Залишити заявку

7 правил створення відео для соцмереж

7 правил створення відео для соцмереж

Люди люблять відео більше, ніж текст та зображення – це підтверджується щороку. Тому створення відео для соцмереж має особливе значення. І якщо ви нарешті зважилися знімати ролики, давайте ми розповімо сім головних складових, які зроблять ваше відео успішним.

Не буду довго розтягувати вступ, тому давайте одразу до справи.

Створення відео вимагає відповідного освітлення

Основа, яка допоможе вивести ваші ролики в топ. Дуже важливе хороше світло. Воно гарантує якість зображення. І неважливо на що ви знімаєте: телефон, фото- або відеокамеру. Запам’ятайте – все вирішує світло. Рекомендуємо софтбокс, оскільки він дає м’яке розсіювальне світло без кругляшків від лампи в очах. Якщо ви розумієте, про що ми :)

Вибрати софтбокс можна на будь-якому маркетплейсі. Але спочатку дочитайте.

Створення відео вимагає відповідного освітлення

Звук для створення відео

Ніякого гулу машин, криків дітей, гавкоту собак, шуму вулиці або вентилятора, звуки ремонту теж не підійдуть. Тиша і тільки ваш чіткий голос. До речі, на цю тему ми зняли ролик!

Почистьте задній фон

Сміття в кадрі вам точно не допоможе. Якщо створення відео відбувається в офісі або кімнаті, приберіть із заднього фону всі деталі, що відвертають увагу. Дрібні предмети, відображення – нічого не повинно відвертати увагу глядача від вас. Бережіть його увагу.

Не прилипайте до стіни. Обов’язково відійдіть від заднього фону на 1-2 метри. Так ви створите об’єм і глибину в кадрі. Це вплине на сприйняття глядачем усієї картинки.

Не трясіть камеру

Якщо це не художнє відео, то використовуйте штатив, триногу або щось, що змусить вашу камеру рівно стояти. Не тримайте телефон у руках, краще жестикулюйте ними.

Не трясіть камеру

Шалена або повільна швидкість

Ні те, ні інше не зацінять. Звучати монотонно – нудно. Розділіть ваш текст на частини, додайте інтонаційні паузи в речення. Це допоможе залучити глядача.

Міміка та жестикуляція

Користуйтеся цими інструментами. Згадайте, чому так люблять фільм “Маска” з Джимом Керрі? Спробуйте і ви прикувати глядача до екрана. Кривлятися я не змушую, але жести й міміка доповнять загальну картину про вас.

Тепер ви. Проведіть тестування – зніміть відео, виконайте всі сім правил і заміряйте статистику.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин