АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ
energin-logo-black

Cонячні Панелі Energin +50% Ріст об'єму конверсій, -57% Зниження ціни конверсії

57%
Зниження ціни конверсії
50%
Збільшення об'єму конверсій
66%
Зростання конверсії цільової сторінки
33%
Зниження ціни за клік

Компанія Energin займається продажем сонячних панелей у сегменті B2B. Для підвищення об’ємів продажів було прийняте рішення заходити у сегмент B2C.

Основна проблема була в тому, що клієнт не розумів, як шукати покупців у новому сегменті. Виставки та конференції, де він звик закривати контракти, зовсім не підходили для продажу товару середнім та дрібним покупцям.

Після кількох місяців роботи Energin та наша команда почали зосереджуватися на кваліфікованих лідах.

Проаналізувавши нашу стратегію та визначивши гіпотези оптимізації, ми змогли знизити вартість конверсії Energin на 57%. Ми також збільшили конверсію цільових сторінок на 66%.

Як ми досягли результатів:

  • Оптимізація цільових сторінок
  • Тестування цільових аудиторій
  • A/B тестування оголошень та креативів
  • Тестування стратегій ставок
  • Фокус на мікроконверсіях
energin-laptop-black

Ми вдячні компанії Ads-Tips за плідну роботу щодо налаштування і підтримки реклами для нашої компанії. За час співпраці ми багато чого пережили разом і головне, що досягли поставлених цілей.

Весь цей час співробітники компанії Ads-Tips терпляче та наполегливо працювали з нами. Окрема подяка менеджеру проєкт Сергію Синіцину за дотримання термінів, ефективні комунікації та терпіння; провідному таргетологу Андрію Дронову – за грамотні технічні поради та розгорнуті відповіді на наші запитання!

Алекс Мірчес

CEO проекту

Ефективний маркетинг чекає на вас - готові?

Особливості TikTok

TikTok – це популярна платформа для дистрибуції коротких вертикальних відео, які зазвичай знято на смартфон, а також наймолодша соцмережа – ТікТок з’явився в 2018 році.
Додаток запустила команда розробників відеохостингу Douyin, доступного тільки на території Китаю. Вони хотіли розвивати продукт, не порушуючи закони своєї країни, тому зробили аналог сервісу світового ринку.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.