI – часто працюєш із гугл таблицями? Оптимізуй роботу з ними використовуючи інструменти ШІ!
 8. TheCom – хочеш сайт? Віддай це генератору на базі ШІ. Генерація безлічі сторінок у кілька дотиків (ну гаразд, це казки, проте досить швидко і не вимагає програмування).
 9. Eightify – транскрибує ролики з youtube завдовжки до трьох годин та показує резюме, щоб ти не витрачав годину на повний перегляд.
 10. TimelyAI – домовляйся про зустрічі у Whatsapp, а інструменти ШІ подбають, щоб ви не забули про дзвони, ще й посилання згенерує у твоєму Google Meet.
 11. Papercup – перекладає на льоту відосики та робить для них субтитри. Мінус – російська не знає.
 12. Nuclia – парсить сайт/додаток/api та створює пошуковий движок за зібраними даними, у тому числі відео.
 13. Finta – транскрибує твій пітчдек за допомогою GPT-3, матчить з інвесторами та надає CRM для ведення вирви. На платному тарифі додається ще й генерація віральних листів інвесторам.
 14. Zabotay – не зовсім на тему, але хочеться виділити. Хлопці зробили репетитор з олімпіад, у якому ШІ за допомогою GPT-3 генерує релевантну теорію до завдань та кроки розв’язання.

Інструменти ШІ

Графіка та презентації

 1. DALL-E-2 – так добре, хто не знає DALLE-E? Якщо ти став цікавитися ШІ з ChatGPT, то DALL-E – це продукт тієї ж команди для створення зображень та фотографій за описом.
 2. Glimmer – використовує GPT-3 та DALL-E-2 для генерації презентацій у .pptx форматі. У хлопців старт запуску намічено на 26 січня, можна буде не тільки потішити публічну версію, а й скористатися для прикладних завдань.
 3. Stockai – потрібні зображення для сайту/програми/презентації/промо, але немає бажання розбиратися з купою різних ліцензій? ШІ допоможе! Стік із купою безплатних фотографій, згенерованих нейронками, на всі випадки життя.
 4. Stable Diffusion – ще один продукт із перекладу тексту на зображення, але безплатний
 5. Flair – завантажили фотографію в png, отримали забрендовану фотографію для маркетплейсу, соціальних мереж та промо матеріалів. Профіт. Так, треба описати, за яких умов хочеться бачити зображення. Не з голови ж нейронка візьме.
 6. Mirage – власні інструменти ШІ роблять генерацію 3-д моделей. Для ігор мастхев, іншим побалуватись.
 7. Interior AI – віддай нейронці фото приміщення, напиши, що хочеш у ньому бачити, і нейронка зробить оновлений дизайн у тому стилі, який хочеш.
 8. Lexica – величезна відкрита база та інструменти генерації малюнків від розробників Stable Diffusion.
 9. Pencil робить візуальний креатив для твоєї рекламної кампанії. Результат ґрунтується на досвіді креативів цінністю > $1 млрд.
 10. Imglarger – скелитсклеїти, чистити фото без втрати якості завдяки силі ШІ.
 11. Presentations – як не важко здогадатися із назви, інструмент для швидкого створення презентацій. До березня можна урвати безкоштовний доступ до базової версії, користуйся.
 12. Modyfi – аналог Figma для роботи над дизайном. Робота та створення дизайну шляхом застосування ШІ.

Інструменти ШІ для Відео

 1. Synthesia – все просто: завантажуєш текст – отримуєш озвучене відео. Купа авторів, що налаштовується бекграунд.
 2. Supercreator – робить рілзи вдесятеро швидше ніж твій аутсорс використовуючи інструменти ШІ

Інструменти ШІ для Аудіо

 1. Murf – зірочка з Product Hunt, яка дозволяє перетворювати текст на реалістичне аудіо. Якщо ти не товаришуєш зі своїм голосом для промо матеріалів, Murf зробить це за тебе.
 2. AssemblyAI – протилежна Murf нейронка, яка транскрибує аудіозапис до тексту. За логікою, вона мала бути в блоці з текстом, але тут спеціально, щоб обидві нейронки поряд лежали.

Використовуючи добірку з наведених 52 інструментів ШІ ви можете суттєво збільшити свою продуктивність.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин