Залишити заявку

6 трендів Instagram, які можна взяти на замітку

6 трендів Instagram, які можна взяти на замітку

Instagram є однією з найпопулярніших соціальних мереж у світі, і популярність лише збільшується. Тому, якщо ви ведете свій бізнес або просто хочете створювати більш привабливий контент, вам потрібно бути в курсі останніх трендів Instagram.

6 трендів Instagram, які варто взяти на замітку

– Популярність соцмережі, як і раніше, зростає через короткий відеоформат: один автор контенту експериментував з публікацією роликів в Instagram один раз на день упродовж місяця і збільшив кількість підписників на 33% (з 8500 до 11,4 тисячі). Reels допоможуть збільшити охоплення, кількість підписників і бути в тренді;

6 трендів Instagram, які варто взяти на замітку

– Стікер “Ваша відповідь” привертає увагу і допомагає з UGC: використання стікера допоможе залучити аудиторію і збільшити кількість часу, який вони проводять, взаємодіючи з вашим акаунтом. Стікер може також допомогти зі збором відгуків та взаємодією зі своєю аудиторією. Ви можете запитати своїх підписників про їхні улюблені продукти або послуги та надихнути своїх фоловерів на створення власного контенту, що стане для вас унікальним та автентичним.

– Створюйте партнерські стосунки за допомогою колаборацій: спільні пости – ще одна велика тенденція, яку цього року ми спостерігатимемо дедалі частіше. Такий формат також може поліпшити загальне охоплення і зробити контент більш привабливим;

також читайте

– Рухи за соціальну справедливість в Instagram: молоде покоління слідкує за брендами, які говорять про соціальні проблеми та відстоюють цінності, в які вірять. Зумери підписуються на інфлюенсерів, які дбають про інклюзивність, автентичність та усвідомлене споживання;

– У контент-план бажано включати меми: згідно з дослідженням YPulse, 75% людей віком від 13 до 36 років діляться мемами. Саме тому вони стали такими поширеними в Instagram. Бренди додають у меми фірмові кольори та інші елементи дизайну. Багато брендів також роблять скріншоти кумедних твітів з барвистим тлом, що відповідає естетиці їхнього бренду;

– Використовуйте каруселі: дослідження показують, що каруселі є найбільш привабливим типом повідомлень на платформі. Створюйте пости в каруселі, що розповідають історію, наприклад, про продукти, або навчальне слайд-шоу.

6 трендів Instagram, які можна взяти на замітку, img2

Використовуйте нові функції, такі як Instagram Reels і IGTV, вони є потужними інструментами для залучення нових аудиторій та збільшення взаємодії зі своїми підписниками. Відеоформат є більш привабливим для споживачів, і такі функції, як сповільнення, ефекти та музика, можуть допомогти зробити ваш контент цікавим та запам’ятовуваним.

– Одним з найважливіших трендів Instagram є зростання популярності мікро- та нано- інфлюенсерів. Такі інфлюенсери мають меншу аудиторію, але їхні підписники зазвичай більш залучені та відкриті для співпраці. Робота з мікроінфлюенсерами може бути більш вигідною та ефективною для ваших маркетингових кампаній. 

– До свіжих трендів Instagram можна віднести розвиток екологічної свідомості та сталих практик. Багато брендів та інфлюенсерів звертають увагу на екологічні аспекти свого бізнесу та пропагують екоініціативи у своїй аудиторії. Такі практики не тільки допомагають позитивно впливати на довкілля, але й можуть залучати нових прихильників та клієнтів.

– Інтерактивність залишається одним з найважливіших трендів Instagram. Застосування інтерактивних функцій, таких як голосування, опитування та “перетягування”, може допомогти залучити вашу аудиторію та створити підвищений інтерес.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин