АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

SEO-Аудит

ТЕХНІЧНИЙ АУДИТ САЙТУ “ПІД КЛЮЧ”

700000+ грн / міс

Сумарний бюджет наших клієнтів - нам довіряють

Топ-20

Рекламодавців з товарної реклами

Top Rated

Cеред фрілансерів України

SEO-аудит — це детальна перевірка вашого проекту на відсутність технічних помилок та відповідність вимогам Google. В рамках аудиту ми проведемо повний аналіз сайту та розробимо детальне технічне завдання, впровадження якого дозволить покращити ранжування у пошуку, індексацію ресурсу та залучити більше трафіку з пошуку.

Послуги з реклами​

За 6 років роботи понад 350 успішних проектів

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Директор з маркетингу, магазин UGG

Пропозиція місяця

Безкоштовна консультація по рекламі

Цифри, які мають значення

Ми знаємо, що робимо. І ось результати.

SEO-Аудит
1000+

рекламних кампаній
налаштували наші спеціалісти

9.5/10

наших клієнтів готові
нас рекомендувати

досвід у 50+ нішах

просування компаній у
найрізноманітніших сферах

50+ тис.

заявок отримали наші клієнти
завдяки рекламі

старт від 1 дня

самий швидкий запуск
реклами на ринку

5 клієнтів

з щомісячним бюджетом
понад 5000$

Вартість роботи

Мінімальний рекламний бюджет – 15 000 грн без ПДВ

Вартість менеджменту рекламного облікового запису розраховується індивідуально, максимально - 25% від рекламного бюджету.

Усі налаштування рекламних облікових записів при цьому безкоштовні. Рекламні облікові записи належать агентству, замовник має доступ на перегляд.

Рекламні банери, коллтрекінг, роботи програміста, CRM, онлайн чати та інші додаткові сервіси оплачуються замовником окремо, ми даємо рекомендації з ким краще працювати.

Чим більший рекламний бюджет, тим менше % за менеджмент. Також % залежать від складності менеджменту рекламного акаунта, від KPI та від обсягу додаткової роботи. Докладніше про те, як ми працюємо.

Ми добре налаштовуємо рекламу для:

Ми застосовуємо наші знання для підвищення продажів та розвитку бізнесу

Етапи роботи:

Знайомство
Аналіз поточної ситуації, визначення сильних та слабких сторін
1
Знайомство
Планування
Формування маркетингового плану робіт над вашим проектом
2
Планування
Запуск
Підготовка та старт показів рекламних кампаній
3
Запуск
Супровід
Аналіз результату з подальшим коригуванням робіт з маркетингу проекту
4
Супровід

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу

Для чого потрібен SEO-аудит сайту?

В рамках аудиту сайту ми перевіримо технічне SEO, знайдемо всі зони ризику, дамо детальні та зрозумілі інструкції з виправлення знайдених помилок.

Що дає SEO-аудит?

При проведенні технічного аудиту комерційного сайту, контентного проекту або інтернет-магазину, ми проводимо повний аналіз внутрішньої оптимізації сайту та надаємо рекомендації щодо наступних пунктів.

SEO-Аудит

Запитання та відповіді:

Кожен seo-аудит розраховується індивідуально під кожен бізнес, адже кожен бізнес унікальний сам собою. Вартість налаштування розраховується на основі погодинної роботи.

Докладніше ви можете ознайомитись за посиланням.

Вам потрібно залишити заявку на сайті.

Це дуже гарне питання. Ми дійсно сподіваємось, що і ви, і ми заробимо багато грошей, працюючи разом, але, на жаль, ми не можемо знати це напевно.

Чинники, які впливають на продаж можна розділити на 4:

Перші 33% наша реклама (єдине, на що ми готові дати гарантію і це наша зона відповідальності).
Другі 33% — ваш веб-сайт, обліковий запис, відео або мобільний додаток і те, яку конверсію це все має (за це ми ручатися не можемо, але можемо підказати які правки внести, щоб підняти коефіцієнт конверсії).
Треті 33% – це те, який продукт чи послугу ви пропонуєте, його ціна та ваші навички продажу (це зовсім не наша зона відповідальності).
1%, що залишився, — непередбачені обставини, на які ніхто не може вплинути, наприклад COVID-19, надзвичайні ситуації або економічні спади.
Як ви вже зрозуміли, за що ми точно можемо бути впевнені це перші 33%, а також можемо трохи допомогти з другим фактором. На жаль, ми не можемо гарантувати вам конверсій або продажів, але ми впевнені, якщо ви оберете нас, то ми зробимо все можливе, щоб ваш бізнес досяг успіху, отримавши багато лідів або конверсій! Ми завжди дуже чесні з нашими клієнтами!

Якщо у вас вже є рекламний обліковий запис, ми можемо проаналізувати його і зробити висновки про поточну статистику та точки зростання. Прогноз ґрунтується на ваших рекламних даних за останні кілька місяців. Однак, якщо у вас ще немає жодних даних для аналізу, наприклад у випадку, коли нам потрібно створити новий обліковий запис, зробити аналіз буде неможливо. Нам потрібно від 1 до 3 місяців, щоб усе протестувати і разом попрацювати над підвищенням кількості та якості лідів.

Ми розуміємо, що це мрія будь-якого клієнта, але ж ви знаєте, що “безкоштовний сир буває тільки в мишоловці”. Будь-яка робота має бути оплачена. На жаль, у рекламі немає гарантій, і ніхто не може вам їх дати. А якщо хтось дасть, то нахабно бреше. Ми робимо свою роботу дуже професійно, і вона має бути повністю оплачена. Це доведено численними відгуками, кейсами та офіційними партнерськими статусами рекламних систем. Все це ви можете побачити на нашому веб-сайті.

На жаль, це неможливо, тому що трафік потрібно кудись вести, наприклад на ваш веб-сайт, сторінку Facebook або Instagram, мобільний додаток або відео в YouTube.

Ми лише забезпечуємо професійне налаштування Google реклами та надаємо послуги управління рекламними кабінетами. Гроші (рекламний бюджет), які ви кладете на рекламні облікові записи Google Ads, Facebook Ads та інших рекламних систем – це додаткові витрати, які необхідно вважати окремо з метою прозорості перед клієнтом. Рекламні бюджети та вартість нашої роботи завжди роздільні. Найчастіше рекламні бюджети набагато більші за ту вартість за послуги, яку ми беремо.

У нас є кілька сервісів, щоб дізнатися, але всі вони не зовсім точні. Точність становить приблизно 50%. Ми не рекомендуємо цей метод пошуку ключових слів. Існують інструменти для пошуку найкращих варіантів ключових слів, не обов’язково тих, що використовують ваші конкуренти, наприклад, Google Planner, Google Trends, Wordstat.

Всі наші співробітники працюють у різних містах України, повністю віддалено, всі вони – штатні спеціалісти. Ми маємо невелику команду професіоналів. Всі працівники діляться на фахівців з контекстної реклами, фахівців з таргету, web-аналітиків, менеджерів проектів і є позаштатний дизайнер.

Наша компанія знаходится в Україні. Ми працюємо виключно на віддаленній основі та вважаємо, що в наш час це найефективніший спосіб роботи. Ми не маємо традиційних офісів.

Як його проводити SEO-аудит?

Вирішили просувати сайт у пошукових системах? Чудово! Але не поспішайте зливати бюджет на рекламу: спочатку перевірте свій ресурс на наявність помилок і проблем. Сьогодні розберемося, що таке SEO-аудит сайту: навіщо і як його потрібно проводити, які сервіси та програми можна для цього використати.

Що таке SEО-аудит сайту?

SEO-аудит – це набір заходів для підвищення значущості сайту у пошукових системах і, як наслідок, залучення пошукового трафіку. Також можна сказати, що SEO-аудит це оцінка якості сайту за певними критеріями: ми аналізуємо сайт, перевіряємо відповідність вимогам пошукових систем, які визначають якість сайту. Все це дозволить зрозуміти, що саме варто зробити, щоб покращити ранжування сторінок та залучати на сайт більше користувачів із пошуку.

Навіщо потрібний SEO-аудит?

SEO-аудит дає можливість оцінити, наскільки ваш сайт «подобається» пошуковим системам і які зі знайдених помилок потрібно виправити. Завдяки такому аналізу ви зможете не лише оцінити перспективи свого проекту, а й виділити пріоритетні виправлення.

Залежно від того, як пошуковик оцінить вашу сторінку, залежить місце, на якому опиниться ваш сайт у результатах пошуку за певним запитом. При низькій якості сторінки вона може бути видалена з пошуку і не брати участь у видачі. Аудит виявляє сторінки, які потребують доопрацювань, і на його основі можна скласти список необхідних правок для сайту.

Якщо пошуковик при обході сайту сприйняв сторінку недостатньо якісною, вона перестає враховуватись при ранжируванні сайтів у момент показу користувачеві видачі на його запит.

SEO-аудит може принести велику користь там, де умовно погані сторінки заважають ранжуватися хорошим. Наприклад, інтернет-магазин може збільшити цільовий трафік, якщо виправить товарні сторінки, які пошуковик сприймає як дубль через некоректне оформлення або низьку якість. Аудит допомагає такі сторінки зловити, і невеликі редагування на них принесуть трафік.

Виходить, що головна seo-аудит має за мету виявити найдоступніші способи збільшення трафіку на сайт загалом і певні сторінки зокрема. Після аудиту варто провести аналіз, скласти план робіт і на перший план винести ті, які дадуть найбільший ефект при найменших витратах на їх реалізацію.

Низькі позиції сайту в пошуку можуть бути не лише результатом конкретної помилки, а й сукупності факторів. Тому не варто виключати зі списку дрібні доопрацювання, які можуть здатися незначними. Коли всі найважливіші роботи вже зроблено, внесення окремих коригувань може зробити сайт більш релевантним для пошукової системи за сумою оцінок показників сайту при його порівнянні з конкурентами.

Тому перед стартом робіт з оптимізації сайту необхідно провести аудит та виправити виявлені помилки, щоб зачистити фон та розуміти, що відбувається з сайтом у результаті конкретних робіт з просування.

SEO-аудит – Вартість робіт

В результаті SEO-аудиту ви отримуєте файл з докладними інструкціями та роз’ясненнями щодо кожної виявленої проблеми на сайті. Крім цього, наші фахівці в режимі особистого спілкування дадуть відповіді на всі питання, що виникли, і дадуть, якщо потрібно, додаткові консультації.

Вартість SEO-аудиту залежить від складності проекту та обсягу робіт.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.