АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Реклама
TikTok

НАЛАШТУВАННЯ ТА СУПРОВІД “ПІД КЛЮЧ”

700000+ грн / міс

Сумарний бюджет наших клієнтів - нам довіряють

Топ-20

Рекламодавців з товарної реклами

Top Rated

Cеред фрілансерів України

TikTok об’єднує понад 800 млн користувачів по всьому світу, його завантажили понад 1,5 мільярда разів у App Store та Google Play. Основна аудиторія – покоління Z, але не діти. Користувачі TikTok проводять у додатку понад 50 хвилин на день, також 34% аудиторії TikTok активно викладає контент щодня. Серед величезної аудиторії TikTok ми вміємо налаштовувати таргетовану рекламу саме на цільову аудиторію!

Послуги з реклами​

За 6 років роботи понад 350 успішних проектів

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Директор з маркетингу, магазин UGG

Пропозиція місяця

Безкоштовна консультація по рекламі

Цифри, які мають значення

Ми знаємо, що робимо. І ось результати.

Реклама TikTok
1000+

рекламних кампаній
налаштували наші спеціалісти

9.5/10

наших клієнтів готові
нас рекомендувати

досвід у 50+ нішах

просування компаній у
найрізноманітніших сферах

50+ тис.

заявок отримали наші клієнти
завдяки рекламі

старт від 1 дня

самий швидкий запуск
реклами на ринку

5 клієнтів

з щомісячним бюджетом
понад 5000$

Вартість роботи

Мінімальний рекламний бюджет – 15 000 грн без ПДВ

Вартість менеджменту рекламного облікового запису розраховується індивідуально, максимально - 25% від рекламного бюджету.

Усі налаштування рекламних облікових записів при цьому безкоштовні. Рекламні облікові записи належать агентству, замовник має доступ на перегляд.

Рекламні банери, коллтрекінг, роботи програміста, CRM, онлайн чати та інші додаткові сервіси оплачуються замовником окремо, ми даємо рекомендації з ким краще працювати.

Чим більший рекламний бюджет, тим менше % за менеджмент. Також % залежать від складності менеджменту рекламного акаунта, від KPI та від обсягу додаткової роботи. Докладніше про те, як ми працюємо.

Ми добре налаштовуємо рекламу для:

Ми застосовуємо наші знання для підвищення продажів та розвитку бізнесу

Етапи роботи:

Знайомство
Аналіз поточної ситуації, визначення сильних та слабких сторін
1
Знайомство
Планування
Формування маркетингового плану робіт над вашим проектом
2
Планування
Запуск
Підготовка та старт показів рекламних кампаній
3
Запуск
Супровід
Аналіз результату з подальшим коригуванням робіт з маркетингу проекту
4
Супровід

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу

Таргетована реклама TikTok - налаштування

TikTok – найпопулярніша соціальна мережа у 2021 році. Простота в використанні, має  зрозумілий інтерфейс – це особливі риси соц мережі. Тут швидко завантажуються фото, аудіо та відеофайли. Існують можливості створювати особисті сторінки, стріми тощо.

Реклама TikTok Ads - особливості

Найактивніша група користувачів TikTok знаходиться у віці 16-29 років, 58% – жінки. Якщо така вибірка частково або повністю зачіпає вашу цільову аудиторію – настав час налаштовувати TikTok Ads.

Найефективніший інструмент просування у соціальних мережах – це таргетингова реклама. Прихід клієнтів з таргету вважається найбільш якісним і підвищує довіру до облікового запису з боку алгоритмів мережі. Реклама TikTok налаштовується за демографічними показниками, географією та інтересами. Ви можете залучити відвідувачів як на сторінку в тікток, так і на зовнішній сайт. Ваші оголошення можуть показуватися на різних рекламних майданчиках.

Налаштовуючи рекламу, ми врахуємо всі характеристики вашої аудиторії, щоб отримати найцінніші переходи: вкажемо демографічні показники, участь у спільнотах, інтереси, професії, додамо винятки. Після запуску відстежимо ефективність кампаній.

Одна з переваг реклами TikTok Ads – можливість настроїти ретаргетинг, щоб повернути потенційних клієнтів на сайт. Для цього створюється піксель ретаргетингу, який «пізнаватиме» ваших користувачів.

Просування в тікток – корисна послуга для компаній, що здійснюють діяльність на території України, будь-яким закладам, освітнім закладам, концертним майданчикам, музикантам та ін. Допоможемо вам наблизитись до цільової аудиторії за допомогою реклами TikTok Ads!

Реклама TikTok

Запитання та відповіді:

Кожне налаштування таргетованої реклами в TikTok розраховується індивідуально під кожен бізнес, адже кожен бізнес унікальний сам собою. Вартість налаштування розраховується на основі погодинної роботи.

Докладніше ви можете ознайомитись за посиланням.

Вам потрібно залишити заявку на сайті.

Це дуже гарне питання. Ми дійсно сподіваємось, що і ви, і ми заробимо багато грошей, працюючи разом, але, на жаль, ми не можемо знати це напевно.

Чинники, які впливають на продаж можна розділити на 4:

Перші 33% наша реклама (єдине, на що ми готові дати гарантію і це наша зона відповідальності).
Другі 33% — ваш веб-сайт, обліковий запис, відео або мобільний додаток і те, яку конверсію це все має (за це ми ручатися не можемо, але можемо підказати які правки внести, щоб підняти коефіцієнт конверсії).
Треті 33% – це те, який продукт чи послугу ви пропонуєте, його ціна та ваші навички продажу (це зовсім не наша зона відповідальності).
1%, що залишився, — непередбачені обставини, на які ніхто не може вплинути, наприклад COVID-19, надзвичайні ситуації або економічні спади.
Як ви вже зрозуміли, за що ми точно можемо бути впевнені це перші 33%, а також можемо трохи допомогти з другим фактором. На жаль, ми не можемо гарантувати вам конверсій або продажів, але ми впевнені, якщо ви оберете нас, то ми зробимо все можливе, щоб ваш бізнес досяг успіху, отримавши багато лідів або конверсій! Ми завжди дуже чесні з нашими клієнтами!

Якщо у вас вже є рекламний обліковий запис, ми можемо проаналізувати його і зробити висновки про поточну статистику та точки зростання. Прогноз ґрунтується на ваших рекламних даних за останні кілька місяців. Однак, якщо у вас ще немає жодних даних для аналізу, наприклад у випадку, коли нам потрібно створити новий обліковий запис, зробити аналіз буде неможливо. Нам потрібно від 1 до 3 місяців, щоб усе протестувати і разом попрацювати над підвищенням кількості та якості лідів.

Ми розуміємо, що це мрія будь-якого клієнта, але ж ви знаєте, що “безкоштовний сир буває тільки в мишоловці”. Будь-яка робота має бути оплачена. На жаль, у рекламі немає гарантій, і ніхто не може вам їх дати. А якщо хтось дасть, то нахабно бреше. Ми робимо свою роботу дуже професійно, і вона має бути повністю оплачена. Це доведено численними відгуками, кейсами та офіційними партнерськими статусами рекламних систем. Все це ви можете побачити на нашому веб-сайті.

На жаль, це неможливо, тому що трафік потрібно кудись вести, наприклад на ваш веб-сайт, сторінку Facebook або Instagram, мобільний додаток або відео в YouTube.

Ми лише забезпечуємо професійне налаштування Google реклами та надаємо послуги управління рекламними кабінетами. Гроші (рекламний бюджет), які ви кладете на рекламні облікові записи Google Ads, Facebook Ads та інших рекламних систем – це додаткові витрати, які необхідно вважати окремо з метою прозорості перед клієнтом. Рекламні бюджети та вартість нашої роботи завжди роздільні. Найчастіше рекламні бюджети набагато більші за ту вартість за послуги, яку ми беремо.

У нас є кілька сервісів, щоб дізнатися, але всі вони не зовсім точні. Точність становить приблизно 50%. Ми не рекомендуємо цей метод пошуку ключових слів. Існують інструменти для пошуку найкращих варіантів ключових слів, не обов’язково тих, що використовують ваші конкуренти, наприклад, Google Planner, Google Trends, Wordstat.

Всі наші співробітники працюють у різних містах України, повністю віддалено, всі вони – штатні спеціалісти. Ми маємо невелику команду професіоналів. Всі працівники діляться на фахівців з контекстної реклами, фахівців з таргету, web-аналітиків, менеджерів проектів і є позаштатний дизайнер.

Наша компанія знаходится в Україні. Ми працюємо виключно на віддаленній основі та вважаємо, що в наш час це найефективніший спосіб роботи. Ми не маємо традиційних офісів.

Реклама TikTok як запустити

Перш ніж поринутись у цей чудовий сервіс, давайте розглянемо яка реклама TikTok доступна для розмыщення. Отже, реклама TikTok надає наступні можливості:
In-feed Native Video – реклама tiktok, що спливає в стрічці, ролики 5 – 60 сек. Користувач просто гортає стрічку з роликами і іноді потрапляє на рекламу. Реклама TikTok може включати заклик до дії, посилання на сайт або мобільний додаток.
Реклама TikTok, що запускається за допомогою додатку:
  1.  Brand Takeover – банер на весь екран при вході, картинка 3 сек. або відео 3 – сек.
  2.  Hashtag Challenge – банер у розділі пошуку з брендованим хештегом для челенджу.
  3.  Брендовані ефекти: маски, лінзи, стікери.
  4.  TopView – банер на весь екран під час входу, ролик до 60 сек.
Модель закупівлі такої реклами проводиться за часом та пакетом. Наприклад, день розміщення реклами  Brand Takeover становить 30 000 – 35 000$.
Основний формат реклами запускається через рекламний кабінет TikTok Ads. Його формат схожий на аналогічні інструменти Facebook і Вконтакте.
Важливо знати, що просувати свій обліковий запис через аукціон Tik Tok Ads не можна, тільки сайт або додаток.

Реклама TikTok легкий старт

Реклама TikTok постійно модернізується: щомісяця налаштування стають точнішими, а кабінет зручнішим. Зараз реклама TikTok – ідеальний майданчик для медійної реклами, оскільки CPM і вартість кліка там виходить дешевше, ніж в інших соцмережах, за досить високої клікабельності. Ми порівняли результати таргетованої реклами на трьох майданчиках одного бренду з e-commerce: реклама TikTok, Facebook, myTarget. Цілі скрізь були однакові. У січні 2021 року у реклами TikTok найвищий CTR і найнижча вартість кліка. Реклама TikTok має великі перспективи,  тому радимо протестувати  всім, хто має клієнтів віком від 18 до 34 років, масовий продукт і можливість регулярно знімати якісні відеоролики.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.