АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Реклама
Twitter

НАЛАШТУВАННЯ ТА СУПРОВІД “ПІД КЛЮЧ”

700000+ грн / міс

Сумарний бюджет наших клієнтів - нам довіряють

Топ-20

Рекламодавців з товарної реклами

Top Rated

Cеред фрілансерів України

Twitter – одна з найпопулярніших у світі соціальних мереж, що об’єднує понад 1 млрд. активних користувачів на місяць, близько 200 мільйонів переглядів твітів щодня, понад 40 млрд. написаних твітів. Вашому бізнесу просто необхідно використати потенціал цієї соціальної мережі для зростання продажів вашого бізнесу!

Послуги з реклами​

За 6 років роботи понад 350 успішних проектів

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Директор з маркетингу, магазин UGG

Пропозиція місяця

Безкоштовна консультація по рекламі

Цифри, які мають значення

Ми знаємо, що робимо. І ось результати.

Реклама Twitter
1000+

рекламних кампаній
налаштували наші спеціалісти

9.5/10

наших клієнтів готові
нас рекомендувати

досвід у 50+ нішах

просування компаній у
найрізноманітніших сферах

50+ тис.

заявок отримали наші клієнти
завдяки рекламі

старт від 1 дня

самий швидкий запуск
реклами на ринку

5 клієнтів

з щомісячним бюджетом
понад 5000$

Вартість роботи

Мінімальний рекламний бюджет – 15 000 грн без ПДВ

Вартість менеджменту рекламного облікового запису розраховується індивідуально, максимально - 25% від рекламного бюджету.

Усі налаштування рекламних облікових записів при цьому безкоштовні. Рекламні облікові записи належать агентству, замовник має доступ на перегляд.

Рекламні банери, коллтрекінг, роботи програміста, CRM, онлайн чати та інші додаткові сервіси оплачуються замовником окремо, ми даємо рекомендації з ким краще працювати.

Чим більший рекламний бюджет, тим менше % за менеджмент. Також % залежать від складності менеджменту рекламного акаунта, від KPI та від обсягу додаткової роботи. Докладніше про те, як ми працюємо.

Ми добре налаштовуємо рекламу для:

Ми застосовуємо наші знання для підвищення продажів та розвитку бізнесу

Етапи роботи:

Знайомство
Аналіз поточної ситуації, визначення сильних та слабких сторін
1
Знайомство
Планування
Формування маркетингового плану робіт над вашим проектом
2
Планування
Запуск
Підготовка та старт показів рекламних кампаній
3
Запуск
Супровід
Аналіз результату з подальшим коригуванням робіт з маркетингу проекту
4
Супровід

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу

Реклама Twitter - Особливості таргетингу

У Twitter найбільше аудиторії віком від 18 до 60 років. Незважаючи на відкритість до всього нового, користувачі не люблять особистих повідомлень від незнайомців і давно звикли до реклами. Таргетинг у Твіттер налаштовуємо за допомогою Twitter Ads, визначаємо мету, графік показу, параметри аудиторії, створюємо та завантажуємо привабливий візуальний контент.

Чому реклама Twitter

Мережа надає широкий функціонал для комунікації, розвитку та продажу. Таргетована реклама в Твіттері може створюватися абсолютно для будь-яких типів бізнесу і під будь-які цілі.

Реклама Twitter

Запитання та відповіді:

Кожне налаштування таргетованої реклами в twitter розраховується індивідуально під кожен бізнес, адже кожен бізнес унікальний сам собою. Вартість налаштування розраховується на основі погодинної роботи.

Докладніше ви можете ознайомитись за посиланням.

Вам потрібно залишити заявку на сайті.

Це дуже гарне питання. Ми дійсно сподіваємось, що і ви, і ми заробимо багато грошей, працюючи разом, але, на жаль, ми не можемо знати це напевно.

Чинники, які впливають на продаж можна розділити на 4:

Перші 33% наша реклама (єдине, на що ми готові дати гарантію і це наша зона відповідальності).
Другі 33% — ваш веб-сайт, обліковий запис, відео або мобільний додаток і те, яку конверсію це все має (за це ми ручатися не можемо, але можемо підказати які правки внести, щоб підняти коефіцієнт конверсії).
Треті 33% – це те, який продукт чи послугу ви пропонуєте, його ціна та ваші навички продажу (це зовсім не наша зона відповідальності).
1%, що залишився, — непередбачені обставини, на які ніхто не може вплинути, наприклад COVID-19, надзвичайні ситуації або економічні спади.
Як ви вже зрозуміли, за що ми точно можемо бути впевнені це перші 33%, а також можемо трохи допомогти з другим фактором. На жаль, ми не можемо гарантувати вам конверсій або продажів, але ми впевнені, якщо ви оберете нас, то ми зробимо все можливе, щоб ваш бізнес досяг успіху, отримавши багато лідів або конверсій! Ми завжди дуже чесні з нашими клієнтами!

Якщо у вас вже є рекламний обліковий запис, ми можемо проаналізувати його і зробити висновки про поточну статистику та точки зростання. Прогноз ґрунтується на ваших рекламних даних за останні кілька місяців. Однак, якщо у вас ще немає жодних даних для аналізу, наприклад у випадку, коли нам потрібно створити новий обліковий запис, зробити аналіз буде неможливо. Нам потрібно від 1 до 3 місяців, щоб усе протестувати і разом попрацювати над підвищенням кількості та якості лідів.

Ми розуміємо, що це мрія будь-якого клієнта, але ж ви знаєте, що “безкоштовний сир буває тільки в мишоловці”. Будь-яка робота має бути оплачена. На жаль, у рекламі немає гарантій, і ніхто не може вам їх дати. А якщо хтось дасть, то нахабно бреше. Ми робимо свою роботу дуже професійно, і вона має бути повністю оплачена. Це доведено численними відгуками, кейсами та офіційними партнерськими статусами рекламних систем. Все це ви можете побачити на нашому веб-сайті.

На жаль, це неможливо, тому що трафік потрібно кудись вести, наприклад на ваш веб-сайт, сторінку Facebook або Instagram, мобільний додаток або відео в YouTube.

Ми лише забезпечуємо професійне налаштування Google реклами та надаємо послуги управління рекламними кабінетами. Гроші (рекламний бюджет), які ви кладете на рекламні облікові записи Google Ads, Facebook Ads та інших рекламних систем – це додаткові витрати, які необхідно вважати окремо з метою прозорості перед клієнтом. Рекламні бюджети та вартість нашої роботи завжди роздільні. Найчастіше рекламні бюджети набагато більші за ту вартість за послуги, яку ми беремо.

У нас є кілька сервісів, щоб дізнатися, але всі вони не зовсім точні. Точність становить приблизно 50%. Ми не рекомендуємо цей метод пошуку ключових слів. Існують інструменти для пошуку найкращих варіантів ключових слів, не обов’язково тих, що використовують ваші конкуренти, наприклад, Google Planner, Google Trends, Wordstat.

Всі наші співробітники працюють у різних містах України, повністю віддалено, всі вони – штатні спеціалісти. Ми маємо невелику команду професіоналів. Всі працівники діляться на фахівців з контекстної реклами, фахівців з таргету, web-аналітиків, менеджерів проектів і є позаштатний дизайнер.

Наша компанія знаходится в Україні. Ми працюємо виключно на віддаленній основі та вважаємо, що в наш час це найефективніший спосіб роботи. Ми не маємо традиційних офісів.

Реклама Twitter – Як запустити?

Twitter — одна з популярних соціальних мереж. Часто саме Twitter стає першоісточником гучних новин про важливі події в світі. Він швидше, чим інші соціальні мережі, обробляє тренди. Реклама Twitter потенційно може охопити до 319 мільйонів активних користувачів по всьому світу. Зараз Twitter в україномовному інтернет просторі — це майданчик для обміну повідомленнями та новинами та інструментом для мікроблогінгу. Але, як рекламне джерело реклама Twitter поки не дуже популярна. Цему є ряд причин:
 • У Twitter не пряма закупка трафіку (таке у свій час було у Facebook)
 • Реклама Twitter доступна не для всіх країн.
 • Стереотипи, що користувачі Twitter — це школяри та хіпстери

Тому багато хто вважає, що для бізнесу краща соціальна мережа Facebook, і продовжують «качати» трафік там, розігріваючи аукціон ставок.

 У той час, як реклама Twitter — «голубий океан», який при низькій конкуренції та паралельно недорогим СРС дає можливість охопити нову аудиторію, залучити трафік на сайт і підвищити впізнаваність бренду.

Вагомий плюс — реклама Twitter своїми алгоритмами не обмежує органічне залучення як Facebook, Instagram, ВКонтакте.

Зосередтеся і щоб інформація була корисною при цьому не заснути, відкрийте Ads.twitter.com і налаштуйте рекламну кампанію.

Реклама Twitter перше оголошення

Для старту рекламної кампанії натисніть перейдіть у рекламний кабінет. Перед вами стане вибір, просувати ваші твіти або створити окрему кампанію.

Реклама Twitter складається з: рівнів кампанії, груп оголошень і оголошень.

 • На рівні кампанії

Для створення кампанії натисніть «Створити кампанію» у правому верхньому кутку рекламного кабінету.

Для початку треба вибрати ціль.

Всього реклама Twitter дає 8 типів цілей на вибір: встановлення додатків, підписчики, залученість, трафік на сайт, просування твіта, просування відео, ретаргетинг, впізнаваність твіта.

Після вибору рекламної цілі ви попадете на вкладку “Details”, де потрібно назвати кампанію, вибрати спосіб оплати, задати дату та бюджет кампанії.

PS Ціль «Відвідування веб-сайту та отримання конверсій» може бути обрана, тільки якщо встановлено тег веб-сайту на сайті.

Шаг 2: Групи оголошень рекламних кампаній

На рівні групи оголошень можна встановити час початку та завершення просування груп оголошень.

Після цього потрібно вибрати тип ставки, який ви хочете використовувати у своїй кампанії.

Реклама Twitter пропонує такі типи призначення ставок:

 • автоматична ставка (Automatic bid) — система оптимізує ставки, щоб отримати більше конверсій за найменшою ціною
 • максимальна вартість (Maximum bid) — дозволяє указати вартість за результат, яку не можна перевищувати;
 • запланована вартість (Цільова вартість) — назначається середня вартість за цільове дію в день, якому потрібно відповідати.

Автоматична ставка визначає вигідні пропозиції на основі вашого бюджету та цілей.

Реклама Twitter не обмежує мінімальні витрати для кампаній. Але сама платформа рекомендує починати з не менше чим $30 в день, щоб постійно охоплювати аудиторію протягом дня. Але для тесту можна спробувати і менше.

Ставка за цільову дію (CPA) залежить від:

 • готовності аудиторії взаємодіяти з рекламою;
 • розміру аудиторії, на яку налаштований таргетинг;
 • скільки інших рекламодавців також вибрали цю ж аудиторію;
 • розмір ставки і багатьох інших факторів.

Після задаємо розмір ставки і вибираємо метод оптимізації: за кліком або конверсією на сайті.

Рекомендую для початку використовувати заплановану вартість.

Далее налаштовуємо таргетинг. Можливості таргетингу: місценахождення, мова, платформа (настільний ПК чи мобільний телефон), модель телефону, модель операційної системи та мобільний оператор.

Також можна задати налаштування за інтересами, поведінковими факторами, ключовими словами, підпискам на облікові записи та інше.

Але на кожну групу оголошень вибираємо за 2–3 параметрами, так як детальний таргетинг для початку рекламної кампанії може трохи зменшити охоплення цельової аудиторії.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.