АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Доменне ім’я. [5 порад]

Доменне ім'я. [5 фактів]

Коли справа доходить до створення вашого сайту, Доменне ім’я є одним із найважливіших рішень, які ви приймете. Ваш вибір вплине на продажі, а також на ставлення відвідувачів сайту до ваших послуг. Ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати доменне ім’я.

Чи має доменне ім’я відповідати вашій діяльності?

Зміна тенденцій може бути однією з причин, через яку доменне ім’я не обов’язково має збігатися з вашою діяльністю. Іноді може бути кращим рішенням позначити свої послуги чимось більш привабливим для ваших клієнтів.

Проте, завжди реєструйте доменне ім’я, яке відповідає вашій діяльності, навіть якщо онлайн-сайт використовує інше ім’я. Назва може зберегтися у фоновому режимі – незалежно від того, чого вимагає від вас бізнес-ситуація.

Доменне ім'я img1

Чи слід використовувати ключові слова?

Доменні імена, що використовують ключові слова з точною відповідністю, можуть давати більш високошвидкісну конверсію. Ключові слова в доменному імені повідомляють, що на сайті є те, що шукає відвідувач. Ключові слова в домені допомагають зробити висновок, що на сайті дійсно є те, що хоче і шукає клієнт. Але це не єдиний спосіб або найкращий вибір для доменного імені. Іноді краще просто вибрати доменне ім’я, яке передає загальний зміст ваших послуг.

Використовуйте доменні імена, які передають схожий сенс

Під час вибору значущого доменного імені може бути корисно подумати про якості, з якими ви хочете, щоб ваш сайт був пов’язаний. Так, наприклад, назва сайту “On The Water” викличе інтерес у рибалки, оскільки це доменне ім’я асоціюється у нього з риболовлею.

Подумайте про те, щоб використовувати слова, які передають особливе почуття або емоцію у клієнта.

Наприклад:

  • Найдешевший
  • Швидкий
  • Експертний
  • Надійний
  • Ефективний

Зробіть домен оптимальної довжини

Доменне ім’я має бути настільки коротким, щоб його можна було легко ввести в панель браузера, але воно також повинно бути та досить довгим, щоб донести передбачуване повідомлення до вашої аудиторії.

Деякі можуть виявити, що доменні імена, що складаються з двох-трьох слів, є оптимальними, тоді як інші можуть віддати перевагу домену з одного слова. Немає жорсткого правила про те, наскільки коротким має бути домен. Що більш важливо, так це уникати використання занадто довгого доменного імені, яке може бути важко запам’ятати.

Не використовуйте дефіси в доменних іменах
Чи можна використовувати дефіси в доменному імені? Ні. Уникайте використання дефісів у доменному імені. Це робить сайт уривчастим і заспамленим. Крім того, немає ніякого ефективного ранжування від використання дефісів у доменному імені.

Розгляньте можливість реєстрації різних варіантів доменних імен
Люди можуть неправильно запам’ятовувати ваше доменне ім’я з усіх боків, тому постарайтеся передбачити це і зареєструвати варіанти доменного імені, а потім перенаправте їх на правильний домен.

Варіанти однини та множини є поширеними помилками, але фактичні орфографічні помилки теж слід враховувати. Остання перевага полягає в тому, що це також захисний захід, який завадить майбутнім конкурентам зареєструвати варіант вашого доменного імені.

також читайте

Захисна реєстрація домену

Захисна реєстрація доменів належить до реєстрації доменів, які конкурент може зареєструвати в майбутньому. Розумно реєструвати версії доменного імені в однині та множині, а також версії .net, .org, .biz, .info і .us.

Якщо відвідувачі вашого сайту є міжнародними та/або розмовляють англійською, може бути корисно зареєструвати версії доменного імені .ca і .co.uk.

Доменне ім'я img2

Що робити, якщо домен Dot-com уже зареєстровано?

Dot-com, найімовірніше, є найбажанішим доменом верхнього рівня (TLD), тому що більшість людей схильні шукати саме його. Проблематично, якщо хтось інший уже використовує потрібний домен .com. Можливо, не варто реєструвати .net або .org чи будь-який інший домен верхнього рівня через ризик заплутати потенційних відвідувачів сайту.

Код країни та загальні доменні імена верхнього рівня

Домени верхнього рівня (ccTLD) – це домени, специфічні для країни. Вибір ccTLD особливо популярний прямо зараз, наприклад, .io або .me ccTLD. Існують також нові загальні домени верхнього рівня (gTLD), такі як agency.

Домени з кодом країни, як правило, найкраще підходять, якщо вони відповідають країні потенційного відвідувача сайту. Домени в реєстрі .ca і .uk є ccTLD. Відвідувачі сайту, як правило, віддають перевагу ccTLD, які залежать від їхньої країни. Таким чином, якщо ваші клієнти перебувають в Україні, використання версії домену .ua може мати сенс. Традиційно домени ccTLD, як правило, конвертуються високими темпами у своїх країнах, тому що це те, чому довіряють громадяни цих країн.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин