АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

🔍 Чи настане сингулярність у 2023?

Чи настане сингулярність у 2023?

Сингулярність у 2023 стає все ближчою… На твічі нейромережі стрімлять своє нескінченне “комедійне” шоу Nothing, Forever. Сценарій і графіку створюють ChatGPT і DALL-E, також використовуються Stable Diffusion і Azure Cognitive Services.

Діалоги виходять осмисленими, а жарти не смішними й абсурдними, але дивимося все одно із задоволенням. Але це не все. 😖

Сингулярність у 2023

ШІ-стримерку Neuro-sama навчили реагувати на чужі відео, вона дивилася нескінченний мультяшний ситком Nothing, Forever, який теж генерує ШІ.

Таким чином одна нейромережа робила реакцію на продукт іншої нейромережі, а люди за цим просто спостерігали. І це все може тривати цілодобово. Дітям і підліткам нра! 😍 І це не все.

Пошук в Інтернеті ось-ось зміниться назавжди. Microsoft Bing на базі штучного інтелекту ChatGPT-4🔍

Корпорація Microsoft готується до випуску нової великої версії своєї пошукової системи Bing, яка інтегрує технологію OpenAI ChatGPT-4.

Доступ до оновленого Bing сьогодні було розкрито певному колу користувачів, які змогли зробити кілька знімків екрана і випробувати кілька функцій.

Перша велика відмінність звичайної пошукової системи від нової Bing зі штучним інтелектом полягає в тому, що панель пошуку тепер являє собою вікно чату. Вона набагато більша за розміром і підтримує пошук природною мовою, а не на основі ключових слів.

також читайте

Ви зможете попросити Bing знайти конкретні теми або ідеї та навіть дізнатися його думку, а його відповіді будуть повернуті вам у чаті.

Новий Bing також може коригувати свої пошукові запити з урахуванням ваших побажань. Ви можете розповісти йому природною мовою про свої плани або вимоги, як-от дієтичні потреби або конфлікти в розкладі, і він зробить усе можливе, щоб надати вам релевантну інформацію для вашого пошукового запиту.

Microsoft вже підтвердила, що планує впровадити ШІ в усі свої продукти, і схоже, що Bing буде першим у черзі. А отже сингулярність у 2023 не за горами.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин