АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Канадці скасовують підписку на Netflix [3 інсай]

Канадці почали масово скасовувати підписку на Netflix

Канадці почали масово скасовувати підписку на Netflix: вони незадоволені, як стримінг бореться зі спільним використанням акаунта. Саме канадці – у США нові правила чинності ще не набули.

Канадці почали масово скасовувати підписку на Netflix, img2

Чому стали скасовувати підписку на Netflix?

Контекст: у Netflix будують стратегію боротьби з шерингом пароля навколо геолокації. Стримінг відстежує місце розташування власника підписки за IP-адресою та ідентифікатором пристрою. Тепер у правилах Netflix є пункт, який зобов’язує користувачів заходити в обліковий запис із домашнього Wi-Fi хоча б раз на місяць. Якщо не зробити цього – акаунт буде заблоковано.

також читайте

Саме це бісить канадців і вони масово скасовують підписку на Netflix: їм ці танці з бубном не до душі. Наприклад, мами студентів скаржаться, що тепер їхні діти, які навчаються в іншому місті, не можуть користуватися обліковим записом – не приїжджати ж їм щомісяця відмічатися на домашньому Wi-Fi.

це бісить канадців і вони масово скасовують підписку на Netflix

Але боси Netflix, мабуть, вважають, що люди побомблять і все одно платитимуть. Стримінг оцінює шеринг паролів як недоотриманий прибуток у мільярди доларів – звідси й нові безглузді правила.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин