АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Як налаштувати автоправила Google Ads?

Автоправила Google Ads

Автоправила Google Ads — це інструмент, який дозволяє настроювати правила для кампаній та відстежувати ефективність рекламних кампаній. У цій статті ми розглянемо, як використовувати автоматизовані правила для оптимізації кампаній у медійній мережі.

Що таке автоправила Google Ads?

Автоправила Google Ads — це правила, що дозволяють вносити правки в налаштування кампаній без вашої безпосередньої участі, оскільки правки вносяться тільки тоді коли виконуються певні умови, які ви задали в кожному конкретному автоматичному правилі.

Автоматизовані правила використовуються для налаштування показу оголошень, ставки, бюджету та інших параметрів. Вони дозволяють автоматично коригувати кампанії, щоб досягти цілей, зазначених у стратегії.

Як створити автоправила Google Ads?

Щоб створити “Правила Google Ads”, перейдіть до розділу “Налаштування кампанії” та виберіть пункт “Правила”. 

avtopravila-v-google-ads

Після переходу до розділу «Правила» потрібно натиснути кнопку «Створити правило». У вікні потрібно вибрати тип правила і ввести його назву, опис.

avtopravila-v-google-ads-2

Або зайдіть на сторінку “Оголошення Google” і у розділі “Параметри” натисніть “Створити автоматичне правило”.

avtopravila-v-google-ads-3

Як налаштувати автоправила Google Ads?

Після створення автоматичного правила треба настроїти параметри по яким буде працювати це правило. Треба заповнити наступні поля:

  • назва правила
  • дія, яку треба виконати (увімкнути, вискнути, зупинити)
  • вибрати елементи до яких застосувати дане правило (кампанія, група оголошень, оголошення тощо)
  • вибрати умови спрацьовування правила (ціна конверсії, вартість кліку, CTR  тощо)
  • вибрати частоту спрацьовування правила – як часто система буде перевіряти умови для відпрацювання правила
  • надсилати результати роботи правила на електронну пошту

 

avtopravila-v-google-ads-4

Автоправила Google Ads – приклади

Автоправила Google Ads дозволяють швидко та зручно створювати сценарії для виконання різноманітних дій над рекламою. Як правило, використовуються вони для автоматизації обробки однотипних дій. 

Автоправила Google Ads також можуть бути використані для створення більш складних сценаріїв роботи з рекламою, в яких, наприклад, потрібно виконати ті чи інші дії над рекламними об’єктами залежно від умов, які в ручному режимі дуже складно робити оперативно.

Під час роботи з автоправилами необхідно враховувати, що вони не є повноцінними скриптами, їх не слід запускати вручну. Ось деякі автоправила, що допоможуть в роботі з рекламою:

Відстеження витрат на день. За допомогою цього правила можна корегувати щоденні витрати на закупку трафіку – вимикати, збільшувати або зменшувати витрати в залежності від результативності.

Призупинення елементів реклами (кампаній, груп оголошень, оголошень) без конверсії при досягненні певного рівня витрат. Під час створення сценарію можна вибрати об’єкт, для якого буде спрацьовувати дане правило. Це дуже зручно, оскільки можна контролювати рекламу на всіх рівнях.

Призупинення реклами при ціні конверсії вище за цільову. Знаючи свою цільову вартість конверсії можна контролювати свої витрати на рекламу – у випадку, коли вартість конверсії перевищує цільову спрацює правило і збереже ваш бюджет.

Запуск кампаній по розкладу. Google Ads дозволяє запускати та зупиняти кампанії за розкладом. Це дає можливість економити час та ресурси, а також чіткіше контролювати діяльність з реклами.

Замовити налаштування реклами google.

Висновки

Автоправила Google Ads – потужний інструмент, але треба знати нюанси:

  • скасовуються лише останні зміни (наприклад, якщо правило вносило зміни до бюджету у понеділок та вівторок, то потрібно спочатку скасувати зміни, зроблені у вівторок, і лише потім — у понеділок);
  • якщо ви після виконання правила вручали зміни в налаштування кампанії, скасувати виконання правила не вдасться;
  • якщо ви скасували зміни, повернути зміни не вдасться.

Більше корисних матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин