Залишити заявку

Microsoft та OpenAI: роман у сфері технологій. [5 подробиць]

Microsoft та OpenAI: найгарячіший роман у сфері технологій

Співпраця Microsoft та OpenAI розпочалась ще три роки тому, коли Microsoft прагнула обігнати Amazon і Google у сфері хмарних обчислень і штучного інтелекту, компанія зробила важливий крок. Компанія інвестувала 1 мільярд доларів у проєкт, спочатку заснований Ілоном Маском, колишнім президентом Y Combinator Семом Альтманом та іншими технологічними лідерами – проєкт зі створення ШІ, який міг би робити все, що може людина.

 

Цілі на майбутнє Microsoft та OpenAI

Засновники проєкту, відомого як OpenAI, вважали себе конкурентами королів технологій штучного інтелекту, що намагаються вийти на рівень прибутку, як-от Google, і поклялися не допустити, щоб така потужна технологія опинилася в руках монополій. Але Альтман, який пізніше став генеральним директором, зрозумів, що структура ускладнює збір коштів OpenAI, необхідних для навчання моделей машинного навчання. Ласкаво просимо в Microsoft!

Роки потому відносини між Microsoft та OpenAI стали глибшими й складнішими. Їхні фінансові долі та технології все більше пов’язані одна з одною. Зараз технологічна індустрія спостерігає за цим гучним партнерством, оскільки Кремнієва долина прагне перетворити нове покоління інструментів штучного інтелекту на наступну велику золоту жилу. І багато фінансистів, від Sequoia Capital до Tiger Global, також вхопилися за можливість володіти частиною комерційного підрозділу OpenAI, який востаннє оцінювали приблизно у 20 мільярдів доларів 2021 року.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин