Залишити заявку

Співробітники YouTube влаштували страйк [5 подробиць]

Співробітники YouTube влаштували страйк

Співробітники YouTube у Техасі вирішили провести страйк на знак протесту проти правил, що зобов’язують працівників – навіть тих, хто завжди працював віддалено – з’являтися в офісі.

Співробітники YouTube у Техасі вирішили провести страйк

 

Співробітники YouTube відстоюють свої права

Чому це важливо: цей крок було зроблено на тлі зростаючої напруженості на ринку праці у великих технологічних компаніях, включно з Google, якій належить YouTube. Деякі працівники Apple та Amazon намагалися об’єднатися в профспілки, як і деякі представники індустрії відеоігор.

також читайте

 

Уся команда YouTube Music із 43 осіб проголосувала за страйк. Переважна більшість із них були найняті під час пандемії – і завжди працювали віддалено. Майже чверть із них живе десь за межами Остіна. Співробітники кажуть, що їхньої зарплати, яка починається приблизно з 19 доларів на годину, недостатньо, щоб покрити витрати на переїзд в Остін і проживання в ньому.

Співробітники YouTube відстоюють свої права

Співробітники та підрядники Google минулого тижня провели серію акцій, щоб привернути увагу до оплати праці та інших умов. Зокрема, працівники звернули увагу на так звану “тіньову робочу силу”, до якої входять тимчасові працівники, постачальники та підрядники, які отримують нижчу заробітну плату і мало пільг.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин