Залишити заявку

Майбутнє Reels: чи ділитися доходом з авторами? 3 інсайти

Майбутнє Reels: чи ділитися доходом з авторами? 3 інсайти

Майбутнє Reels вже настало – коли завтра аналітики з Волл-стріт зв’яжуться з Марком Цукербергом з питань доходів, вони, найімовірніше, поставлять генеральному директору різні варіанти улюбленого запитання: що нового із заробітком для авторів Reels, відповіддю Meta на TikTok?

 

Доходи та майбутнє Reels – делікатна тема всередині компанії…

За словами керівників, після трьох років роботи над Reels – функцією в Instagram і Facebook, – вона нарешті починає залучати значну кількість глядачів. Але монетизація Reels – складніше питання. Глава Instagram Адам Моссері занепокоєний розміщенням занадто великої кількості реклами в Reels, за словами джерел. Моссері побоюється, що збільшення кількості реклами на цьому етапі погіршить користувацький досвід і може зашкодити залученості, оскільки функція все ще намагається залучити нову аудиторію.

також читайте

І ще масштабніші дебати, що киплять усередині Meta, мають далекосяжні наслідки: чи варто послаблювати давню опозицію щодо поділу доходів від реклами з авторами. У той час як YouTube уже понад десять років ділиться доходами з людьми, які завантажують відео, керівники Meta* тривалий час чинили опір поділу доходів. За словами джерел, колишній головний операційний директор Шеріл Сандберг була серед затятих противників цієї ідеї.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин