АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

⭐️ 5 технологічних тенденцій, про які потрібно знати у 2023

⭐️ 5 технологічних тенденцій, про які потрібно знати у 2023

5 технологічних тенденцій: IT індустрія страждає – оцінки падають, багато звільнень, а довіра споживачів до компаній з цієї галузі знижується. Проте є низка моментів, на які маркетологам потрібно звернути увагу цього року.

5 технологічних тенденцій img1

 

5 технологічних тенденцій від Ads-Tips:

1. CTV йдуть у ногу з комерцією: роздрібні продажі в e-com зростуть і досягнуть 504,95 млрд доларів. Це зростання зумовлене тим, що 2023 року в США буде 230 млн користувачів CTV, 117,1 млн користувачів “розумних будинків” і 105,5 млн користувачів “розумних” колонок. Усі ці пристрої добре інтегруються, що полегшує користувачам купівлю через них. Нові формати, такі як реклама для покупок у CTV або QR-коди на рекламних щитах, також збільшать продажі;

2. Генеративний ШІ перетворює креатив: дедалі більше компаній підтримують генеративний ШІ, включно з Adobe, Canva і Microsoft. Тільки 4% керівників з маркетингу та реклами в усьому світі заявили, що наразі не використовують ШІ, згідно з дослідженням MIT Technology Review Insights і Databricks, проведеним у червні 2022 року. Наступним “єдинорогом” стане стартап із генеративним ШІ;

5 технологічних тенденцій img2

3. технології Cleanroom: 2022 рік став роком, коли технології Cleanroom перетворилися з маловідомих на обов’язкові. Прогнозується, що поліпшення стандартів і підвищення сумісності сприятимуть зростанню, оскільки можливість простого перенесення даних та інформації зробить їх більш привабливими для невеликих брендів і власників даних.

також читайте

4. У міру того, як галас спадає, Web3 починає працювати на лояльність: Web3 може забезпечити лояльність чотирма способами:

– індивідуальне володіння бонусами (NFT, які можна обміняти);
– нові способи реєстрації або активації бонусів (наприклад, нарахування балів шляхом сканування QR-коду);
– віртуальні товари або досвід (доступ до віртуальних подій і предметів);
– ком’юніті (ідея ексклюзивних прав, пов’язаних з NFT: їхні власники відчувають зв’язок один з одним і брендом).

Наприклад, Starbucks представила Odyssey, програму лояльності, засновану на блокчейні, як доповнення до своєї наявної програми лояльності. За допомогою Odyssey учасники можуть грати в інтерактивні ігри та заробляти колекційні NFT. Очікується, що інші бренди візьмуть приклад зі Starbucks у розширенні наявної програми лояльності за допомогою NFT.

5. Ігри стають тренувальним майданчиком для маркетологів у метавсесвіті. Величезні збитки Meta охолодили ентузіазм з приводу метавсесвіту, але бренди, як і раніше, зацікавлені: 79% маркетологів брендів у США вважають, що технології метавсесвіту отримають широке поширення, згідно з опитуванням Sitecore та Advanis, проведеним у вересні 2022 року. Для споживачів найпростіший спосіб – це ігри у віртуальній реальності. Основні ігрові платформи співпрацюють із брендами у віртуальних світах Roblox, Fortnite і Minecraft.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин