АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Як відв’язати карту від Instagram? [5 кроків]

Як відв'язати карту від Instagram? [5 кроків]

Хоча додавання банківської картки до облікового запису є простим процесом, відв’язати карту від Instagram може виявитися складним завданням для деяких користувачів. Причини видалення банківської картки з облікового запису Instagram у кожного різні, але найпоширенішими є: втрата доступу до картки та зміна реквізитів, перехід на нову, відмова від щомісячного списання за рекламу. У цій статті ми надамо покрокову інструкцію з відв’язки банківської картки від акаунта Instagram і видалення платіжної інформації.

відв'язати карту від Instagram

‍Як відв’язати карту від Instagram

Відв’язати банківську карту від Instagram і видалити платіжну інформації можна досить швидко. Незалежно від того, переходите ви на нову картку чи просто хочете видалити свою платіжну інформацію з міркувань безпеки, виконайте такі дії:

Крок 1: Увійдіть у свій акаунт Instagram

Потрапити до свого особистого кабінету інстаграм можна через офіційний сайт instagram.com або через однойменний мобільний додаток.

Крок 2: Відкрийте екран платіжної інформації

У меню налаштувань натисніть на “Налаштування”, а потім на “Платежі”. Це приведе вас до екрана платіжної інформації, де ви зможете керувати своїми кредитними та дебетовими картками, рахунками PayPal та іншими способами оплати.

‍Як відв'язати карту від Instagram

Крок 3: Виберіть карту для видалення

На екрані платіжної інформації ви побачите список усіх карт, прив’язаних до вашого облікового запису. Щоб видалити одну з них, просто натисніть на картку, яку ви хочете видалити, а потім натисніть “Видалити картку”. Вам може бути запропоновано ввести свій пароль для підтвердження зміни.

Крок 4: Підтвердіть видалення

Після підтвердження видалить карту від Instagram, ви більше не зможете здійснювати покупки за допомогою цієї карти. Щоб додати нову карту, натисніть на “Додати спосіб оплати” і дотримуйтесь інструкцій.

Крок 5: Остаточно видаліть платіжну інформацію

Щоб назавжди видалити всю платіжну інформацію з Instagram, вам необхідно видалити всі пов’язані картки та способи оплати зі свого облікового запису. Повторіть дії, описані вище, для кожної карти та способу оплати, прив’язаних до вашого облікового запису. Щойно всю платіжну інформацію буде видалено, жодні способи оплати не будуть прив’язані до вашого облікового запису, і ви не зможете здійснювати покупки через Instagram.

також читайте

Як відв’язати карту від Instagram через Facebook Ads Manager

Щоб видалити банківську карту, прив’язану до вашого облікового запису Instagram, виконайте такі дії:

Крок 1: Увійдіть у Facebook Ads Manager

Спочатку увійдіть у Facebook Ads Manager, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Якщо ваші акаунти Facebook та Instagram не пов’язані, радимо ознайомитися з цією статтею.

Крок 2: Перейдіть у розділ “Налаштування рекламних акаунтів”.

Після входу в Facebook Ads Manager натисніть на опцію “Налаштування рекламних акаунтів”, розташовану в лівій частині екрана. Це приведе вас у розділ виставлення рахунків.

Крок 3: Відредагуйте спосіб оплати

Натисніть на опцію “Змінити спосіб оплати” в розділі “Спосіб оплати”, щоб отримати доступ до нового екрана, де ви можете відредагувати свою платіжну інформацію.

Крок 4: Видаліть або змініть банківську карту

Знайдіть картку, прив’язану до вашого облікового запису Instagram, і натисніть на кнопку “Видалити” поруч із нею. Менеджер реклами Facebook видалить картку, і вона більше не буде прив’язана до вашого облікового запису Instagram.

Крок 5: Підтвердіть видалення

Після натискання на кнопку “Видалити” вам буде запропоновано підтвердити дію. Натисніть на кнопку “Підтвердити”, щоб завершити процес.

Крок 6: Перевірте поточні та заплановані платежі

Важливо зазначити, що видалення картки з Facebook Ads Manager може не відразу зупинити поточні платежі. Перш ніж видалити свою картку, перевірте, чи є на вашому рахунку будь-які відкладені платежі та чи є будь-які заборгованості на балансі.

Крок 7: Перевірте успішність видалення

Щойно ви підтвердите видалення, перевірте розділ виставлення рахунків у Facebook Ads Manager, щоб переконатися, що кредитну картку було успішно видалено і розблоковано. Якщо це так, то вона більше не буде відображатися в розділі “Спосіб оплати”.

Як видалити платіжні дані в Instagram

Щоб видалити збережену платіжну інформацію з Instagram, виконайте наступні шість кроків:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис Instagram. Якщо у вас кілька облікових записів, переконайтеся, що ви увійшли в правильний з них.
 2. Перейдіть у свій інстаграм профіль.
 3. На сторінці вашого профілю відкрийте меню, розташоване в правому верхньому куті. Потім натисніть на “Налаштування”, щоб отримати доступ до налаштувань вашого облікового запису.
 4. У налаштуваннях натисніть на “Платежі”, щоб отримати доступ до сторінки, що відображає всю платіжну інформацію.
 5. На сторінці платежів ви побачите список усіх карт і способів оплати, включно з реквізитами карт. Щоб видалити спосіб оплати, натисніть на нього, а потім на опцію “Видалити спосіб оплати”. Підтвердіть дію, і спосіб оплати буде видалено з вашого облікового запису.
 6. Повторіть дії для кожного способу оплати, який ви хочете видалити.

Виконавши ці дії, ви можете легко видалити платіжну інформацію зі свого облікового запису Instagram і зберегти свою фінансову інформацію в безпеці. У майбутньому, якщо вам потрібно буде зробити покупку на платформі, просто знову додайте свою платіжну інформацію.

Як відв'язати карту від Instagram через Facebook Ads Manager

Як змінити спосіб оплати в Instagram

Процедура зміни способу оплати в Instagram може відрізнятися залежно від вашого пристрою, будь то Android або iOS. Ось кроки, яких потрібно дотримуватися:

 1. Відкрийте додаток Instagram: Для початку відкрийте додаток інстаграм на своєму пристрої. Якщо ви ще не увійшли в систему, вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис.
 2. Перейдіть у свій профіль.
 3. Відкрийте меню налаштувань у профілі.
 4. Перейдіть до налаштувань.
 5. У налаштуваннях ви побачите опцію “Платежі”. Натисніть на це, щоб отримати доступ до вашої платіжної інформації.
 6. Додайте новий спосіб оплати: Якщо ви вже налаштували спосіб оплати, він буде вказаний тут. Щоб додати новий спосіб оплати, натисніть на “Додати спосіб оплати”.
 7. Введіть платіжну інформацію: Введіть необхідну інформацію для вашого способу оплати: номер, термін дії, ім’я та CVC. Якщо ви використовуєте PayPal, вам потрібно буде ввести свою адресу електронної пошти PayPal і пароль.
 8. Зберегти зміни: Після введення вашої платіжної інформації натисніть на “Зберегти”, щоб підтвердити внесені вами зміни.

Підтвердіть спосіб оплати: Instagram може попросити вас підтвердити ваш спосіб оплати, надіславши невелику суму на вашу карту або рахунок PayPal. Дотримуйтесь наданих інструкцій, щоб завершити цей процес.

Як додати нову карту від Instagram

Щоб використовувати платіжну картку в Instagram, вам необхідно створити бізнес-акаунт і продавати товари через платформу. Ось покрокове керівництво про те, як додати нову платіжну картку до свого акаунта Instagram:

Крок 1: Перейдіть у налаштування свого облікового запису

Щойно ви ввійдете в систему, торкніться трьох горизонтальних ліній у правому верхньому кутку свого профілю, щоб отримати доступ до налаштувань свого облікового запису. Звідти виберіть опцію “Налаштування”.

Крок 2: Перейдіть до налаштувань оплати

У налаштуваннях облікового запису виберіть опцію “Платежі”.

Крок 3: Додайте нову платіжну картку

Щоб додати нову платіжну картку, натисніть кнопку “Додати спосіб оплати”. Потім вас попросять надати інформацію про вашу платіжну картку, включно з номером картки, датою закінчення терміну дії та кодом безпеки.

Крок 4: Підтвердіть свою платіжну картку

Після того, як ви ввели дані своєї платіжної картки, натисніть кнопку “Зберегти”. Потім вашу картку буде верифіковано і додано до вашого акаунта.

Крок 5: Використовуйте свою платіжну картку

Щойно вашу платіжну картку буде додано і підтверджено, ви зможете почати використовувати її для здійснення покупок в Instagram. Просто виберіть карту, яку ви хочете використовувати під час здійснення покупки, і введіть необхідну інформацію.

Виконавши ці дії, ви можете легко додати нову платіжну картку до свого акаунта Instagram і почати використовувати її для здійснення покупок на платформі. За допомогою банківської картки, доданої до вашого облікового запису, ви можете скористатися всіма функціями та перевагами, які дає наявність бізнес-акаунта в Instagram.

Чи можна відключити прив’язку карту від Instagram?

Так, можна відключити вашу карту від Instagram. Для цього вам потрібно буде зайти в налаштування свого облікового запису і знайти розділ оплати. Звідти ви можете відредагувати або видалити інформацію про свою картку.

У який момент знімаються гроші за рекламу в Інстаграм?

Гроші за рекламу в Instagram беруться, коли ваша рекламна кампанія починає працювати. На вашому рахунку має бути достатньо коштів, щоб покрити витрати на рекламну кампанію. Важливо зазначити, що платежі є повторюваними та стягуються на початку кожного платіжного циклу, залежно від бюджету і тривалості кампанії, встановлених рекламодавцем. Періодичність оплати залежить від бюджету, а також від обраного формату реклами (наприклад, щоденний бюджет, довічний бюджет або комбінація того й іншого).

Які картки приймає Інстаграм?

Найпоширеніші типи кредитних і дебетових карт, які приймаються Instagram, включають Visa, Mastercard, American Express, Discover, JCB і UnionPay. Ці картки приймаються в більшості країн і широко визнані як безпечні способи оплати. Крім того, в деяких країнах можуть прийматися інші місцеві способи оплати, такі як банківський переказ або електронні гаманці, але ці варіанти можуть варіюватися залежно від регіону.

Як видалити дані банківської картки у Facebook?

Щоб видалити інформацію про вашу банківську карту з Facebook, вам потрібно буде зайти в налаштування вашого облікового запису Facebook і знайти розділ “Платежі”. Звідти ви можете відредагувати або видалити інформацію про свою картку.

Що буде, якщо не оплатити рекламу в Instagram?

Якщо ви не заплатите за свою рекламну кампанію в Instagram, ваша реклама буде припинена або зупинена не за призначенням. З вас також буде стягуватися плата за прострочення платежу, якщо ви не зробите оплату в зазначений термін. Крім того, якщо у вас є історія неоплати ваших рекламних кампаній, Instagram може обмежити вашу можливість розміщувати рекламу на своїй платформі в майбутньому.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин