ChatGPT від OpenAI може генерувати текст, відповідати на запитання, створювати діалоги, писати вірші та оповідання. Щоб отримати максимальну користь з його можливостей, потрібно вміти правильно працювати з ChatGPT.
У цій статті ми розповімо, як запустити та використовувати ChatGPT на сайті OpenAI, у Телеграмі або Дискорді, і покажемо, як ним користуватися у 2023 році.
ChatGPT являє собою комп’ютерну програму, яка навчається на великих обсягах текстових даних. На основі даних, зібраних із різних джерел (книги, статті, вебсторінки тощо), бот формує відповіді на запити користувачів.
Спочатку покажемо, на що здатен ChatGPT, і наведемо приклади його опцій.
Можливості ChatGPT:
Це лише деякі з можливостей ChatGPT. Розробники постійно покращують і оновлюють його, щоб він краще відповідав вимогам користувачів.
Нагадуємо, що відповіді ChatGPT можуть бути неточними та не завжди відповідати бажаним параметрам. Під час роботи з ним бажано проводити ретельну перевірку результатів. Особливо якщо ваші запити стосуються створення контенту, аналітики, автоматизації бізнес-процесів, опису не загальновідомих фактів тощо.
Одна з переваг ChatGPT – його здатність вчитися на основі взаємодії з користувачем. Він використовує зворотний зв’язок для поліпшення своїх відповідей.
Перед початком роботи вирішіть, що ви хочете отримати від нейромережі, визначтеся з вашими цілями. Без ваших вказівок і чітко сформульованого завдання ChatGPT не видасть якісної відповіді.
Ви можете використовувати його для створення контенту для свого сайту або блогу, написання рекламних текстів для продуктів або послуг, аналізу даних або чогось іншого.
Щоб отримати найкращі результати від використання ChatGPT, слід враховувати кілька важливих моментів:
Коли текст буде готовий, його можна публікувати. Приклади запитів до нейромережі, які працюють, зібрали у статті “32 перевірених запити до ChatGPT для SMM“. Вони допоможуть у роботі, а також ви зможете швидко засвоїти принципи спілкування з ШІ.
Користувачам з України ChatGPT доступний без обмежень, і щоб ним можна було користуватися безкоштовно достатньо перейти на офіційний сайт OpenAI. Потім натиснути на кнопку Try ChatGPT, щоб зареєструватися.
Далі потрібно створити обліковий запис. Для цього натисніть Sign in. Якщо ваш комп’ютер пов’язаний з обліковим записом Гугла, реєстрація займе кілька кліків – тисніть Continue with google, потім підтвердіть вхід на телефоні.
Якщо ви не прив’язали ваш комп’ютер до облікового запису в Google, введіть пошту Gmail, придумайте пароль і підтвердіть свою пошту в листі. Для завершення реєстрації потрібен телефонний номер, на який прийде код підтвердження.
Реєстрацію завершено, можна переходити до роботи.
також читайте
ChatGPT найкраще працює із запитами англійською мовою. Якщо відразу після реєстрації написати йому українською, він може видати помилку або відмовитися відповідати. Можливо, це просто загальна помилка, але я пробував із різних комп’ютерів, і скрізь один результат – на початку роботи перше повідомлення доводилося писати англійською.
Щоб “змусити” його працювати українською, на початку спілкування попросіть його відповідати українською. Використовуйте поле введення, щоб відправити повідомлення.
OpenAI ChatGPT: розбираємося, як користуватися. Щоб надіслати запит, потрібно написати звичайне повідомлення в чат
Продовжуйте ставити нейромережі запитання й отримувати відповіді, поки не знайдете потрібну інформацію.
ChatGPT поки не може існувати в Телеграмі безпосередньо, але ним можна користуватися через спеціальних ботів.
Деякі розробники створили ботів, які інтегруються з технологією OpenAI та можуть бути використані в месенджері. Один із них – ChatGPT 3.5 | Telegram bot, він дає змогу користувачам спілкуватися з нейромережею через Телеграм.
ChatGPT 3.5 – безкоштовний бот, і користуватися ним дуже просто. Коли бота буде додано до списку контактів, почніть спілкування з ним. Щоб поставити запитання боту, просто напишіть його в поле введення повідомлення і відправте.
Бот автоматично проаналізує ваше запитання і дасть відповідь протягом кількох секунд.
У пошуку Телеграма мешкають різні боти, які працюють на основі ChatGPT, вони можуть бути безкоштовними або платними. Деякі можуть надсилати вам новини або цікаві факти, які можуть цікавити вас або навпаки дратувати. Якщо щось пішло не так, і повідомлення бота вас не влаштовують – просто зверніться до іншого бота, наприклад, Jarvis IT Assistant.
Як і у випадку з Телеграмом, ChatGPT не можна використовувати в Дискорді безпосередньо. Зате його можна інтегрувати в Дискорд або знайти вже готовий бот у каталозі застосунків і поспілкуватися з ним.
Ми розповімо, як користуватися ChatGPT у Дискорді за допомогою готових ботів, це простіше і ближче до мети. Необхідно знайти бот у бібліотеці додатків і встановити на свій раніше створений сервер.
У каталозі додатків Дискорда можна знайти близько 20 ботів ChatGPT. Вам потрібно вибрати який вам більше підходить і натиснути кнопку “Додати на сервер”.
Далі потрібно надати боту доступ до вашого облікового запису в Дискорді та натиснути “Авторизувати”.
Бот готовий до роботи. Йому можна ставити запитання, а він буде на них відповідати, користуючись своєю великою базою знань.
Ви можете використовувати бота для створення контенту або аналізу даних – усе залежить від ваших цілей
У ChatGPT немає офіційного застосунку, але ми підкажемо, як ним користуватися на айфоні та Андроїді різними способами.
ChatGPT – як користуватися на телефоні:
Незалежно від того, який спосіб використання ChatGPT на своєму пристрої ви виберете, чи то Safari, чи то Siri, чи то Chrome, пам’ятайте, що нейромережа працюватиме тільки з увімкненим VPN. Увімкніть анонімайзер і ви зможете ставити нейромережі запитання, отримувати інформацію за запитом, вести діалоги на різні теми та багато іншого.
Тепер ви знаєте більше про нейромережу ChatGPT і про те, як нею правильно користуватися. Ми розповіли про те, як під’єднати ChatGPT на мобільному, у Телеграмі та Дискорді, як працювати з нейромережею на офіційному сайті. Вивчили особливості та нюанси взаємодії з ChatGPT для кожного пристрою і застосунку. Інтегруйте ChatGPT у своє життя і розкажіть нам, що у вас вийшло.
Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.