Залишити заявку

Скільки заробляють стилісти в Metaverse? [3 факти]

Чим займаються і скільки заробляють стилісти в Metaverse?

Так, ви не можете побачити наживо вбрання і помацати цифрову тканину в Decentraland і Roblox, однак стилісти Metaverse мають дедалі більший попит, оскільки користувачі звертаються по допомогу в створенні своїх аватарів – часто в експериментальних, шалено креативних образах, що кидають виклик особистим очікуванням, суспільним стандартам, а іноді навіть фізиці, пише MIT Technology Review.

 

Більшість стилістів тепер знаходять своїх клієнтів у метавсесвіті. Мікаела Лейц-Аслаксен у реальному світі стиліст для plus size-моделей. Дівчина вирішила почати продавати свої послуги як стиліста в метавсесвіті після того, як побувала в Decentraland, де її вбрання отримали компліменти від незнайомців. Ще одна дівчина, експертка з моди на реаліті-шоу Джемма Шеппард стала стилісткою в цифровому просторі після того, як її хрещена донька попросила її купити пару туфель для її аватара в Roblox.

Утім, не всі стилісти  metaverse починали свою роботу з реального світу. Деякі займаються модою винятково для цифри, створюючи одяг та аксесуари в Roblox.

Як працюють стилісти Metaverse?

Як працюють стилісти Metaverse?

Можна сказати що на сьогодні стилісти Metaverse заробляють не так багато, щоб за допомогою такої роботи можна було оплачувати всі рахунки. Лейтц-Аслаксен каже, що на metaverse припадає близько 20% її доходу в не найгірший час. Дівчата розповідають, що це того варте, тому що робота пропонує унікальну можливість розвиватися в новому середовищі й опановувати нові навички. Лейтц-Аслаксен запустила свій бізнес зі стилю metaverse кілька років тому, зустрічаючись із клієнтами на Discord. Вона розробила лукбуки, щоб допомогти клієнтам одягати свої аватари на таких платформах, як Decentraland, DressX і Auroboros. Її клієнти отримують ретельно підібране вбрання – вона отримує 49 доларів у криптовалюті.

Чому люди так витрачаються на віртуальний одяг? Їм подобається бачити реалістичні аватари, схожі на них самих. Однак деякі побоюються, що це може посилити проблеми зі сприйняттям себе в реальному житті. Клієнти metaverse готові приміряти авангардний, ексцентричний одяг, який вони можуть вважати занадто ризикованим або неправдоподібним для втілення в реальному житті. Стилісти люблять цю свободу, але вони не можуть не порівнювати її з досвідом, який мають у реальному світі, де мода є набагато більш обмеженою та стриманою.

Люди використовують віртуальний одяг, щоб погратися і розмити гендерні кордони або дослідити ту сторону самих себе, яку вони, можливо, раніше вважали недоступною. Кілька тижнів тому Лейтц-Аслаксен зустрілася з клієнтом-чоловіком на Discord, який надав їй повну свободу дій, щоб одягнути його у все, що вона захоче. Результатом стала переливчаста сукня феї з блакитними крилами, з сітчастими рукавами, короною з троянд і лавандовими підборами. Її клієнт цього не очікував – і йому це сподобалося.

Теоретично, стилісти Metaverse як і будь-хто у метавсесвіті можуть носити все, що завгодно. Чиєсь цифрове “я” не обов’язково повинно набувати людської форми чи навіть мати тіло, що дає змогу виражати те, що просто не може існувати у фізичному світі. Люди розуміють, що в метавсесвіті одяг не обов’язково має відповідати правилам. Хочеш стати кентавром? Звісно. Як щодо вампіра з павуковими ногами? Чому б і ні! Ось чому стилісти та дизайнери цифрових предметів будуть дедалі більше популярнішими на ринку праці.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин