Залишити заявку

Що таке Brand Safety і чому це важливо? [3 факти]

Що таке Brand Safety і чому це важливо? [3 факти]

Brand safety – це концепція захисту бренду від згадок і проявів у негативному інформаційному оточенні. Заходи в рамках Brand Safety спрямовані на захист іміджу та репутації брендів від негативного або шкідливого впливу сумнівного або неприйнятного контенту, тепер не тільки під час розміщення реклами, а й органічного контенту.

Brand safety - це концепція захисту бренду від згадок і проявів у негативному інформаційному оточенні

Чому це важливо: 67% споживачів кажуть, що, найімовірніше, припинили б продукт, якби побачили рекламу бренду поруч із неправдивим, сумнівним або негативним контентом. Інцидент, що стосується brand safety, також може зашкодити відносинам бренду з партнерами, постачальниками та співробітниками.

Що може негативно вплинути на Brand Safety?

  • Реклама поруч із неприйнятним або образливим контентом: рекламодавці не мають повного контролю над тим, де з’являються їхні креативи. Наприклад, реклама може з’явитися там, де згадуються наркотики, алкоголь та інші речовини, здатні завдати шкоди організму.

Що може негативно вплинути на Brand Safety?

  • Підтримка “проблемних” інфлюенсерів: співпраця з селебріті та інфлюенсерами може підвищити впізнаваність вашого бренду, однак ці можливості також пов’язані з великими ризиками. Інфлюенсери часто діляться особистою думкою у своїх каналах, а ці думки не завжди можуть збігатися з думкою минулих або нинішніх партнерів. Один із прикладів – майже десятирічне партнерство між Adidas і Каньє Вестом, яке закінчилося наприкінці 2022 року після публічних антисемітських коментарів Каньє;

також читайте

  • Використання хештегів, пов’язаних із небезпечним контентом. Під час запуску нової кампанії або публікації контенту хештеги можуть допомогти поліпшити охоплення і залученість. Але спочатку ви маєте провести своє дослідження, інакше ви ризикуєте, що повідомлення бренду відображатимуться в пошуку поруч із неприйнятним контентом;
  • Реклама на сумнівних майданчиках, каналах і сервісах: вона може залучити поганий трафік і скомпрометувати бренд.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин