Залишити заявку

Як бренду завоювати довіру аудиторії [5 рекомендацій]

Як бренду завоювати довіру аудиторії: 5 рекомендацій

Коли настають непрості часи, завоювати довіру аудиторії доволі непросто – споживачі чекають від брендів співчуття, підтримки, а інколи та трохи легковажності. Спільно з експертами в маркетингу підготували п’ять порад для підвищення лояльності аудиторії в кризу, ділюся з вами конспектом.

Коли настають непрості часи, завоювати довіру аудиторії доволі непросто

Щоб завоювати довіру аудиторії потрібно:

  • Зараз не час йти в тінь: коли почалася пандемія, деякі бренди згорнули маркетинг – почасти для економії, а почасти тому, що вони думали, що споживачі вважатимуть недоречним бути позитивними або навіть запускати рекламу в цей час. Експерти кажуть, що варіант просто зникнути з радарів не принесе жодної користі. Люди чекають від брендів активності, може, не на повну силу, але все ж таки, якоїсь участі/присутності. Навіть в умовах кризи можна виміряти рентабельність інвестицій і зрозуміти, які майданчики працюють на вашу користь. Тим самим зберегти довіру аудиторії.
  • Зрозумійте своїх клієнтів. У кризових ситуаціях споживачі скорочують витрати та стають більш уважними до свого бюджету. Бренди мають бути більш чутливими до вподобань споживачів. Такі теми, як сталий розвиток, актуальні, але будьте обережні із зануренням у соціально-економічні теми або те, що побічно їх стосується.
  • Визначте своє місце в дебатах про вартість і ціну. Споживачі більш уважні до того, як і куди вони витрачають гроші. Такі тактики, як купони або кешбек, можуть допомогти споживачам знайти цінність у вашому бренді, а також підвищити їхню лояльність.

Щоб завоювати довіру аудиторії потрібно

  • Покладайтеся на лояльність. Один із найкращих способів підвищити лояльність – це програма членства. Але зосередьтеся на безкоштовних, а не на платних, тому що споживачі шукають області для скорочення витрат. Як “поганий приклад” – Netflix. Після кількох років значного зростання користувачів сервіс вирішив збільшити доходи і як одну з тактик вибрав стягування плати за спільне використання паролів. Це слизький шлях – компанія просить людей платити за те, що раніше було безкоштовним. Такий підхід грає проти компанії і є ризик втратити довіру аудиторії.
  • Проявляйте співчуття до своїх споживачів. Вони хочуть, щоб їх слухали, і знати, що бренд враховує їхню непросту ситуацію. Domino’s Pizza провела рекламну кампанію, засновану на коливаннях цін: вони визнали економічну кризу, але водночас були жартівливими та легковажними так, що це нікого не зачепило й не образило. Співпереживання, гумор, сторітелінг та автентичність – ключові моменти, на яких бренди мають сфокусуватися у своїх кампаніях в умовах кризи.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин