АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Крауд-маркетинг [7 фактів]

Крауд-маркетинг [7 фактів] | Ads-Tips.com

Мало хто знає, що крауд-маркетинг – це один із найефективніших інструментів у системі лідогенерації. По-іншому його можна назвати максимально нативним маркетингом з проставленням посилань у гостьових постах і коментарях. Поговоримо про те, як це працює.

Як працює крауд-маркетинг

Крауд-маркетинг – це ще й грамотно складена стратегія з коментування на тематичних сайтах, у блогах і на форумах. Вона охоплює використання посилань з різноманітних сервісів і корисних відповідей на відзовиках. Такий підхід збільшує підвищення позицій сайту в пошуковій видачі.

Головне правило: не продавати, а допомагати, тому що крауд-посилання вбудовуються в поради та рекомендації, допомагають користувачеві зробити правильний вибір і ухвалити рішення про покупку. Під час використання інструменту потрібно покладатися на відкритість, експертність і чуйність, тоді посилання матиме вигляд не як пряма реклама, а як рекомендація.

Крауд-маркетинг img1

Які завдання покладаються на крауд-посилання:

 • Нарощування посилальної маси (збільшення числа природних зворотних посилань)
 • Підвищення конкурентоспроможності
 • Збільшення прямих продажів
 • Підвищення впізнаваності
 • Підвищення лояльності до бренду

також читайте

Важливо не забувати про переваги використання цього інструменту:

 1. Крауд знижує витрати на просування, адже для розміщення посилань фактично не потрібен бюджет і навіть посередники.
 2. Довіра на тлі банерної сліпоти, втоми людей від нав’язливої реклами – це найцінніший ресурс. Тут спрацьовує ефект персоналізованого досвіду. Набагато швидше покупець повірить “живому” відгуку, враженню.
 3. Пряма і при цьому дуже делікатна комунікація з потенційними клієнтами унеможливлює сприйняття інформації, як прямої та обридлої реклами. У підсумку вдається обійти психологічні “блоки”.
 4. Нарощування трафіку в міру впізнаваності бренду відіграє дуже важливу роль і вирішує головні завдання крауд-маркетингу. Для використання інструменту не обов’язковий навіть сайт. Можна просто доносити до аудиторії контактну інформацію.
 5. Ще один великий плюс крауд-маркетингу – можливість безпосередньо дізнатися потреби, страхи, болі аудиторії.
 6. І, звичайно, результатом роботи з крауд-посиланнями стає якісний лідген. Причому бізнес отримує вже “теплих”, кваліфікованих лідів, фактично готових до покупки.

Чому крауд-маркетинг може не працювати?

Є обов’язкові елементи крауд-маркетингу, без яких він буде просто марною тратою часу і сил.

Відсутність репутації на конкретному майданчику

Розміщувати крауд-посилання, будучи новачком на форумі – помилка. Ба більше, рекомендація не повинна виходити від продавця (або учасники спільноти не повинні знати про те, що це продавець). На прикладі нижче видно, що посилання залишено постійним учасником форуму, і до такої рекомендації довіра буде напевно.

Крауд-маркетинг img2

Спілкування, а не продаж

Повідомлення не має виглядати, як реклама, воно має знімати заперечення, рекомендувати (на власному досвіді), не більше. Ви говорите для того, хто готовий слухати та чути, кому потрібна порада зараз. Нижче – вдалий приклад.

Розуміння того, про що ви пишете

Необхідно вибудовувати діалог, говорити з аудиторією однією мовою. Не обов’язково демонструвати професіоналізм, але читач має повірити, що той, хто пише, справді розуміється на питанні. Ось вдалий приклад.

Якісний пост, коментар із таким посиланням – це не два слова, а кілька речень, в ідеалі – не менше 500 символів. У ньому максимально повно закривається івент користувача так, щоб додаткові запитання навіть не потрібно було ставити.

Ефективність крауд-маркетингу визначається завданнями, які на нього покладено, адже видів цього інструменту існує кілька. Але якщо цілі та інструментарій на 100% збігаються, крауд відмінно справляється зі своїм завданням!

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин