Залишити заявку

Apple розробляє ПЗ для створення AR-додатків

Apple розробляє ПЗ, яке допоможе будь-кому створювати AR-додатки

Apple розробляє ПЗ (програмне забезпечення), яке пропонує користувачам своєї майбутньої гарнітури змішаної реальності простий спосіб створювати свої власні додатки з AR. Таким чином компанія хоче масово впровадити пристрої шляхом розширення спектра контенту для них.

Apple розробляє новий тип ПЗ

 

Apple розробляє новий тип ПЗ

Apple розробляє та сподівається, що навіть ті, хто не знає комп’ютерного коду, зможуть попросити гарнітуру за допомогою голосового помічника Siri створити додаток AR, який потім можна буде завантажити через AppStore для інших користувачів. Інструмент, наприклад, міг би дати змогу користувачам створювати застосунок із віртуальними тваринами, які рухаються кімнатою, без необхідності створювати таких тварин із нуля, програмувати анімацію і розраховувати рух у 3D-просторі з перешкодами.

також читайте

Apple розробляє новий тип ПЗ, img2

Якщо Apple доб’ється успіху, це стане серйозним досягненням у розробці AR-додатків, оскільки наразі розробка AR-додатків є складним завданням. Хоча ці інструменти частково призначені для розробників програмного забезпечення, Apple сподівається, що споживачі також зможуть ними користуватися, так само як її інструмент для редагування відео Final Cut Pro може використовуватися як споживачами, так і професіоналами.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин