АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ
uggboots-logo-black

Магазин Взуття UGG Boots: 35% ріст кількості конверсій, 59% збільшння доходу

59%
Збільшння доходу
35%
Ріст кількості конверсій
27%
Зниження ціна за клік
64%
Ріст трафіку на сайт

Ніша взуття досить конкурентна у фейсбук, інстаграм плюс до цього багато рекламодавців продають репліки UGG, тому ми з разу розуміли, що робота має бути не проста.

Від перших рекламних кампаній до комплексного інтернет-маркетингу розповідаємо, як ми починали вести проєкт і яким він став сьогодні.

Замовник звернувся до нас із завданням налаштувати рекламу Facebook, Instagram. У замовника вже був досвід роботи з іншим рекламним агенством, але через ряд причин він вирішив його змінити. Грунтуючись на попередньому досвіді та статистиці з реклами було розуміння цілей та завдань на майбутнє.

Глобальна мета клієнта – збільшити дохід шляхом реклами. Наше завдання в рамках цієї мети – збільшити кількість транзакцій та знизити вартість лідів.

Для цього було потрібно:

  • Налаштувати рекламні кампанії у Facebook, Instagram під ключ.
  • Налаштувати аналітику за допомогою Google Analytics + Google Tag Manager.
  • Конфігурувати відстеження дзвінків-конверсій за допомогою зв’язки системи колтрекінгу та Google Analytics.

Як ми досягли результатів:

  • Реорганізували товарні кампанії
  • Розробили персоналізовані ремаркетингові кампанії
  • A/B тестування оголошень та креативів
  • Застосування автоматичних стратегій ставок
  • Фокус на мікроконверсіях
uggboots-laptop-black

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Антон Берінчик

Директор з маркетингу

Ефективний маркетинг чекає на вас - готові?

Реклама у Facebook для вашого бізнесу

Соціальна мережа Facebook об’єднує понад 2 мільярди користувачів, тому заслуговує на увагу як майданчик для просування бізнесу. Для підприємців на Фейсбуці передбачено можливість створення бізнес-сторінок та проведення маркетингових заходів через рекламний кабінет Add manager.Таргетована реклама у Фейсбуці є персоналізованим інструментом взаємодії з цільовою аудиторією. На відміну від гучних лайк-ботів, це узаконений і схвалений адміністрацією мережі засіб.

Facebook пропонує понад 200 фільтрів для націлення аудиторії. Рекламодавець отримує можливість доставити оголошення до відібраних за критеріями користувачів.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.