Залишити заявку

Бани Facebook: які бувають, як оминути? [топ-5]

Бани Facebook: які бувають і як їх оминути? [5 порад]

Зазначимо одразу, правильне питання буде: “як відтермінувати їх отримання на максимально довгий термін?”. Як відомо, бани Facebook – це одна з реалій, яка рано чи пізно, але завжди трапляється з кожним вебмайстром, арбітражником і навіть просто користувачем соціальної мережі.

У своєму матеріалі нижче ми розповімо: які бувають бани Facebook, що можна робити і їх не боятися, що робити не слід, а що зробити та зовсім варто боятися.

Ще не почавши розкривати основну тему акаунта зазначимо – використання більше одного акаунта заборонено. Тож оскільки більшість безумовно використовує не один і навіть не два акаунти – заблокувати вас можуть, як мінімум, за це.
А тепер до основної теми.

Які бувають бани Facebook і за що їх “видають”?

Бан “Обхід системи”

Цей бан Facebook – один із популярних у видачі або, іншими словами, частий для отримання користувачем. Однак видають його дещо рідше за інші “популярні”. Його видачу Facebook пояснює тим, що рекламодавець намагався “обійти” систему, використовуючи софт і/або спеціальні програми, що підміняють рекламований контент, намагаючись таким чином обійти правила соціальної мережі та опублікувати заборонений їй контент. Очевидно, що йдеться про клоакінг.

Не варто боятися отримати бан і уникати клоакінгу. На щастя (і на жаль для Facebook), як би вони не намагалися, але розпізнавати його в 100 зі 100 випадків їм все ще не вдається, а значить – за грамотного налаштування всі боти полетять прямо на white page.

За що видають бан “Обхід системи”?

Як ми й зазначили вище, попри те, що бан “видають” за клоакінг – клоакінг сам по собі не є причиною отримання бана. Складно, безумовно. Такий бан, як і більшість інших, видають за привернення уваги. Наприклад, ви постійно використовуєте один і той самий креатив або white page, тим самим привертаєте увагу, яку на вас звертає спершу бот, а після – модератор. І ось ви щасливий володар бана “Системи обходу”.

Крім цього, важливо зазначити, що ви (саме ви) можете не використовувати креатив десятки разів, а лише завантажити його з будь-якого зі spy-сервісів. Саме з цієї причини всі запозичені або скачані креативи важливо і потрібно унікалізувати.

також читайте

Бан “Неприпустимі бізнес-моделі”

Отримання бана “Неприпустимі бізнес-моделі” також частий випадок. На ділі, отримати бани Facebook з таким посилом можна за абсолютно будь-яку, навіть білосніжну, рекламну кампанію. Видачу такого бана Facebook пояснює тим, що рекламодавець рекламує товари/послуги, які вводять користувача в оману. А як наслідок – отримує гроші та персональні дані користувача обманним шляхом.

За що видають бан “Неприпустимі бізнес-моделі”?

Погодьтеся, формулювання далеке від конкретного і зрозумілого, і справді, забанити, дотримуючись його, можна абсолютно будь-яку кампанію. За що тоді банять?

А банять найчастіше за креатив, який не сподобався. Варто перевірити його на жорсткість сприйняття, змінити деякі деталі та після – запустити на повторну модерацію. Цілком імовірно, рекламна кампанія буде розбанена. Якщо ні – варто перевірити ще й white page. Зробивши все це, і інше менш агресивними, ваша кампанія з великою ймовірністю отримає заповітний апрув і почне вам приносити заповітні ліди. Під час роботи з FB не завжди варто гнатися за високими CTR підходами на користь апруву і запуску РК.

Бан “Заборона рекламної діяльності” або, як його часто називають, ЗРД

ЗРД – дуже частий випадок у роботі з Facebook. Однак впоратися можна і з ним. По суті, отримуючи ЗРД бани Facebook забороняють вам публікувати рекламні кампанії, якими б вони не були – хоч сірими, хоч білими, і вже тим паче чорними, вважаючи, що за вашим обліковим записом помічена підозріла активність і потрібне підтвердження особи.

За що видають бан ЗРД?

Зазвичай, такий бан прилітає, коли різко змінюється IP акаунта. “В очах” FB досить дивно зайти в обліковий запис з іншої адреси та відразу лізти запускати рекламу. Така сама історія за будь-якої різкої зміни чи то “заліза”, чи то, обивательською мовою, комп’ютера або платіжної картки. Не хочете отримати ЗРД – уникайте всіх різких рухів, якими б вони не були. Тільки спокійні розмірені дії з часовим проміжком між кожною з них.

Бан “Порушення норм спільноти”

“Порушення норм спільноти” – бан, який найчастіше “прилітає” з усіх у цьому списку. Отримати його можна за порушення будь-якого з правил платформи. І тут важливо розуміти, що, запускаючи рекламу на будь-який з оферів, ви порушуєте, як мінімум, одне з правил спільноти. Тож не варто панікувати при отриманні, практично будь-який з них підвладний скасуванню.

За що видають бан “Порушення норм спільноти”?

Цей бан ви можете отримати не тільки через рекламну кампанію або креатив. На ділі його можна отримати абсолютно за все, починаючи з прив’язки карти, заливу рк, створенням адсету і закінчуючи дублюванням будь-яких із кроків, неякісною fp. Простіше сказати – практично за будь-яку дію, ніж перераховувати причини по одній. Вихід є і тут – трастовий якісний акаунт, власний або куплений “у перевіреному місці”.

Бан “Risk Payment”

Останній у списку, але не за частотою отримання, бан. FB видає цей бан, якщо помічає, що у користувача виникають будь-які проблеми з платіжною карткою. Наприклад, не проходить оплата, є ліміти на картці, не вдається її підтвердити, введено недійсні реквізити картки. За фактом же, бан прилітає навіть у тому випадку, якщо нічого з цього насправді немає.

За що видають бан “Risk Payment”?

Як ми сказали вище, бан може прилетіти через проблеми між Facebook і вашою карткою/банком. Причому “прилетіти” він може як відразу, так і через 5/10/30 хвилин після, а також після запуску/завантаження/відправлення на модерацію вашої рекламної кампанії. Уникнути такого бана можна, якщо це можливо, оплачуючи рекламу з картки того ГЕО, з якого працюєте з акаунтом, даючи “відпочити” акаунту після прив’язки картки.

Ось і всі найчастіші бани Facebook, яких часто бояться новачки та часто зустрічають досвідчені арбітражники. Удачі в роботі та менше банів!

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин