АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

🧠 Amazon працює над моделлю ШІ [3 інсайти]

Amazon працює над моделлю штучного інтелекту

Поки що немає гучного оголошення для преси, але Amazon працює та опублікувала на Github масштабну мовну модель, яка на 16% перевершила GPT 3.5 за стандартним набором наукових запитань і відповідей – наприклад, чи будуть два магніти притягатися або відштовхуватися один від одного при певній орієнтації (якщо ви в курсі, GPT 3.5 – це найостанніший випуск штучного інтелекту OpenAI, хоча GPT 4 слідує за ним по п’ятах). І хоча для Amazon AI немає зручного користувацького інтерфейсу (поки що), у декого вже з’явився шанс пограти з моделлю самостійно.

 

також читайте

Amazon працює над новим підходом для генерації відповідей від користувачів

Отже, що відрізняє внесок Amazon у світ великих мовних моделей від нинішнього рівня техніки? Модель Amazon може використовувати інформацію як з тексту, так і з зображень для формулювання відповіді. Модель Amazon менш схильна до “галюцинацій” порівняно з попередніми спробами включити візуальні функції в менші мовні моделі, повідомили дослідники Amazon AI в супровідному листі.

Наступне, на що потрібно буде звернути увагу, – це те, як штучний інтелект Amazon справляється з узагальненими завданнями і запитами, а не тільки з дослідницькими тестами.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин