Залишити заявку

Як застосовувати ChatGPT у рекламі? [7 прикладів]

Як застосовувати ChatGPT у рекламі? [7 прикладів]

Повертаємося до теми нейромереж і розглядаємо застосування ChatGPT у рекламі. Нижче наведено можливі способи використання штучного інтелекту в арбітражі трафіку для спрощення тестування, пошуку зв’язок і рутини повсякденних завдань. 

ChatGPT у рекламі, img-3

Які ж завдання вирішує ChatGPT у рекламі?

Дослідження ніші

Коли ви заходите в нову нішу, у вас може не бути достатньо знань про неї. За допомогою GPT ви зможете швидко провести “розвідку”, проаналізувати вертикаль і отримати уявлення про нішу, про яку ви нічого не знали. Ви знайдете необхідну інформацію і зможете зробити висновки про перспективи швидше, ніж під час пошуку на різних вебсайтах через пошукові системи.

Оптимізація для пошукових систем (SEO)

Фахівці в галузі SEO виділяють понад сто корисних функцій. У попередній статті ми розглянули основні з них і провели цікаві експерименти з використанням нейромережі. Обов’язково ознайомтеся з цим матеріалом. Нижче ми виділимо основні завдання, в яких ChatGPT може бути корисний для SEO: Підготовка контенту, здатного залучити пошуковий трафік. Аналіз ніш з метою виявлення популярних тем і допомога в розробці семантики. Аудит і розширення семантики поточного сайту, а також допомога у створенні його структури та написанні текстів.

Крім того, з використанням штучного інтелекту можна створити шапку сайту або блогу у форматі HTML і CSS. ChatGPT може запропонувати кодовий варіант самостійно, і для цього арбітражнику не обов’язково мати навички програмування. Однак, готовий варіант потрібно доопрацювати під свої потреби та проконсультуватися з верстальником. ChatGPT спеціалізується на простих кодах.

Відзначимо ще один момент. Штучний інтелект здатний створити прототип лендінгу під ваш запит. Для цього вам потрібно задати параметри та вказати ваші уподобання щодо оформлення. Ви отримаєте макет у вигляді зображення, і якщо він вам підійде, це значно спростить завдання дизайнера в розробці концепції посадкової сторінки. Наразі більш розвиненим сервісом для цього є Midjourney. На момент написання цього матеріалу безкоштовних версій цього сервісу не існує. Найближчим часом ми проведемо огляд і покажемо вам прототипи лендінгів на тему e-commerce у нашому блозі.

ChatGPT у рекламі, img-1

також читайте

Генерація рекламних заголовків і оголошень

Під час запуску рекламних кампаній доводиться створювати безліч рекламних текстів. Ви можете складати їх самостійно, проте складно вигадувати безліч унікальних текстів, що продають. Якщо ж використовувати чужі тексти зі spy-сервісів, то вони часто сильно заюзані. ChatGPT здатний генерувати заголовки статей, лендінгів і рекламних оголошень, які продають і оптимізовані для SEO. Також ви можете попросити штучний інтелект запропонувати ідеї щодо різних варіантів.

Переваги:

  • Надає нові ідеї для слів і словосполучень, що особливо корисно, коли виснажується творчий потенціал після щоденного креативного процесу.
  • Скорочує час, що витрачається на роздуми та написання креативних текстів.
  • Дозволяє генерувати текст різними мовами.

Недоліки:

Деякі фрази та словосполучення можуть звучати неприродно, тому потрібне уважне вичитування тексту, а не просте копіювання.

A/B тестування

Крім цього, chatGPT може допомогти вам створити різні версії рекламного тексту або контенту для тестування, дати поради щодо вибору метрик для відстеження і допомогти вам зрозуміти результати. Як AI, чат не має прямого доступу до вебсайтів, аналітичних інструментів або аудиторій, тому він фізично не може провести A/B тестування. Однак, він може допомогти вам зрозуміти, як налаштувати та провести його, інтерпретувати результати й запропонувати зміни на основі цих результатів.

ChatGPT у рекламі, img-2

Пошук ключових слів

Нейромережа може згенерувати ключові слова за будь-якою тематикою, згрупувавши їх за популярністю і представивши в зручній, зрозумілій формі. Однак після підготовки списку ключів оцініть частоту і конкуренцію. Використовуйте інструменти, такі як Google Ads (пошук ключових запитів).

У разі роботи зі штучним інтелектом результат безпосередньо залежить від правильно сформульованого запиту. Якщо отриманий результат на першій спробі незадовільний, спробуйте переформулювати свої запити. Під час написання відповіді ChatGPT враховує контекст усієї бесіди, і ви можете ставити уточнювальні запитання або вказувати на помилки. Це допомагає нейромережі “зрозуміти” свої помилки й надати очікуваний результат.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин