АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Usdtrust – що це за сайт? [3 інсайти]

Usdtrust - що це за сайт? [3 інсайти]

Дедалі частіше люди отримують смс або iMessage від сайту Usdtrust .top, .org, .cc або .org, в яких написано: Новий логін. Рахунок tkkae. Поточний баланс: мільйони USDT. Будь ласка, не передавайте іншим особам.

Usdtrust img1
Приклад повідомлення

У цій статті ми розберемося що це за сайт і чому не варто йому довіряти.

Usdtrust – це скам і шахрайство

Шахраї розсилають нібито випадкові повідомлення з логінами та паролями для входу в рахунок tkkae на якому лежать мільйони доларів USDT. Дана схема існує з вересня 2022 року й активно розсилаються людям.

Усі домени usdtrust.top, usdtrust.net, usdtrust.cc тощо, які шахраї використовують у розсилках, зареєстровані в один день: 14 вересня 2022 року. Самі домени просто змінюються в розсилках.

Usdtrust img2

Насамперед шахраї діють на жадібності користувачів, які можуть вважати це повідомлення випадковістю. Після прочитання людина захоче відкрити сайт і увійти, щоб спробувати забрати гроші.

також читайте

Після входу за надісланими даними ми потрапляємо в особистий кабінет рахунку tkkae.

Нас відразу зустрічає дуже поганий переклад російською мовою в бічному меню. Це теж має вас насторожити. Сервіс, у якому люди зберігають мільйони, а “в нашому випадку” 4 мільйони 331 тисячу 962 долари, не зміг зробити коректний переклад сторінок? Маячня.

Сайт usdtrust пропонує поповнити адресу TWATMDVvv5VNyWV4R7ifJBgcQVXydAqvST6 у мережі TRC20.

Usdtrust img3

Як бачимо на балансі їхнього гаманця зараз понад 7 400 доларів, а також ще є гаманець у мережі ERC20. Перекази від користувачів приходять постійно, але й сам гаманець здійснює перекази. На цей гаманець перевели десятки тисяч доларів. Для того, щоб вивести кошти з UsdTrust нам потрібен ключ безпеки, якого, звісно, у нас немає.

Однак сервіс пропонує переказ на інший рахунок усередині нього, без підтвердження ключем безпеки, тим самим вони змушують нас зареєструватися і поповнити їхній скам-сервіс.

В остаточному підсумку ніяких виплат або навіть можливості виведення неіснуючих коштів у вас не буде. Будьте пильними та не довіряйте свої кошти неперевіреним сервісам. USDТRUSТ – очевидний скам, який намагається вас обдурити.

Новий логін і пароль usdtrust

Якщо вам прийшло повідомлення про новий логін і пароль для сервісу USDТRUSТ, на рахунку якого лежать мільйони доларів, – це шахраї, у жодному разі не переходьте за посиланнями.

Нове посилання usdtrust

Скам-сервіс USDТRUSТ часто змінює доменну зону .top, .org, .net, .cc і так далі. Усі ці сервіси є шахрайськими!

Як забрати гроші

Вивести гроші з USDТRUSТ не вийде, сервіс намагається змусити вас поповнити баланс, обіцяючи доступ до мільйонів доларів. Однак після поповнення ви все одно не зможете нічого отримати.

Відгуки про USDТRUSТ

Сервіс є шахрайським і всі відгуки про нього виключно негативні. Ні в якому разі не намагайтеся вкладати гроші в цей проєкт.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин