Залишити заявку

Оптимізація реклами Facebook для росту конверсії [5 кроків]

Оптимізація реклами Faceboo

Інтернет переповнений статтями на тему “Оптимізація реклами Facebook”, і більшість з них дають не надто корисні поради. Деякі з цих підказок говорять вам про те, що потрібно “створити аудиторію”, але не дають жодного уявлення про те, як це зробити. Це просто марно, коли вам потрібен повний посібник, який дасть вам зрозуміти, як це має бути. Оптимізація передбачає, що в результаті ви отримаєте кращі результати, і це позитивний результат, якого ви хочете досягти.

Оптимізація реклами Facebook – це те, що відрізняє вашу кампанію від усіх інших, і саме ці хаки вам знадобляться, щоб вивести рекламну кампанію на новий рівень. За допомогою процесу спроб і помилок ви зможете ефективно оптимізувати свою рекламу, заощадивши час і ресурси в довгостроковій перспективі.

Отже, як вижати з реклами максимум і зрозуміти, що оптимізація реклами Facebook проведена ефективно? Подивімось на ваші можливості.

Оптимізація реклами Facebook починається з Social Proof

Якщо говорити технічно, то вподобання та поширення, які ви отримуєте за кожну публікацію в мережі, називаються social proof. Коли люди натискають “Мені подобається” або діляться вашим дописом у своїх соціальних мережах, це означає, що допис є достатньо якісним для цього. Один зі способів оптимізувати social proof для ваших оголошень – це натиснути на тире і вибрати “Використовувати існуючу публікацію”. Це дасть вам можливість об’єднати все залучення на публікацію під одним оголошенням.

Оптимізація реклами Facebook починається з Social Proof

Перевірте час показу реклами

Малоймовірно, що ваші рекламні кампанії працюють щогодини, та це й не потрібно. Вам потрібно з’ясувати, в який час доби ваша реклама найбільш ефективна, і прагнути до того, щоб ваша реклама була більш помітною в ці години. У Facebook Ads Manager є звіти, які можуть підказати вам найкращий час доби для показу ваших оголошень. Після цього ви можете налаштувати свої кампанії за розкладом, щоб отримати найкраще охоплення.

також читайте

Ротація, щоб уникнути “вигорання”

Чи знаєте ви, що чим більше люди бачать вашу рекламу, тим більше вона їм набридає? Ви повинні звертати увагу на ціну за клік, і якщо люди бачать ваші оголошення чотири рази поспіль або більше, ви помітите, що ціна за клік зростає. Щоб боротися з вигоранням від реклами на Facebook, ви можете скористатися наступними хаками:

  • Створіть більше однієї варіації оголошення за допомогою одного з численних дизайнів оголошень
  • Коли ви налаштовуєте свою рекламну кампанію, використовуйте кілька наборів оголошень, які містять різноманітні оголошення. Потім заплануйте запуск кожного набору оголошень на різні дні тижня.

Це допоможе вам уникнути високої частоти показів оголошень.

Оптимізація розміщення оголошень

Реклама, яку ви розміщуєте на Facebook, має значний вплив на загальні витрати, які ви витрачаєте на цю рекламу. Тому вам потрібно проаналізувати найефективніші місця розміщення оголошень і максимізувати їх, наскільки це можливо. Facebook Ads Manager – це інструмент, за допомогою якого ви можете переглядати рекламу вашої кампанії з розбивкою за місцями розміщення. Коли ви знаєте, що це таке, ви можете оптимізувати розміщення оголошень у Facebook. Вам слід збільшити витрати на найбільш ефективні оголошення, а якщо у вас є оголошення, на які ви витрачаєте гроші, але які не приносять результату, настав час їх відключити.

Тестування, тестування і ще раз тестування

Щоб визначити, які з ваших оголошень є більш ефективними, вам потрібно провести їх тестування. Не тестуйте кожен елемент оголошення одночасно, і знайте, що результати вашого експерименту будуть релевантними (статистично значущими), якщо ви зберете щонайменше 100 кліків на кожну варіацію, перш ніж робити якісь висновки. Зробити це може бути складніше, якщо у вас менший бюджет, але є формула, яку ви можете використовувати для тестування оптимізації оголошень:

  • Протестуйте кілька різних варіантів, щоб вибрати найкращу тему
  • Переможець тесту 1 може бути розширений для наступного набору тестів
  • Таким чином, ви заощадите час і гроші, ніж витратили б на тестування кожної версії існуючих ідей.

Оптимізація реклами Facebook img2

Яка ваша мета вашої реклами?

Мета вашої кампанії може сказати Facebook, чого ви хочете від кампанії в цілому. Ви маєте вказати Facebook, як автоматично оптимізувати вашу кампанію, і мета, яку ви обираєте для своєї кампанії в процесі налаштування, визначає її вартість. Завжди обирайте кампанію, яка буде відповідати вашим цілям.

Завжди виключайте конвертованих

Ви хочете розширити своє охоплення, не перевищуючи наявний бюджет, і для цього вам потрібно оптимізувати таргетинг у Facebook. Гарною ідеєю було б показувати ту саму рекламу тому, хто вже натиснув на пропозицію? А ось і ні! Якщо хтось натиснув на вашу рекламу, вам потрібно перейти до наступного етапу ринкової воронки, який має включати цільові повідомлення (ретаргетинг). Це означає, що для тих, хто натиснув, потрібно створити спеціальну аудиторію Facebook, виключивши їх з аудиторії.

Оптимізація реклами Facebook img3

Переходимо в автоматичний режим

Ви можете налаштувати правила автооптимізації у своєму Facebook Ads Manager, і це абсолютно безкоштовна послуга, доступна онлайн. Ця послуга може дати чотири переваги, і ось вони:

  • Вимкнення набору оголошень
  • Можливість надсилати сповіщення рекламному менеджеру
  • Коригування бюджету
  • Ручне коригування ставок

Для цього достатньо зайти в розділ Facebook Ads Manager, вибрати одну з ваших кампаній, натиснути “редагувати”, а потім натиснути “створити правило”. Потім ви можете налаштувати умови правил кампанії, наприклад, попросити Facebook призупинити рекламу після 30 переглядів. Або ж ви можете знизити ставку, оскільки отримуєте високу ціну за результат.

Підсумок

Кожна з цих порад може надати вам цінну інформацію для вашої наступної рекламної кампанії. Оптимізація реклами Facebook не повинна бути складною; вам просто потрібно знати, чого ви хочете від своєї кампанії, і йти до цього!

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин