АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Останні оновлення Facebook за квітень 2023

Останні оновлення Facebook за квітень 2023

Час не стоїть на місці як і розвиток технологій. У статті розглянемо оновлення Facebook за квітень, які можуть поліпшити ваші рекламні кампанії, а також збільшити взаємодію з аудиторією.

Тепер Reels стануть більш привабливими

Meta оголосила про деякі нові оновлення для Facebook Reels, включно з розширеним обмеженням довжини, інтеграцією Memories і новими трендовими шаблонами Reels.

оновлення Facebook img1
По-перше, щодо довжини – ваші Reels тепер можуть тривати до 90 секунд, ще 30 секунд порівняно з попереднім лімітом. Meta також інтегрує Memories у мікс із новою опцією “Поділитися Reels” із підказки Memories.

Мільйони користувачів Facebook діляться своїми спогадами в застосунку щодня, і, додавши Reels як варіант поширення, можна залучити більше людей.

оновлення Facebook img2

Meta також додає “Grooves”, які автоматично об’єднають відео з ритмом обраної вами музики.

оновлення Facebook img3
І, нарешті, Meta розширює свою опцію шаблонів Reels на Facebook, що полегшує відтворення трендових стилів і форматів відео.

оновлення Facebook img4
Шаблони барабанів уже доступні, і ця нова варіація також виділяє конкретні, трендові кліпи, які дадуть більше можливостей використовувати новітні стилі.

Після с вимкне свій генератор аутентифікації 

Як ви можете бачити в цьому повідомленні, яким поділився експерт із соціальних мереж Метт Наварра, Facebook тепер попереджає людей, які все ще використовують генератор кодів, що він скоро зникне і що натомість вони повинні перейти на іншу форму двофакторної аутентифікації.

З огляду на те, що тільки невелика частина людей все ще використовують цей код, оновлення, ймовірно, не матиме надмірно великого впливу, але якщо ви використовуєте генератор коду, прийшов час “оновитися”.

Повідомлення повертаються на Facebook

У новому огляді своїх планів щодо застосунку, що розвиваються, Том Еллісон поділився оновленою інформацією. Нещодавній внутрішній звіт Meta показав, що, хоча час, проведений у Facebook, загалом зростає, створення і залученість скорочуються, і менше людей публікують оновлення.

Це звичне зрушення призвело до того, що Meta приділяє більше уваги взаємодії з повідомленнями з новими опціями, які дають змогу користувачам отримувати пряму інформацію від рекламодавців, імітуючи оновлення стрічки (але замість цього у вигляді повідомлень).

також читайте

Meta надає нові елементи управління розміщенням реклами для забезпечення безпеки РК

Meta запустила новий набір фільтрів інвентаризації для каналів Facebook, який забезпечить простий спосіб уникнути небажаного зв’язку з потенційно образливим або іншим небажаним контентом.

оновлення Facebook img5

Як ви можете бачити в цьому прикладі, Meta тепер дасть змогу рекламодавцям вибрати налаштування, пов’язане з бажаним рівнем безпеки розміщення.

  • Розширений – налаштування метареклами за замовчуванням показуватиме рекламу поруч із контентом, який відповідає стандартам спільноти Meta та критеріям прийнятності монетизації.
  • Помірний – рівень обмежень унеможливить розміщення поряд із контентом, який може вважатися ризикованим, відповідно до системи придатності бренду GARM. Це може охоплювати контент, який зображує ненасильницькі злочини, деякі грубі вирази та теми, що злегка наводять на роздуми.
  • Обмежений запас – цей останній рівень є найбільш обмеженим варіантом розміщення, який гарантує, що ваші РК не відображатимуться поруч із будь-яким контентом, який вважається або високим, або середнім за ризиком.

Щоб забезпечити виконання цих вимог, Meta використовуватиме низку класифікаторів контенту і передові інструменти штучного інтелекту, які тепер можуть сканувати контент як у текстовій, так і у візуальній формі.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин