АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Оновлені рекомендації по Google Discover Follow на 2023 рік

Оновлені рекомендації по Google Discover Follow на 2023 рік

Що таке Google Discover?

Google Discover був запущений у 2018 році, але якщо ви вперше чуєте про нього або не знаєте, що він робить, Google Discover – це функція в додатку Google Chrome, яка рекомендує користувачам контент на основі історії пошуку, історії браузера, активності додатків і місцезнаходження. Це дозволяє користувачам залишатися в курсі своїх улюблених вподобань і тем завдяки оновленням у режимі реального часу. На момент першого запуску Discover щомісяця отримував понад 800 мільйонів активних користувачів, що робить його прибутковим і важливим каналом зв’язку для бізнесу зі своєю аудиторією.

У травні 2021 року Google представив новий елемент функції Discover – Google Discover Follow. З новою функцією підписки користувачам стало ще простіше сортувати стрічку Discover за релевантністю. Тепер вони можуть вибирати, які вебсайти та навіть конкретні сторінки вони хочуть бачити, залежно від того, як видавець вебсайту налаштовує RSS/Atom-канали сайту.

 

У чому різниця між Google Новинами та Google Discover?

Хоча Новини Google також показують користувачам актуальну інформацію про бренди, з якими взаємодіють користувачі, вони обмежуються лише новими оновленнями. Google Discover може підбирати й показувати на вашому сайті та старий контент, якщо він є релевантним для користувача.

У чому різниця між Google Новинами та Google Discover

Чому Discover Follow корисний для вашого бренду.

Кожен з нас хоча б раз чи двічі замислювався над тим, як довго він прокручував соціальні мережі. Незалежно від того, гортаєте ви сторінку “Для вас” у TikTok або переглядаєте історії в Instagram чи Snapchat, час ніби прискорюється, віддаляючись від вас.

Це відбувається тому, що технічні алгоритми додатків гарантують, що весь контент, який ви бачите, є релевантним і цікавим для вас. Це призводить до того, що в організмі вивільняється дофамін – хімічна речовина, яка викликає почуття задоволення, що викликає бажання продовжувати прокручувати сторінки.

Функція Сoogle Discover Follow діє так само. Налаштування функції, яка дозволяє користувачам обирати те, що вони хочуть бачити, означає, що існує більша ймовірність того, що споживач залишиться на сайті та буде прокручувати стрічку довше, таким чином збільшуючи потенційне охоплення вашого вебсайту.

У чому різниця між Google Новинами та Google Discover?

Google Discover Follow оновлені рекомендації 2023

З початком нового року вам варто замислитися над тим, як максимізувати охоплення та прибутковість вашого бізнесу. Як уже згадувалося раніше, стрічка Google Discover Follow – чудовий спосіб зробити це.

У своїй “Службі підтримки пошуку” компанія Google повідомила, що для того, щоб допомогти Google зрозуміти, на яку сторінку ви хочете, щоб люди переходили, додайте посилання на RSS- або Atom-стрічку в розділі <head> вашого хабу і на сторінках листів.

Ось приклад, який наводить Google: “Цей елемент <link> має бути на цільовій сторінці блогу Google Search Central Blog (сторінка-концентратор) і на кожній окремій сторінці блогу (сторінка-сторінка):

Head Page:

<html>

<head>

<link rel=”alternate” type=”application/rss+xml” href=”https://feeds.feedburner.com/blogspot/amDG” />

</head>

<body>

<h1>Google Search Central Blog</h1>

</body>

</html>

Leaf Page:

<html>

<head>

<link rel=”alternate” type=”application/rss+xml” href=”https://feeds.feedburner.com/blogspot/amDG” />

</head>

<body>

<h1>A new way to enable video key moments in Search</h1>

</body>

</html>

Google також стверджує, що для того, щоб ваші RSS- та Atom-канали можна було знайти:

  • Не блокуйте свою стрічку за допомогою файлу robots.txt.
  • Переконайтеся, що ваша стрічка оновлюється так само як і файли карти сайту.
  • Найважливішим контентом для функції “Відстежувати” є елемент <title> вашої стрічки та елементи <link> для кожного елемента. Переконайтеся, що ваша стрічка містить ці елементи.
  • Використовуйте коротку, але описову назву для своєї RSS-стрічки, так само як і для вебсторінки. 
  • Якщо ви перенаправляєте свою стрічку, використовуйте код статусу HTTP 3xx (перенаправлення), щоб Google міг його відстежувати.

Щоб дізнатися більше про те, як оптимізувати ваші канали RRS та Atom, і як вказати більше каналів, натисніть тут.

Додаткові способи оптимізації вашого сайту для Google Discover.

Переконайтеся, що ваш контент креативний, цікавий і релевантний.

Ваш контент повинен бути пов’язаним і релевантним для вашої аудиторії, а також відображати вашу бізнес-активність. Таким чином, ви будете працювати з алгоритмом Google і будете позначені як надійне джерело на сторінці Discover.

Мати сторінки, оптимізовані для мобільних пристроїв.

Оскільки Google Discover є функцією мобільного додатку Chrome, дуже важливо, щоб ваші сторінки були оптимізовані для мобільних пристроїв, інакше ви пропонуватимете користувачам поганий користувацький досвід, коли вони відвідуватимуть ваш сайт.

Доступність декількох мов.

Відкрийте свій сайт для міжнародної аудиторії. Таким чином ви збільшите кількість людей, які зможуть відвідати ваш сайт.

Оптимізуйте зображення.

Почніть зі створення інтригуючого мініатюрного зображення, яке відповідає темі, і зменшіть його розмір до максимум 1200 пікселів, це забезпечить швидке завантаження. Високоякісні зображення значно підвищать ваш рейтинг в Google Discover

Створіть надійний сайт.

Не забудьте також зосередитися на технічній стороні вашого сайту. Google фокусується на сайтах, які мають HTTPS у своїй URL-адресі. Якщо цього не зробити, це призведе до зниження рейтингу.

Google Discover доступний на всіх мобільних і планшетних пристроях Android і Apple. Однак Google Discover Follow наразі доступний лише для Android. Щоб дізнатися більше про те, як оптимізувати свій сайт для Google Discover Follow, відвідайте Пошуковий центр Google, а також слідкуйте за новинами на нашому сайті, щоб не пропустити нові захоплюючі технології та оновлення, які допоможуть вивести ваш маркетинг на новий рівень.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин