Залишити заявку

Реклама Google та SEO просування, чи є зв’язок? [4 факти]

Реклама Google та SEO просування, чи є зв'язок? [4 факти]

Реклама Google та SEO – є думка, що контекстна реклама Google може позитивно вплинути на успіх SEO просування. У сьогоднішньому матеріалі ми пояснимо, чи так це насправді.

Реклама Google та SEO просування

За даними з офіційної довідки Google під час оцінювання будь-якого сайту система використовує індекс якості. Він складається з таких основних критеріїв:

1. Користь ресурсу для користувача. Загальні показники залученості, релевантності сайту і коректність його структури.

2. Популярність сайту. Також рівень довіри та розмір аудиторії, яка відвідує ресурс.

Наведемо 4 логічних аргументи про те як реклама Google Ads та SEO пов’язані. Підкреслимо, що це тільки можливі варіанти взаємодії двох методів просування:

1. Трафік. Під час роботи реклами Google збільшується кількість відвідувачів. Якщо ви якісно склали оголошення і правильно налаштували параметри показів, користувачі перейдуть на сайт і затримаються на ньому для здійснення цільової дії. А як ми з’ясували раніше, при складанні рейтингу Google враховує час на сайті, обсяг трафіку і загалом інтерес до ресурсу. Тобто за допомогою реклами можна збільшити індекс популярності, а також піднятися в органічній видачі.

2. Актуальність. Припустимо, в базі Google 500 000 інтернет-магазинів косметики. З цього різноманіття тільки 40% дійсно працюють. Решта або припинили роботу, або змінили напрямок діяльності. Найшвидше система виявить актуальні ресурси за наявністю активної кампанії в Google Ads. Крім цього, звичайно, Google перевірить усі сайти за низкою внутрішніх алгоритмів.

Реклама Google та SEO просування

3. Збільшення вірального трафіку. А ось тут уже явно Google Ads допомагає просуванню. Завдяки тому, що відкручується реклама з назвою бренду, починають з’являтися відповідні запити та трафік за ними зростає. Щоб помітити очевидний ефект, можна обіграти ситуацію з пошуком у своєму оголошенні. Наприклад, попросити відвідувача знайти ваш бренд у Google і влаштувати розіграш призів.

4. Поліпшення поведінкових факторів. Саме введення Google поведінкових факторів ставить хрест на старих дослідженнях про те як реклама Google та SEO пов’язані. Зараз картина повністю змінилася. 

реклама Google та SEO просування

Для прокачування поведінкових факторів сайту потрібен трафік. І цей трафік цілком можна закуповувати в контекстній рекламі. Але тут теж є підводні камені. Якщо сайт поганий, то можна і погіршити його поведінкові фактори, значно ускладнивши вихід у ТОП. Важливо тільки рахувати показники, щоб купівля такого трафіку не завела компанію в касовий розрив.

Висновок: однозначно опосередковано реклама Google та SEO пов’язані, але і без Google Ads можна просунути сайт у SEO видачі, проте з ним зробити це буде легше.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин