Залишити заявку

Способи використання ChatGPT – [Топ-100 інструментів]

Способи використання ChatGPT - [Топ-100 інструментів]

Ще рік назад мало хто знав про існування ШІ, а тим більше способи використання ChatGPT. Поява масово доступних технологій генерації контенту на основі систем ШІ стала справжнім одкровенням, навіть для людей, які давно стежать за розвитком сфери ІТ. А в багатьох звичайних користувачів такі зміни викликали щось на кшталт футурошоку.

Ще недавно для потокової генерації унікальних зображень або текстів потрібно було вдаватися до послуг висококласного фахівця. Сьогодні створити якісну цифрову картину або написати блискуче резюме для влаштування на роботу, стало можливо буквально “за пару кліків”

Однією з найяскравіших і найсуперечливіших технологій, що революційно змінюють наше звичне життя, став генеративний чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT від компанії OpenAI. Уже зараз цей інструмент здатний генерувати на прийнятному рівні вузькопрофільні тексти, підтримувати спілкування на теми, що цікавлять користувачів, писати код і навіть успішно складати професійні та академічні іспити. Складно уявити завдання, пов’язане з текстом, яке ChatGPT не зміг би виконати, потрібно лише правильно скласти запит.

Про те, що таке ChatGPT, які технології лежать у його основі та як запустити чат-бот в Україні написано вже достатньо, тому тут ми не будемо детально зупинятися на подібних питаннях. Цей огляд буде присвячений практичним способам використання ChatGPT. У ньому ми дамо докладний список джерел, за допомогою яких розумний чат-бот можна перетворити на незамінного помічника в різних сферах – від написання статей різними мовами до створення “з нуля” власного сайту.

Способи використання ChatGPT img1

Що таке GPT

GPT-3 – основна технологія, що лежить в основі ChatGPT. Як вказує її абревіатура Generative Pre-training Transformer (англ. “генеративний переднавчальний трансформер”), GPT – це генеративна мовна модель, заснована на архітектурі “трансформер”, створеної фахівцями зі ШІ з Google Brain ще у 2017 році. Ця модель здатна обробляти великі обсяги тексту і навчатися дуже ефективно виконувати завдання обробки природної мови (NLP).

До речі. “Перетворення” (transformation) – це тип обробки даних, який виконується над послідовністю елементів, таких як слова в реченні або символи в слові. А “трансформер” або “перетворювач” (transformer) – це модель машинного навчання, спеціально призначена для обробки послідовностей елементів за допомогою перетворень.

Модель GPT-3, зокрема, має розмір 175 мільярдів параметрів, що робить її найбільшою мовною моделлю з коли-небудь навчених на цей момент. Хоча очікувалося, що модель GPT-4, представлена громадськості 14 березня 2023 року, набагато перевершить свою попередницю, її творці спростували ці чутки.

Для роботи GPT потрібно “навчити” на великому обсязі тексту. Наприклад, модель GPT-3 навчалася за допомогою суперкомп’ютера Microsoft Azure AI на наборі зі 175 млрд параметрів, який включав текстовий блок із понад 8 млн документів і понад 10 млрд слів (всього 740 Гб текстових даних). Для тренування GPT-3 також використовували навчання з підкріпленням, засноване на відгуках людей.

Використання ChatGPT у роботі

  • Створювати унікальні тексти кількома мовами. Щоб не просто писати статті, а й розширити їхню аудиторію на кілька мовних зон, можна, звісно, скористатися перекладачами від Google або Яндекс. Однак завжди є ризик втратити важливу частину контексту. За правильно створеного запиту, ChatGPT автоматично згенерує тексти російською, англійською, італійською або китайською, які будуть правильно передавати всі смислові та культурні відтінки, специфічні для даної мови.
  • Зрозуміло пояснити складні теми. Іноді просто “гуглити” недостатньо для чіткого розуміння. Щоб самостійно розібратися в таких темах, як “червоточини” в просторово-часовому континуумі, темна матерія або теорія струн, потрібно не тільки прочитати великий обсяг тексту, а й мати чимало базових знань. ChatGPT же можна попросити “поясни це, ніби мені 5 років”.
  • Отримати роботу мрії. Для того, щоб підвищити шанс працевлаштування на конкретну посаду, фахівці рекомендують складати резюме персоналізоване під її специфіку. Готові шаблони виглядатимуть в очах HR фахівця надто слабко, натомість детальний запит до ChatGPT підвищить шанси на ідеальне резюме до небес. Якщо заповітний “офер” отримано, чат-бот допоможе також підготуватися до співбесіди – підготує список можливих запитань на інтерв’ю і правильних відповідей на них.
  • Писати, налагоджувати та пояснювати код. ChatGPT допоможе написати цілі блоки фрагментів функціонального коду з нуля або швидко знайти проблему, заощадивши години на пошуку недоречної коми. Можливості чат-бота в розробці вражають. Однак зовсім розслаблятися і розгортати код від ChatGPT одразу на робочому сервері може бути не найкращою ідеєю.
  • Знаходити блискучі ідеї. Коли стоїть завдання придумати концепцію для тематичної вечірки або знайти оригінальне рішення для майбутнього перепланування будинку, можна витрачати години, забиваючи запити в Яндекс. А можна попросити про це ChatGPT і насолоджуватися результатом.
  • Створювати музику в будь-якому жанрі. Одна з найсильніших сторін ChatGPT – “вчена креативність”. На відміну від багатьох менш розвинених ШІ-рішень, чат-бот має справу не тільки з бездушними технологічними концепціями, а й розуміється і на творчих починаннях, зокрема на написанні музики.
  • Вирішувати математичні завдання. Як і будь-який просунутий ШІ, ChatGP неймовірно сильний у завданнях з точних наук. Потрібно лише чітко і лаконічно викласти проблему – чат-бот представить зрозумілий покроковий алгоритм розв’язання будь-якої задачі з курсу вищої математики.
  • Придумувати веселі жарти. Письменники-фантасти припускали, що навіть найрозумнішим роботам складно буде розібратися в тонких нюансах людського гумору. Однак ChatGPT зміг би їх приємно здивувати. Звісно, чат-боту зі штучним інтелектом далеко до рівня великих коміків, але вчасно знайти доречний анекдот або дотепну цитату він точно здатен.
  • Поговорити з розумним співрозмовником. Попри всі додаткові можливості, отримані від штучного інтелекту, ChatGPT – це насамперед чат-бот. Його базовий функціонал буде дуже корисним, коли потрібно терміново обговорити з кимось (або з чимось, у випадку з роботом) тему, що хвилює, або надати автоматизований зворотний зв’язок відвідувачам свого сайту.

Після побіжного знайомства з основами технології, час переходити до практики. Нижче буде наведено великий список джерел та інструментів для роботи з ChatGPT. Для зручності перелік розбито на підрозділи, що відповідають сфері або способу застосування ресурсу.

Цей огляд орієнтований насамперед на тих, хто непогано знайомий з основами програмування, тому спирається на інструменти, представлені в GitHub – найбільшому сервісі для хостингу ІТ-проєктів. З цієї ж причини, для роботи з ресурсами зі списку потрібне знання англійської, хоча б на початковому рівні.

Офіційні ресурси

Знайомство з ChatGPT найлогічніше почати з ресурсів, що належать творцям цього корисного інструменту – компанії OpenAI.

Навчання

Ці ресурси допоможуть швидко розібратися з налаштуванням чат-бота і почати отримувати переваги від його практичного використання.

API

API або “інтерфейс прикладного програмування” – надійний міст, що зв’язує кілька технологічних рішень разом. Цей список допоможе додати вражаючі можливості ChatGPT до наявних програмних продуктів або стеків додатків, що розробляються.

  • ChatGPT  – полегшений пакет для взаємодії з API ChatGPT від OpenAI. Використовує реконструйований офіційний API (gpt-3.5-turbo).
  • chatgpt-api  – неофіційний API для JS/TS.
  • PyChatGPT  — API ChatGPT на основі TLS з автоматичною регенерацією токенів, відстеження розмов, підтримкою проксі та іншими корисними функціями.
  • commitgpt  – автоматична генерація комітів за допомогою ChatGPT.
  • chatgpt-wrapper  — API для взаємодії з ChatGPT при використанні Python і Shell.
  • gptchatteR  – експериментальна, неофіційна оболонка для взаємодії з ChatGPT в R.
  • OpenAISwift  – клієнтська бібліотека API OpenAI для Swift. Бібліотека реалізована як оболонка навколо ChatGPT та OpenAI HTTP API.
  • chatgpt-java  – полегшений пакет для взаємодії з API ChatGPT від OpenAI. Використовує реконструйований офіційний API.
  • chatgpt-api  – неофіційний API ChatGPT, заснований на WhatsApp GPT Даніеля Гросса.
  • openaigo  – API-клієнт OpenAI (ChatGPT) для Go.
  • flutter_chatgpt_api  — API, що дозволяє використовувати ChatGPT із Flutter/Dart.
  • chatgpt_api_dart  – неофіційний API ChatGPT для Dart.
  • ChatGPT-API-server  – сервер API для ChatGPT.
  • easyChatGPT  – неофіційний, але елегантний інтерфейс API ChatGPT, що використовує автоматизацію браузера, яка оминає виявлення хмарних обчислень та повторні перевірки.
  • chatgpt-io  – неймовірно швидкий клієнтський API ChatGPT, який працює без використання браузера.
  • node-chatgpt-api  – API-сервер ChatGPT.
  • whetstone.chatgpt  – проста полегшена бібліотека, в якій реалізовані завершення API ChatGPT. Додатки для підтримки зображень та інших бета-функцій перебувають у розробці.
  • ChatGPT-API-server  – сервер API для ChatGPT.
  • ChatGPTSwift  — доступ до ChatGPT API за допомогою Swift.
  • chatapi-single  – простий та потужний сервер ChatGPT-API.
  • EdgeGPT  – реконструйований API чату Bing від Microsoft.
  • OpenAI-DotNet  – швидка полегшена бібліотека DotNet для OpenAI API.
  • chatgpt-api-server  — сервер API ChatGPT на базі Flask, який може відповідати як через браузер, використовуючи форми Flask, так і безпосередньо через запити POST/GET.
  • chatgpt-web-api  – Java-версія ChatGPT SDK.
  • ChatGPT-PHP  – справжній ChatGPT PHP SDK (не GPT-3).
  • ruby-openai  – API OpenAI + Ruby. Тепер з ChatGPT і Whisper.
  • openai-kotlin  – клієнт API OpenAI для Kotlin з мультиплатформенними можливостями та функціональністю співпрограм.
  • ChatGPTAPIFree  — простий проксі-API з відкритим вихідним кодом, який дозволяє безкоштовно отримати доступ до OpenAI ChatGPT API.
  • Simple-ChatGPT-API-Desktop  — Простий API ChatGPT для робочого столу.
  • ChatGPTKit  – пакет Swift для зв’язку з ChatGPT API від OpenAI.
  • CallGPT  — дуже простий спосіб звернутися до ChatGPT API з комп’ютера користувача.

До речі. Поряд з API, у ChatGPT було реалізовано й автоматизований спосіб інтеграції – через плагіни, спеціально розроблені для мовних моделей. Плагіни ChatGPT забезпечують надійнішу і безпечнішу взаємодію чат-бота зі сторонніми додатками, однак істотно обмежують гнучкість налаштування і кастомізації.

Способи використання ChatGPT img2

Браузерні розширення

Нейромережа і браузер – не конкуренти, а союзники. Інтеграція чат-бота ChatGPT в улюблений браузер дасть змогу значно розширити функціональні можливості останнього і значно поліпшити користувацький досвід.

  • chatgpt-google-extension  — розширення для браузера, яке інтегрує ChatGPT у популярні пошукові системи, включаючи Google, Baidu, Bing, DuckDuckGo, Brave, Yahoo та Naver, з відображенням відповідей ІІ у результатах пошуку.
  • ChatGPT-Google  — це розширення Chrome, яке інтегрує ChatGPT (неофіційний) у пошук Google.
  • chatgpt-advanced  — це розширення для браузера ChatGPT, яке доповнює підказки чат-бота результатами пошуковика.
  • chatgpt-chrome-extension  — це розширення ChatGPT для Chrome. Інтегрує ChatGPT у кожне текстове поле в Інтернеті.
  • Promptheus  — це розширення Chrome, яке дозволяє використовувати голос замість введення тексту для спілкування з ChatGPT.
  • ChatGPT-Assistant  — потужне розширення, яке доповнює можливості перегляду веб-сайту ChatGPT такими функціями, як створення вибірок сторінок.
  • ChatGPT-pdf  — це розширення Chrome для завантаження історії ChatGPT у PNG, PDF або посилання для спільного доступу.
  • ChatGPT_Extension  — просте розширення Chrome (Manifest V3), що дозволяє отримати доступ до ChatGPT OpenAI із будь-якого місця в Інтернеті.
  • chat-gpt-search-extension  — розширення браузера для відображення відповіді ChatGPT разом із результатами пошуку. Підтримує Google, Baidu, Bing, DuckDuckGo, Brave, Yahoo, Naver, Yandex, Kagi та Searx.
  • chat-gpt-assistant  – розширення для інтеграції ChatGPT практично у будь-який браузер.
  • chatgpt-extension  – розширення завантажує ChatGPT на поточній вкладці, дозволяючи використовувати ChatGPT під час робочого сеансу. Щоб активувати ChatGPT, потрібно просто клацнути по іконці розширення на панелі інструментів браузера або використовувати клавіші Ctrl + \.
  • chat-gpt-soliloquy  – розширення для Chrome, що дозволяє ChatGPT вести діалог із самим собою.
  • ChatGPT for Search Engine  — розширення браузера для відображення відповіді ChatGPT разом із результатами пошукової системи, що підтримує Chrome, Edge, Firefox.
  • assistant-chat-gpt  — розширення для браузера Chrome, яке вбудовує ChatGPT як голосовий помічник.
  • tweetGPT  — розширення для Chrome, яке генерує твіти та відповіді за допомогою chatGPT.
  • YouTube_Summary_with_ChatGPT  – просте розширення Chrome (Manifest V3), яке дозволяє отримувати як розшифрування відео YouTube, так і зведення відео за допомогою технології штучного інтелекту.
  • gpt-best-chrome  — розширення Chrome для збереження потоків ChatGPT за допомогою інструмента шерингу gpt.best.
  • ChatGPT-API-agent  – агент ChatGPT API (версія Firefox).
  • hey-addy-chatgpt  – помічник по роботі з електронною поштою на платформі ChatGPT.
  • GPT-Cookies  — розширення для Chrome, що дозволяє легко копіювати в буфер обміну файли cookie та користувальницький агент ChatGPT одним клацанням миші.
  • ChatGPT History  — це розширення для браузера, яке дозволяє зберігати історію розмов ChatGPT. За допомогою нього можна легко переглянути свої минулі розмови та повернутися до них пізніше.
  • chat-gpt-jupyter-extension  – розширення для браузера, що надає різні допоміжні функції ІІ в ноутбуках Jupyter на базі ChatGPT.
  • Chat-GPT-for-Gmail  — це розширення для браузера для заповнення електронної пошти за допомогою ChatGPT.
  • ChatGPT-SelfChat  — розширення для браузера, що дозволяє об’єднати два екземпляри GPT-чату.
  • chatgpt-to-notion  – розширення, створене на основі фреймворку Plasmo та Typescript, привносить можливості ChatGPT у робочий простір Notion.
  • chatgpt-soliloquy  – розширення для Chrome, що дозволяє ChatGPT вести діалог із самим собою.
  • chatgpt-review-rebuttal-extension  — розширення браузера для створення та відповіді на відгуки на платформі OpenReview за допомогою ChatGPT.
  • bing-chat-for-all-browsers  — додавання Bing Chat у Chrome та Firefox.
  • chatgpt-google-summary-extension  — розширення для відображення зведених результатів пошуку ChatGPT поруч із результатами Google.
  • gpt2markdown  — це розширення для браузера, яке експортує розмови з ChatGPT у формат Markdown.
  • writely  – розширення для Chrome на базі штучного інтелекту, що покращує лист та читання.
  • GPT-Prompter  – розширення для отримання швидкої підказки (у вигляді виділеного тексту) для OpenAI GPT-3 та ChatGPT API. Доступно в інтернет-магазині Chrome та надбудовах для браузера Firefox.
  • sharegpt  — це розширення, яке дозволяє легко ділитися постійними посиланнями на розмови з ChatGPT зі своїми друзями.
  • ChatGPT-History-Downloader  — це розширення Google Chrome, яке допомагає завантажувати історію чатів за допомогою OpenAI ChatGPT.
  • Summarize  – браузерний помічник на базі штучного інтелекту, який миттєво підсумовує зміст будь-якої статті та текст.

також читайте

Інші розширення

Розширення з ChatGPT будуть корисними не тільки користувачам браузерів. Ці інструменти також допоможуть посилити новими функціями звичні десктопні та веб-додатки

Способи використання ChatGPT img3

Боти

Чат-бот – основна функціональність популярного інструменту від OpenAI. Не дивно, що створення ботів на основі ШІ – один із найбільших і найцікавіших пунктів списку ресурсів для ChatGPT.

  • chatgpt-telegram  – власний бот GPTChat Telegram, який створюється за допомогою однієї команди.
  • chatGPT-telegram-bot  – рання версія телеграм-бота з ChatGPT.
  • chatgpt-telegram-bot  – бот ChatGPT для Telegram на основі Node.js. Працює із захистом Cloudflare.
  • wechat-chatgpt  — додати ChatGPT до Wechat через RPA (Robotic Process Automation) SDK Wechaty.
  • ChatGPT-wechat-bot  – помічник WeChat на основі NodeJS та Webchaty
  • chatgpt-twitter-bot  – бот Twitter на базі ChatGPT від OpenAI.
  • chatGPT-discord-botchat  – бот OpenAI chatGPT для розбіжностей.
  • ChatGPT-ProBot  – про-бот GitHub на основі GPTChat.
  • chatGPTLineBot  – лінійний бот на основі GPTChat.
  • ChatGPTSlackBot  — ChatGPT для Slack Bot.
  • chatgpt-speech-to-text  — простий голосовий чат-бот, який використовує модель ChatGPT для генерації відповідей на голосове введення користувача.
  • Discord-ChatGPT-Bot  – бот Discord ChatGPT.
  • chatgpt-telegram  – Telegram-бот для ChatGPT.
  • ChatGPT-macOS  — взаємодіяти з ChatGPT з меню macOS.
  • ChatGPT-Telegram-Bot  — чат-бот Telegram зі штучним інтелектом та ChatGPT у fly.io.
  • ChatGPTDiscord  – бот Discord для взаємодії з API ChatGPT.
  • ChatGPT Teams Bot app  — програма, яка дозволяє спілкуватися з ChatGPT у Microsoft Teams.
  • chatgpt-bot  – Discord-бот для взаємодії з ChatGPT.
  • GPT3Discord  – надійний, але простий інтерфейс GPT3 з Discord.
  • matrix-chatgpt-bot  — інтеграція ChatGPT до децентралізованого клієнт-серверного протоколу Matrix.
  • whatsgpt  – бот WhatsApp для ChatGPT з підтримкою кількох користувачів.
  • chatgpt-discord  – запуск власного робота GPTChat Discord за допомогою однієї команди.
  • slack-chat-gpt  — Slack-бот із підтримкою ChatGPT.
  • LINE-Bot-ChatSummarizer  — сумуючий чат-бот, який дозволяє використовувати ChatGPT для підбиття підсумків групового чату.
  • chatgpt_telegram_bot  — Telegram-бот ChatGPT (швидко та без обмежень).
  • chatgpt-whatsapp  — простий бот WhatsApp, який використовує ChatGPT OpenAI для відповіді на дані, що вводяться користувачем. Включає підтримку надсилання відкладених повідомлень cron.
  • GPT-Linebot-python-flask-on-vercel  – бот для розгортання пропозицій Python/Flask у хмарному середовищі Vercel.
  • chatgpt-whatsapp  — бот WhatsApp із синтезом мови через ChatGPT.
  • wpp-chatgpt  – простий бот WhatsApp, що використовує OpenIA API.
  • BotWhatsapp  — бот ChatGPT для WhatsApp
  • ChatGPT-Binance-Trading  – простий торговий бот, який використовує алгоритм торгівлі ChatGPT.
  • text-surfer  – приклад GPT-бота, який може швидко обробити великий обсяг тексту або документації, а потім відповісти на запитання прочитаного.
  • Hephaestus  – бот для телеграм зі штучним інтелектом, розроблений з використанням API OpenAI ChatGPT та Dall-E.
  • Telegram Chatbot using OpenAI  – це скрипт Python для чат-бота Telegram, який використовує API OpenAI для генерації відповідей на дані, що вводяться користувачем.
  • chatbot-telegram  – бот, який дозволяє налаштувати та запустити Telegram ChatGPT за допомогою однієї простої команди.
  • GPT-Telegramus  – реалізація ChatGPT та DALLE у вигляді Telegram-бота.
  • chatgpt-bot-nodejs  – бот ChatGPT з NodeJs.
  • GPT-Discord-Bot  – приклад бота Discord, написаного на JavaScript, який використовує моделі text-davinci-003, Dall.E 2 та text-moderation-004 з безліччю функцій.
  • chatgpt-bot  – бот Discord, що взаємодіє з неофіційним API ChatGPT.
  • ChatGPT-DiscordBot  – оновлений бот Discord, який генерує відповіді, використовуючи ChatGPT.
  • askrella  – бот WhatsApp, який використовує OpenAI GPT і DALLE для відповіді на дані, що вводяться користувачем.
  • Whatsapp_Instagram_Messanger_ChatGPT_OpenAI  – чат-бот, інтегрований з WhatsApp, з використанням API OpenAI.
  • openai-whatsapp-chatbot  — додаток для створення чат-ботів, що використовує OpenAI GPT3 та DALL-E для відповіді на вхідні повідомлення з WhatsApp та створення зображень.
  • ChatGPT-Line-Bot  – репозиторій, що дозволяє інтегрувати ChatGPT до Line.
  • TelegramGPT  – мінімалістичний Telegram-бот ChatGPT з історією розмов.
  • slack-chatgpt  — інтеграція ChatGPT до Slack за допомогою Cloudflare Workers.
  • chatgpt-telegram-bot  – бот Telegram, реалізований на офіційному API ChatGPT від OpenAI (gpt-3.5-turbo-0301).
  • chatGPT-discord-bot  – інтеграція ChatGPT у свій бот для Discord.
  • SirChatalot  – бот Telegram, що працює на новому OpenAI API для ChatGPT і Whisper.
  • discourse-chatbot  – адаптер хмарного чат-бота для Discourse, що підтримує технології OpenAI.
  • TeleGPT  – готовий бот ChatGPT для Telegram.

Бібліотеки

Ці бібліотеки ChatGPT стануть чудовими доповненнями до базових можливостей популярних мов програмування.

  • summarize.site  — підсумовування веб-сторінки за допомогою ChatGPT.
  • OpenAIAuth  – бібліотека аутентифікації OpenAI для ChatGPT.
  • talk-to-chatgpt  – JS-бібліотека, що дозволяє користувачам взаємодіяти з ІІ ChatGPT за допомогою голосу, без введення вручну.
  • liboai  – бібліотека C++17 для повноцінного доступу до API OpenAI.
  • TalkGPT  – JS-бібліотека, що дозволяє легко взаємодіяти з ChatGPT у середовищі виконання Node.js за допомогою голосового введення.
  • react-native-chatgpt  — оболонка навколо ChatGPT, що дозволяє безперешкодно інтегрувати чат-бот у програми React Native. Обробляє автентифікацію, потокові відповіді та відстежує розмови. 100% за клієнта.
  • ChatGPT-Official  – простий модуль Node.js для створення ChatGPT з використанням офіційного API OpenAI.
  • Sekiryu  — скрипт на Python, який виконує автоматичну декомпіляцію та аналіз бінарних файлів за допомогою відданого декомпілятора та ChatGPT.

Додатки

Додатки ChatGPT дадуть змогу працювати з нейромережею безпосередньо в середовищі улюбленої операційної системи.

  • chatgpt-mac  — простий і зрозумілий додаток, який інтегрує ChatGPT у рядок меню macOS, дозволяючи швидко отримати доступ до нього за допомогою клавіш (Cmd+Shift+G).
  • chatgpt-desktop  – неофіційний настільний додаток OpenAI ChatGPT з відкритим вихідним кодом для Mac, Windows та рядки меню Linux з використанням Tauri та Rust.
  • ChatGPT  — десктопна програма ChatGPT.
  • ChatGPT-Mac-MenuBar  — додати ChatGPT від OpenAI у рядок меню Mac як професіонал.
  • ChatGPT_production  – гра-сапер, створена за допомогою ChatGPT.
  • Quest  – веб-додаток, який інтегрує GPT-3 з пошуком Google.
  • chatgpt-clone  — кастомний ChatGPT на основі OpenAI API та фреймворку Streamlit.
  • ChatGPT-macOS  — запуск ChatGPT з меню macOS.
  • AskAI  – зручний, вбудований в iOS інтерфейс для взаємодії з ChatGPT та збереження чатів. Він майже повністю написаний на SwiftUI та використовує архітектуру MVVM, а також Midjourney для створення зображень на движку чату.
  • chatgpt-resume-builder  – конструктор резюме з OpenAI ChatGPT.
  • ChatGPT-Flutter-AIChatBot  — програма для чату, створена з використанням платформи Flutter та мовної моделі OpenAI GPT-3.
  • ChatGPT  — клієнт ChatGPT C# для графічного інтерфейсу користувача.
  • widget  – AI-помічник для роботи з корпоративними документами.
  • ChatGPTAndroid  – ChatGPT для Android.
  • chatgpt-voice-assistant  – голосовий помічник на основі мовної моделі OpenAI ChatGPT. В даний час доступний шістьма мовами.
  • CoverGPT  — додаток ChatGPT, що дозволяє створити персоналізований та відформатований супровідний лист для конкретної посади на основі резюме.
  • chatgpt-mobile  — мобільний додаток ChatGPT, створений за допомогою React Native, Expo та Webview.
  • chat-gpt-enhanced  — ChatGPT із розширеною кількістю функцій.
  • HeyChatGPT  — простий додаток для iOS, який дозволяє взаємодіяти з ChatGPT за допомогою голосу.
  • ChatGPT  – простий додаток-клон ChatGPT, заснований на бібліотеці OpenAI і побудований на PHP. Історія чату зберігається за допомогою файлів cookie, а для проекту потрібне використання ключа API та включений SQLite3.
  • ChatGPT  – клон ChatGPT з використанням openAI API.
  • TrippingLettuce  — ІІ створює статті для WordPress та підбирає до них зображення.
  • chatgpt_please_improve_my_paper_writing  — оболонка ChatGPT з градієнтним інтерфейсом для покращення наукових та спеціалізованих текстів.
  • ChatGPTFreeApp  — веб-додаток з відкритим вихідним кодом, який дозволяє безкоштовно експерементувати з API OpenAI ChatGPT.
  • chatgpt-raycast  — взаємодія з ChatGPT із командного рядка.
  • AIShader  – генератор шейдерів на базі ChatGPT для Unity.
  • ChatGPT  — програма для macOS та iOS для зв’язку з ChatGPT.
  • chatty  — програма чат-бота, створена за допомогою ChatGPT API.
  • chatbox  – кросплатформний настільний клієнт для OpenAI API, що включає інструмент швидкого налагодження та управління.
  • chatgpt-i18n  – ІІ для конвертації JSON-файлів.
  • ChatPaper  — ChatGPT для короткого викладу документів із найбільшого електронного архіву arXiv.
  • ohmygpt  – швидке розгортання веб-додаток на основі ChatGPT.
  • ChatGPT-Paper-Reader  – репозиторій надає простий інтерфейс, який використовує модель gpt-3.5-turbo для локального читання академічних статей у форматі PDF.
  • Sensitive-Topic-History-Quiz  – гра-вікторина, повністю написана штучним інтелектом, включаючи код JS, стилі CSS та питання.

Інтерфейс командного рядка / CLI

Інтеграція ChatGPT з інтерфейсом командного рядка дає користувачам можливість взаємодіяти з інноваційним ШІ-інструментом у звичному цифровому оточенні.

  • askai  – інтерфейс командного рядка для ChatGPT.
  • chatgpt-api  – HTTP API-клієнт ChatGPT та інтерфейс командного рядка.
  • chatgpt  є консольним клієнтом ChatGPT на Golang.
  • search  – клієнт CLI Google, написаний ІІ, який обходить капчу та обмеження швидкості за допомогою функції “попереднього перегляду” попереджень Google.
  • StackExplain  є помічником на ChatGPT, який допоможе швидко розібратися в причинах системних повідомлень про помилку.
  • assistant-cli  — зручний інструмент командного рядка для ChatGPT.
  • cligpt  – ChatGPT в терміналі.
  • go-assistant  — програма CLI для взаємодії з ChatGPT.
  • terminalGPT  – ChatGPT в терміналі.
  • chatGPT-shell-cli  – простий скрипт оболонки для використання ChatGPT у терміналі та DALL-E з терміналу.
  • chatgpt_cli  – цей скрипт дозволяє використовувати ChatGPT в інтерфейсах командного рядка. Працює на терміналах Linux, Mac Terminal та в командному рядку Windows.
  • shellgpt  — запити до ChatGPT із командного рядка.
  • Houston  — ІІ-помічник та генератор сценаріїв для терміналу, який дозволяє виконувати широкий спектр завдань за допомогою простих інструкцій природною мовою.
  • AiShell  – простий код Python, який підключається до ChatGPT та виконує повернені результати.
  • gpt-chatbot-cli  — мінімалістична підказка CLI для взаємодії з ChatGPT та збереження записів сеансів.
  • mindflow-cli  — робота з кодом безпосередньо з командного рядка або Visual Studio Code.
  • ata  – ChatGPT в терміналі.
  • openai-chatgpt  – ChatGPT в терміналі.
  • chatgpt  — CLI-додаток для роботи з ChatGPT.
  • DirectAI  — запити до ChatGPT через API OpenAI у терміналі.
  • aicommits  – інтерфейс командного рядка, який записує коміти за допомогою ІІ.
  • command_line_chatgpt  – чат-бот командного рядка, що використовує ChatGPT API від OpenAI.
  • gptcli  — ChatGPT у командному рядку з офіційним API від OpenAI (gpt-3.5-turbo).
  • chatgpt  – CLI для ChatGPT.
  • shell_gpt  — інструмент підвищення продуктивності з командного рядка на базі ChatGPT, який допоможе виконувати завдання швидше та ефективніше.
  • aichat  – чат з ChatGPT-3.5 в терміналі.
  • command-ai  – ChatGPT в терміналі.
  • loz  — інструмент інтерфейсу командного рядка, що базується на ChatGPT, який дозволяє використовувати канали Unix спільно з іншими Unix-інструментами.
  • chatgpt_cli  – легка оболонка офіційного API ChatGPT у терміналі.
  • gogpt  – ChatGPT в терміналі.
  • PowerGPT  — це робота в Windows PowerShell з використанням природної мови.
  • ai.py  – однофайловий скрипт Python, що допомагає отримувати відповіді від ChatGPT API у командному рядку.
  • heygpt  – простий стандартний інтерфейс для ChatGPT API.
  • linux-command-gpt  — робота з командами Linux природною мовою за допомогою ChatGPT.
  • CodeGPT  – інтерфейс командного рядка для написання коммітів, створений мовою Go з використанням офіційного ChatGPT API (gpt-3.5-turbo). Автоматично встановлює хук prepare-commit-msg.

Запити / Підказки

Щоб штучний інтелект зміг дати відповідь, яка вразить уяву вашої цільової аудиторії, ChatGPT повинен отримати грамотно сформульований і детальний запит або “промпт” (від англ. prompt, “підказка”).

Загалом, алгоритм промпта для ChatGPT добре відомий – він має містити роль або портрет віртуального “автора” (наприклад, текст має писатися від імені журналіста або вченого), описувати структуру оповіді, задавати цільову аудиторію, стилістику і форму подачі (таблиця, список, текст з абзацами). Однак, за допомогою додаткових інструментів можна зробити запити до ChatGPT більш ефективними, а, відповідно, отримати і більш якісний результат.

  • awesome-chatgpt-prompts  – промпти для ChatGPT з перевіреною ефективністю.
  • AIPRM for ChatGPT  — це розширення Chrome для автоматизації створення промптів для ChatGPT.
  • ChatGPT-Prompts  – великий репозиторій підказок для ChatGPT.
  • awesome-chatgpt-suggestions  — колекція підказок ChatGPT для різноманітних завдань.
  • ChatGPT-Prompts-In-50Languages  ​​— промпти ChatGPT 50 мовами.
  • ChatGPT-Prompts  – підказки використання ChatGPT/API, які допоможуть реалізувати 100% продуктивності чат-бота.
  • chatgpt-prompts  – колекція з більш ніж 140 корисних підказок для GPT-3.
  • awesome-chatgpt-content-creation-prompts  — репозиторій із прикладами добре продуманих підказок для створення контенту.
  • ChatGPT3-Free-Prompt-List  – керівництво та структура для створення підказок ChatGPT3.
  • gpt-jailbreaks  – репозиторій методів обходу фільтрів вмісту GPT та ChatGPT.
  • ChatGPT-Data-Science-Prompts  — сховище 60 корисних підказок щодо дата-сайєнс для ChatGPT.
  • Instructgpt-prompts  — колекція підказок на основі інструкцій ChatGPT та GPT-3.5 для створення та класифікації тексту.
  • promptlib  — колекція підказок та обгорток для ChatGPT та GPT-3.
  • ChatGPT-MidJourney-prompt  – модель генерації підказок на основі ChatGPT для MidJorney.
  • click-prompt  — операції з підказками для ChatGPT одним клацанням миші.
  • 400+ChatGPT-Prompts  — сотні готових шаблонів підказок для ChatGPT анлійською.
  • ChatGPT cheatsheet  – пам’ятка, де перераховані підказки та поради щодо ефективного використання ChatGPT з усього світу.

Різне

  • chatgpt-python  – неофіційний Python SDK для OpenAI ChatGPT.
  • DAILA  – помічник, який дозволяє використовувати ChatGPT для покращення декомпіляції.
  • chatgpt-conversation  — розмова з ChatGPT природною мовою.
  • chat-gpt-ppt  — ChatGPT для автоматичного створення документів у форматі PowerPoint (PPT).
  • gptlang  – нова мова програмування, що працює в ChatGPT.
  • chatgpt-exporter  — експорт та шеринг історій розмов із ChatGPT.
  • Alice  — ChatGPT для доступу до реального терміналу.
  • chatgpt-action  — ChatGPT для автоматизації реву коду.
  • ChatGPT Matrix Style  – ChatGPT у стилі «Матриці».
  • ChatARKit  — ChatGPT для створення доповненої реальності за допомогою природної мови
  • chat-gpt  — збереження розмов із ChatGPT.
  • chatgpt-clone  — клон ChatGPT із використанням моделі GPT-3 text-davinci-003 та DALL.E для генерації зображень.
  • chatgpt-go  – ChatGPT SDK, написаний на Golang.
  • chatgpt-github-actions  — автоматизація перевірки коду за допомогою мовної моделі ChatGPT. Інтеграція з Github Actions.
  • voice_chatgpt  — голосовий помічник із ChatGPT, який приймає запити природною мовою та відповідає реалістичною синтезованою мовою.
  • OpenAI-Checker  – сервіс перевірки IP-адреси на можливість отримати доступ до служб OpenAI.
  • ChatGPT-Proxy  — переадресація запитів та додавання cookie CloudFlare.
  • commitgpt  — дозволяє автоматично генерувати коміти під час правки коду за допомогою ChatGPT.
  • kubernetes-chatgpt-bot  — бот ChatGPT для автоматизації роботи з Kubernetes та Prometheus.
  • aiac  – генератор інфраструктури як коду (IaC) на базі ІІ.
  • FinGen  – генератор результатів на основі ChatGPT, що допомагає економити час тестувальників на проникнення і надавати більш зручні результати.
  • beelzebub  – безпечний фреймворк-ханейпот з лоу-кодом, з можливістю простого налаштування за допомогою yaml.

Висновок

Моделі ШІ на основі ChatGPT і GPT-3 стали основою для безлічі технологічних рішень, що розширюють сферу застосування штучного інтелекту. Завдяки великому списку ресурсів, представлених у цій статті, потенціал цих передових інструментів стане доступнішим для кожного. Незалежно від того, чи потрібно вам оптимізувати робочі процеси, чи знайти ефективніший спосіб взаємодії з комп’ютерами, у цьому огляді напевно знайдеться відповідний інструмент.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин