АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Реклама
Linkedin

НАЛАШТУВАННЯ ТА СУПРОВІД “ПІД КЛЮЧ”

700000+ грн / міс

Сумарний бюджет наших клієнтів - нам довіряють

Топ-20

Рекламодавців з товарної реклами

Top Rated

Cеред фрілансерів України

LinkedIn – це соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів. У LinkedIn зареєстровано понад 700 млн користувачів, які представляють 150 галузей бізнесу із 200 країн. Багато компаній B2B, що працюють з клієнтами на міжнародних ринках, так чи інакше пробували рекламу в LinkedIn. Але після кількох спроб більшість рекламодавців зупиняються, тому що не отримали бажаних результатів – тут важлива якісне налаштування та ведення реклами.

Послуги з реклами​

За 6 років роботи понад 350 успішних проектів

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Директор з маркетингу, магазин UGG

Пропозиція місяця

Безкоштовна консультація по рекламі

Цифри, які мають значення

Ми знаємо, що робимо. І ось результати.

Реклама Linkedin
1000+

рекламних кампаній
налаштували наші спеціалісти

9.5/10

наших клієнтів готові
нас рекомендувати

досвід у 50+ нішах

просування компаній у
найрізноманітніших сферах

50+ тис.

заявок отримали наші клієнти
завдяки рекламі

старт від 1 дня

самий швидкий запуск
реклами на ринку

5 клієнтів

з щомісячним бюджетом
понад 5000$

Вартість роботи

Мінімальний рекламний бюджет – 15 000 грн без ПДВ

Вартість менеджменту рекламного облікового запису розраховується індивідуально, максимально - 25% від рекламного бюджету.

Усі налаштування рекламних облікових записів при цьому безкоштовні. Рекламні облікові записи належать агентству, замовник має доступ на перегляд.

Рекламні банери, коллтрекінг, роботи програміста, CRM, онлайн чати та інші додаткові сервіси оплачуються замовником окремо, ми даємо рекомендації з ким краще працювати.

Чим більший рекламний бюджет, тим менше % за менеджмент. Також % залежать від складності менеджменту рекламного акаунта, від KPI та від обсягу додаткової роботи. Докладніше про те, як ми працюємо.

Ми добре налаштовуємо рекламу для:

Ми застосовуємо наші знання для підвищення продажів та розвитку бізнесу

Етапи роботи:

Знайомство
Аналіз поточної ситуації, визначення сильних та слабких сторін
1
Знайомство
Планування
Формування маркетингового плану робіт над вашим проектом
2
Планування
Запуск
Підготовка та старт показів рекламних кампаній
3
Запуск
Супровід
Аналіз результату з подальшим коригуванням робіт з маркетингу проекту
4
Супровід

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу

Реклама Linkedin - Особливості таргетингу

Для компаній B2B досить складно вибрати відповідні рекламні майданчики. LinkedIn, як і інші платформи, має низку переваг. І перш, ніж запустити рекламу в LinkedIn, необхідно зрозуміти, наскільки цей майданчик підходить для вашого бізнесу. Існує кілька критеріїв оцінки ефективності LinkedIn для реклами бізнесу.

Кому підійде реклама Linkedin Ads

Реклама LinkedIn відмінно підійде для компаній із такими характеристиками:
  • у товару дуже вузька цільова аудиторія;
  • LTV (LifeTime Value) становить мінімум $10 000 – $15 000 для Американського та Західно-Європейського ринків (для Східної Європи, Азії та ін., може бути менше);
  • цільова аудиторія складається з підприємців, менеджерів або Senior-фахівців

Користувачі LinkedIn не будуть готові одразу купити ваші товари. Спочатку вони не шукають вашого товару або послуги, але можуть зацікавитися в них, отримавши інформацію про вашу пропозицію через контент. У результаті, розмір угоди має бути досить великим, щоб компенсувати витрати на рекламу та забезпечити прибуток.

Реклама Linkedin

Запитання та відповіді:

Кожне налаштування таргетованої реклами в linkedin розраховується індивідуально під кожен бізнес, адже кожен бізнес унікальний сам собою. Вартість налаштування розраховується на основі погодинної роботи.

Докладніше ви можете ознайомитись за посиланням.

Вам потрібно залишити заявку на сайті.

Це дуже гарне питання. Ми дійсно сподіваємось, що і ви, і ми заробимо багато грошей, працюючи разом, але, на жаль, ми не можемо знати це напевно.

Чинники, які впливають на продаж можна розділити на 4:

Перші 33% наша реклама (єдине, на що ми готові дати гарантію і це наша зона відповідальності).
Другі 33% — ваш веб-сайт, обліковий запис, відео або мобільний додаток і те, яку конверсію це все має (за це ми ручатися не можемо, але можемо підказати які правки внести, щоб підняти коефіцієнт конверсії).
Треті 33% – це те, який продукт чи послугу ви пропонуєте, його ціна та ваші навички продажу (це зовсім не наша зона відповідальності).
1%, що залишився, — непередбачені обставини, на які ніхто не може вплинути, наприклад COVID-19, надзвичайні ситуації або економічні спади.
Як ви вже зрозуміли, за що ми точно можемо бути впевнені це перші 33%, а також можемо трохи допомогти з другим фактором. На жаль, ми не можемо гарантувати вам конверсій або продажів, але ми впевнені, якщо ви оберете нас, то ми зробимо все можливе, щоб ваш бізнес досяг успіху, отримавши багато лідів або конверсій! Ми завжди дуже чесні з нашими клієнтами!

Якщо у вас вже є рекламний обліковий запис, ми можемо проаналізувати його і зробити висновки про поточну статистику та точки зростання. Прогноз ґрунтується на ваших рекламних даних за останні кілька місяців. Однак, якщо у вас ще немає жодних даних для аналізу, наприклад у випадку, коли нам потрібно створити новий обліковий запис, зробити аналіз буде неможливо. Нам потрібно від 1 до 3 місяців, щоб усе протестувати і разом попрацювати над підвищенням кількості та якості лідів.

Ми розуміємо, що це мрія будь-якого клієнта, але ж ви знаєте, що “безкоштовний сир буває тільки в мишоловці”. Будь-яка робота має бути оплачена. На жаль, у рекламі немає гарантій, і ніхто не може вам їх дати. А якщо хтось дасть, то нахабно бреше. Ми робимо свою роботу дуже професійно, і вона має бути повністю оплачена. Це доведено численними відгуками, кейсами та офіційними партнерськими статусами рекламних систем. Все це ви можете побачити на нашому веб-сайті.

На жаль, це неможливо, тому що трафік потрібно кудись вести, наприклад на ваш веб-сайт, сторінку Facebook або Instagram, мобільний додаток або відео в YouTube.

Ми лише забезпечуємо професійне налаштування Google реклами та надаємо послуги управління рекламними кабінетами. Гроші (рекламний бюджет), які ви кладете на рекламні облікові записи Google Ads, Facebook Ads та інших рекламних систем – це додаткові витрати, які необхідно вважати окремо з метою прозорості перед клієнтом. Рекламні бюджети та вартість нашої роботи завжди роздільні. Найчастіше рекламні бюджети набагато більші за ту вартість за послуги, яку ми беремо.

У нас є кілька сервісів, щоб дізнатися, але всі вони не зовсім точні. Точність становить приблизно 50%. Ми не рекомендуємо цей метод пошуку ключових слів. Існують інструменти для пошуку найкращих варіантів ключових слів, не обов’язково тих, що використовують ваші конкуренти, наприклад, Google Planner, Google Trends, Wordstat.

Всі наші співробітники працюють у різних містах України, повністю віддалено, всі вони – штатні спеціалісти. Ми маємо невелику команду професіоналів. Всі працівники діляться на фахівців з контекстної реклами, фахівців з таргету, web-аналітиків, менеджерів проектів і є позаштатний дизайнер.

Наша компанія знаходится в Україні. Ми працюємо виключно на віддаленній основі та вважаємо, що в наш час це найефективніший спосіб роботи. Ми не маємо традиційних офісів.

Реклама Linkedin: чи варто використовувати

Linkedin – соціальна мережа про бізнес, фахівців та гроші. Платформа дає можливість підприємцям з усього світу заробляти та розширювати базу своїх клієнтів за рахунок лояльності своїх користувачів та моделі їхньої взаємодії один з одним. Але не тільки користувачі, а й сама платформа ставить собі за мету заробляти на гроші.

Чи доцільні такі витрати на таргетовану рекламу в Linkedin?

Так. Ці цифри є цілком виправданими для деяких бізнесів. Якщо у вас є продукти з чеком від $20 000 на рік і високим показником часу «життя» клієнта (LTV), то витрати в $680 на таргет вже виглядають цілком виправданими. Але тут треба враховувати низку факторів.

Реклама Linkedin виправдана, якщо бызнес має працюючу воронку продажів, маркетингову стратегію та УТП продукту. Щоб знизити вірогідність злити бюджет, бажано не експериментувати з самостійним налаштуванням, а відразу звернутися до експерта-таргетолога.

Грубо кажучи, якщо ви зважилися витратити багато грошей на маркетинг, було б непогано ідеально розуміти, навіщо і як ви це робите. Інакше ви маєте всі шанси поповнити ряди тих, хто вважає, що “Реклама Linkedin не працює”.

А що робити тим, у кого навіть середній чек не окупає вартість залучення одного ліда?

При мінімальних ставках за клік у 2-5$ та середньому чеку продукту в $500-1000, варто розглянути просту альтернативу – розсилки у Linkedin. Це дозволить вам спілкуватися з тією ж аудиторією, що і в PPC-рекламі, тільки не спалюючи мішки грошей.

Ви запитаєте: « Це справді працює? ».

Так. І вся річ у специфіці соціальної мережі. Якщо ви почнете розсилати запрошення у друзі в Instagram або Facebook, більшість користувачів розцінить вашу розсилку як спам. Але в Linkedin сама аудиторія відкрита до будь-яких бізнес-пропозицій та активно вивчає всі рекламні оффери.

Реклама Linkedin – як налаштувати?

Щоб розмістити рекламу у LinkedIn, відкрийте платформу LinkedIn Marketing Solutions і натисніть «Create Ad», тобто «Створити оголошення»:

Потім відкриється вікно, в якому потрібно буде створити обліковий запис LinkedIn Campaign Manager. Для цього введіть назву облікового запису, валюту та за бажання посилання на сторінку компанії в LinkedIn.

Після створення облікового запису відкривається сам Campaign Manager, де і будуть відбуватися всі подальші налаштування. Зверніть увагу на вертикальну структуру у розділах сайту. Спершу налаштовуйте групи кампаній, потім самі кампанії і наприкінці — рекламні оголошення:

Створення групи кампаній

Групи кампаній допомагають організувати структуру облікового запису. Рекламодавці можуть виділяти окремі групи, наприклад, для різних цільових аудиторій, маркетингових цілей чи програм. Так, кампанії та оголошення присвячені новорічній акції не загубляться серед схожих, але вже для акції для нових клієнтів.

У LinkedIn можна використовувати групу кампаній, виділену за умовчанням, або створити нову, натиснувши на «Create Campaign Group». Але зверніть увагу, що одна група не може містити більше ніж 1000 кампаній.

Визначившись із групами, можна розпочинати створення кампаній. Для цього перейдіть у вкладку Campaigns і натисніть кнопку «Create Campaign».

У новому вікні потрібно ще раз підтвердити обрану групу кампаній і потім натиснути «Next»

Реклама Linkedin – цілі для таргету

Другий етап налаштування рекламних кампаній починається з вибору цілі. Вони відповідають трьом рівням маркетингової воронки: проінформованість про бренд, перегляди та конверсії. Всього реклама LinkedIn дає на вибір сім маркетингових цілей:

  • brand awareness, «проінформованість про бренд» — реклама LinkedIn, заснована на кількості показів, допомагає розповісти більшій кількості людей про продукт, послугу чи компанію;
  • website visits, «збільшення кількості відвідувань сайту» — реклама LinkedIn буде відображатись людям, які з найбільшою ймовірністю натиснуть на оголошення, і заразом дозволять взаємодіяти з цільовою аудиторією;
  • engagement, «залучення» – реклама LinkedIn дозволяє збільшити кількість дій з контентом компанії: лайки, коментарі, підписка на сторінку тощо;
  • video views, «перегляди відео» — реклама LinkedIn спрямована на перегляд ролика, також допомагають краще взаємодіяти з цільовою аудиторією;
  • lead generation, “залучення лідів” – реклама LinkedIn спрямована на переходити і заповнення форм для залучення лідів, при цьому форма автоматично заповнюється даними з їх профілів у LinkedIn;
  • website conversions, «веб-конверсії» – реклама LinkedIn залучає лідів на сайт компанії та мотивують їх виконувати цільові дії;
  • job applicants, «заявки на вакансію» — реклама LinkedIn показується людям, які найбільше натиснуть на оголошення про вакансію.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.