Залишити заявку

Як налаштувати лідформи Facebook? [5 порад]

Як налаштувати та використовувати лідформи Facebook

Зазвичай, лідформи Facebook працюють так: клієнт вивчає пропозицію, а потім роздумує, чи залишати йому дані, чи йому потрібно те, що пропонують. Часто спрацьовує спостерігається небажання приймати рішення прямо зараз, і клієнт йде зі сторінки, так і не залишивши свого номера. Це для компанії, звісно, ​​невигідно.

За допомогою реклами у Facebook можна обійти цей програшний механізм ухвалення рішення: можна зіграти на цікавості та спочатку попросити дані, а потім уже надати інформацію. У цьому випадку у компанії з’являється шанс зв’язатися з клієнтом і з’ясувати, що було не так з пропозицією.

Але найприємніше, що для запуску не потрібно чекати, доки буде готовий лендінг. Якщо ви розумієтесь на рекламі, то налаштування не буде таким складним, і ви цілком впораєтеся.

Отже, цього разу ми розповімо:

  • Що таке лідформи Facebook.
  • Як налаштувати лідформи Facebook?
  • Плюси та мінуси лідформ.
  • Як підвищити якість лідформи Facebook, що приходять.

Генерація лідів через лідформи Facebook

Генерація лідів проводиться за допомогою рекламної кампанії у Facebook, в ході якої споживачі повинні заповнити форму зі своїми контактними даними.

Кампанія з метою генерації лідів у стрічці виглядає як звичайна реклама Facebook, але якщо натиснути кнопку «Докладніше» (або іншу задану кнопку), перед користувачем з’явиться форма для відправки його контактних даних. Тільки після заповнення форми користувач отримає подальшу інформацію.

Після заповнення такої форми кампанія генерації лідів виконала основне завдання лендінгу – отримала дані. Далі користувача можна вести будь-куди: хоч на сайт, хоч на бізнес-сторінку Facebook, де ви надаєте докладну інформацію про послугу.

Як налаштувати лідформи Facebook

Для налаштування генерації лідів потрібно перейти до рекламного кабінету та з метою рекламної компанії вибрати пункт «Генерація лідів». У вікні потрібно вибрати сторінку для просування і погодитися з умовами Facebook. З’являється наступне вікно, у якому потрібно погодитись з умовами.

Далі йдуть стандартні налаштування для оголошень: стать, вік, геопозиція, інтереси. У Facebook вони йдуть по черзі, тому не хвилюйтеся, ви нічого не пропустите. Далі потрібно створити нову форму.

Потрібно написати назву та мову форми. Після цього переходьте у вкладку «Матеріали» та заповнюйте поля «Заголовок», «Параграф» та «Зображення» — це те, що побачить користувач Facebook у рекламному оголошенні.

У вкладці «Питання» потрібно вибрати, які дані запитати у користувача. Параметрів багато, тому вибирайте основні, щоб користувач заповнював форму не надто довго.

Якщо запитувати у формі телефонний номер, ці дані підтягуватимуться автоматично в лід форму безпосередньо з Facebook (*якщо вказаний тип поля – телефон).

Наступна вкладка, яка є обов’язковою для заповнення, — «Політика конфіденційності». У ній ставиться посилання на сайт чи політику конфіденційності. Без цього Facebook не пропустить рекламне оголошення.

Екран «Дякую» з’являється після того, як користувач надіслав свої дані. Тому на цій вкладці пишемо той текст, який хочемо показати йому. Наприклад, Ваші дані відправлені менеджеру компанії. З вами зв’яжуться найближчим часом або «Натисніть Далі, щоб відвідати сайт компанії».

Плюси та мінуси використання

Мінуси обумовлені тим, що користувач залишає свої дані, не бачивши інформації про те, що йому пропонують. Але якщо він не полінувався написати заповнити форму, то з ним можна працювати. Далі все залежить від того, наскільки ваш відділ продажів знає свою справу та зможе обробити лід.

Плюси:

  • швидке створення
  • дешеві контакти зацікавлених користувачів
  • не потрібні додаткові знання для впровадження
  • інтеграція з СЕМ-системами.

Мінуси:

  • не передати повноцінно зміст пропозиції
  • FВ іноді не коректно працює
  • якість заявок – певний % лідів є не валідним

Щоб якість заявок була вищою, потрібно додати у форму своє тематичне питання. Користувач має кілька варіантів відповіді:

  • Вибрати із запропонованих варіантів – ви прописуєте варіанти самі.
  • Написати самому — це говорить про більше залучення, а отже, залишений лід буде якіснішим.
  • З умовами — ви створюєте щось подібне до анкети, обраний користувачем варіант впливає на наступне запитання.

Щоб підвищити якість ліда, можна запросити номер телефону через особисте запитання. Часто номер мобільного, який зареєстрований у Facebook, буває неправильним чи застарілим. Так ми отримуємо коректні дані, до того ж, якщо всі поля заповнюються автоматично, заявка може бути помилково — людина просто не знала, як вийти з екрану, і натиснула, куди доведеться.

Де дивитись ліди з лідформи Facebook

Щоб переглянути результати, потрібно зайти на бізнес-сторінку Facebook у розділі «Інструменти для публікацій». Він знаходиться зверху, поряд зі статистикою. Далі у стовпці у лівій частині екрана потрібно вибрати пункт “Бібліотека форм”.

У розділі «Бібліотеці форм» знаходяться назви лідформи Facebook та кнопка «Завантажити». Вона дозволяє завантажити вручну ліди. У списку будуть відображатися контактні дані користувача та інформація про те, звідки він прийшов – з якого оголошення і з якої групи.

Також є варіант інтеграції з CRM – відбувається це через сервіс, вбудований у Facebook. Достатньо зробити кілька кліків, і ваші ліди автоматично підвантажаться у вашу систему керування замовленнями.

 

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин