Залишити заявку

Кейс «Cонячні Панелі Energin»

ГЕО: Україна
Види робіт: таргетована реклама, розробка посадкових сторінок
Задача
Генерація лідів на купівлю сонячних панелей
Рішення
  • Оптимізація цільових сторінок
  • Тестування цільових аудиторій
  • A/B тестування оголошень та креативів
  • Тестування стратегій ставок
  • Фокус на мікроконверсіях
Результат: 157 лідів за 2 місяців, 16$ середня ціна ліда
У вас схожі завдання? Залиште заявку
на консультацію. Це корисно і безкоштовно.

Детальніше про проєкт

Компанія Energin займається продажем сонячних панелей у сегменті B2B. Для підвищення об’ємів продажів було прийняте рішення заходити у сегмент B2C.

Основна проблема була в тому, що клієнт не розумів, як шукати покупців у новому сегменті. Виставки та конференції, де він звик закривати контракти, зовсім не підходили для продажу товару середнім та дрібним покупцям.

Після кількох місяців роботи Energin та наша команда почали зосереджуватися на кваліфікованих лідах.

Проаналізувавши нашу стратегію та визначивши гіпотези оптимізації, ми змогли знизити вартість конверсії Energin на 57%. Ми також збільшили конверсію цільових сторінок на 66%.

Сьогодні TikTok є потужними інструментом для збільшення продажів і підвищення впізнаваності компаній. Якщо ефективно використовувати можливості соціальної мережі, то можна діяти цілеспрямовано та звертатися безпосередньо до своєї цільової аудиторії. У такій ситуації бюджет витрачається лише на взаємодію з потенційними клієнтами та має високу віддачу.

Головна мета, яка була поставлена ​​перед нашими спеціалістами з таргету, була спрямована на збільшення кількості клієнтів. Досягти її можна лише у тому випадку, якщо розробити ефективну стратегію.

energin-laptop-black

Оскільки ми з клієнтом не хотіли грати в лотерею та витрачати бюджет у холосту, то почали з серйозного аналізу ніші та потреб цільової аудиторії. У процесі роботи фахівці виконали таку роботу:

  • поспілкувалися з менеджерами з продажу з метою дізнатися більше про покупців та мотиви придбання;
  • ознайомилися із відгуками. Вони показали позитивні та негативні сторони;
  • дізналися все про особливості запропонованої продукції, унікальні властивості;
  • склали список конкурентів, простежили, як вони організували взаємодію з клієнтами та просування. Знайшли їх сильні та слабкі сторони.

Розробили кілька різновидів рекламних повідомлень, призначених для різних ЦА. Нам було важливо зацікавити споживача, який хоче відчути всі переваги природньої електрики. Мотиви встановлення сонячних станцій у всіх їх були різні. У когось безпека сім’ї, в інших безперебійна експлуатація техніки, у третіх економічна вигода. Всі ці тригери стали основою для візуального контенту, який ми надалі використовували в рекламі.

Реклама TikTok Cонячні Панелі – налаштування

Шляхом проб і помилок було виділено найбільш прибуткові у нашому випадку штати: Аризона, Арканзас, Каліфорнія, Флорида, Невада і Нью-Мексико. Цільову аудиторію не стали ділити за статтю, встановили лише обмеження віку від 25 років. В якості цілі для компанії була встановлена завершена реєстрація.
energin-stat-1

За підсумками спліт-тестів вистрілили дві групи оголошень. Ціна за конверсію у першій була досить високою — близько $17. Проте якість трафіку стабільно трималася також на висоті. За перший тест ця група зібрала 10 лідів у сумі $470, що принесло $169 прибутку.

energin-stat-2

Друга з вдалих рекламних груп також показала результат у 3 підтверджених ліда, але ціна конверсії була вище — $26. Отже, ще раз підтверджується правило – потрібно робити багато тестів, щоб досягти бажаного результату.

Результатами виконаної роботи стали: залучення цільових лідів, та підвищення впізнаваності бренду. Наразі ми продовжуємо співпрацю з Energin. Наразі нашою метою є масштабування реклами для клієнта.

Подібним високотехнологічним компаніям рекомендуємо розробити УТП, яке допоможе вигідно виділитися серед конкурентів, а також мати в штаті менеджера з продажу, щоб він швидко та якісно обробляв заявки та відповідав на питання, що надходять від потенційних клієнтів. Це дозволить підтвердити в очах споживачів імідж унікального та відповідального бізнесу.

Реклама TikTok для Energin – це чудове підтвердження того, що соціальні мережі це швидкий та ефективний спосіб залучити нових клієнтів у бізнес.

Результати
157

лідів за 2 місяці

16$

середня ціна ліда

Будемо раді відповісти
на ваші запитання
Вам відповість на email

Віталій Ухань
Засновник агенства Ads-Tips.com

Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.