Залишити заявку

🔔 5 рекомендацій Google для посилань

5 рекомендацій Google для посилань

Список рекомендацій Google для посиланьНещодавно був опублікований список рекомендацій Google для посилань у своїй документації з SEO та пошуку для розробників. Документ складається з кількох розділів.

 

Конспект рекомендацій Google для посилань

Посилання, що скануються

Як правило, Google може сканувати ваше посилання тільки в тому випадку, якщо воно є <a>елемент HTML (також відомий як елемент прив’язки) з href атрибутом. Більшість посилань в інших форматах не аналізуються і не використовуються пошуковими роботами Google.

Рекомендується:<a href=”https://example.com”>
<a href=”/products/category/shoes”>

Не рекомендується (але Google може спробувати проаналізувати це):
<a routerLink=”products/category”>
<span href=”https://example.com”>
<a onclick=”goto(‘https://example.com’)”>

також читайте

Розміщення анкорного тексту

Якірний текст (також відомий як текст посилання) – це видимий текст посилання. Цей текст говорить людям і Google щось про сторінку, на яку ви посилаєтеся. Помістіть якірний текст між елементами <a>, які Google може сканувати. Як запасний варіант Google може використовувати атрибут title як анкорний текст, якщо <a> елемент з якоїсь причини порожній.
<a href=”https://example.com/ghost-pepper-recipe” title=”як маринувати перець”></a>

Список рекомендацій Google для посилань img2

Написання анкорного тексту

Це новий розділ. Хороший анкорний текст є описовим, досить коротким та релевантним сторінці, на якій він знаходиться, і сторінці, на яку він посилається. Він забезпечує контекст для посилання і встановлює очікування ваших читачів. Що кращий ваш анкорний текст, то легше людям орієнтуватися на вашому сайті й то простіше Google зрозуміти, про що сторінка, на яку ви посилаєтеся.

Зверніть увагу, в документі прямо зазначено, що безанкорні посилання – це погано, з точки зору Гугла. Я вже років 5 тверджу, що використання всіляких там “тут”, “тут”, “за посиланням”, “на сайті” – це явна ознака спаму і не варто їх застосовувати. Краще візьміть ВЧ і розбавте його 2-3-4 додатковими словами – толку буде більше!

Внутрішні посилання

Гугл наголошує на важливості перелінковки! Зазвичай ви можете думати про посилання з точки зору вказівки на зовнішні вебсайти, але приділення більшої уваги якірному тексту, використовуваному для внутрішніх посилань, може допомогти як людям, так і Google легше зрозуміти ваш сайт і знайти інші сторінки на вашому сайті. Кожна сторінка, яка вас цікавить, повинна мати посилання хоча б з однієї іншої сторінки вашого сайту.

Зовнішні посилання (вихідні)

Google написав: “Посилання на інші сайти – це не те, чого слід боятися; насправді використання зовнішніх посилань може допомогти встановити надійність (наприклад, цитування ваших джерел). Посилайтеся на зовнішні сайти, коли це має сенс, і надайте своїм читачам інформацію про те, на що вони можуть очікувати».

Повний текст знаходиться тут

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин