АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Новий тренд TikTok 2023 створили працівники Google

тренд TikTok

Працівники Google створили новий тренд TikTok, ведучи хроніку свого блискучого, сповненого привілеїв життя. Тепер вони переходять до відеоблогів “життя після звільнення”, пишучи наступну главу.

Працівники Google створили новий тренд TikTok, img1

Новий тренд TikTok від гуглерів

  • Завидні відеоблоги співробітників Google у стилі “день у моєму житті” створили тренд TikTok.
  • Тепер деякі колишні гуглери переорієнтувалися на новий стиль дописів, зосередившись на житті після звільнення.
  • “Саме тоді створюються дивовижні речі”, – каже одна з них, яка пише свою наступну главу як шеф-кухар TikTok.

Працівники Google створили новий тренд TikTok, img2

Тепер повсякденні мінівідео блоги співробітників Google створили новий тренд TikTok, де автори демонструють офісні привілеї, якими славиться Google, у роликах, що привертають увагу глядачів.

В одному відео, опублікованому в березні 2022 року, яке набрало 250 000 переглядів, Джулс Моніка, яка сказала, що вона стратег по роботі з клієнтами в Google, припаркувала свою машину і попрямувала в кімнату для відпочинку. Після роботи вона відвідала повністю заповнену комору з закусками, але зрештою зупинила свій вибір на салаті зі свіжими ягодами. У другій половині дня вона провела зустріч у конференц-залі з тематикою “Гаррі Поттера”, після чого приєдналася до своїх колег на вечерю в сусідньому мексиканському ресторані.

Такі омріяні робочі дні починають здаватися пережитками минулого на тлі падіння економіки, в якій Google та інші провідні технологічні компанії масово звільняють персонал. Генеральний директор технологічного гіганта Сундар Пічаї оголосив у п’ятницю, що компанія звільняє 12 000 співробітників, або 6% своєї глобальної робочої сили.

Тепер деякі колишні працівники Google почали писати про життя після звільнення.

Нові відео це альтернатива натхненним постам минулого

TikToker Ніколь Цай (Nicole Tsai) веде активний відеоблог про роботу в Google для своїх 33 000 підписників у TikTok, демонструючи масажні крісла в офісі, діджея на кухні, парк скутерів для пересування між зустрічами, стаціонарні велосипеди, які одночасно є станціями для підзарядки телефонів, а також бар з тематикою Tiki- для щасливих годин.

Зараз Цай веде відеоблог про безробіття.

У своєму останньому відео вона знімає, як плаче і каже, що обговорює зі своїм босом новину про те, що її звільнили. “Це було схоже на дуже погану гру в російську рулетку, – каже вона, – і не було ніякої послідовності в тому, кого звільнили”.

На завершення вечора вона вирушає до Діснейленду, щоб заїсти свої почуття пончиками та ніжками індички. “Я не знаю, що буде зі мною далі, – каже вона, – але я буду вести відеоблог своєї подорожі”.

Інша колишня гуглерка, Джулі Рамірес, розповіла, що працювала в компанії технічним рекрутером протягом чотирьох років. Раніше Рамірес ділилася натхненними відеоблогами про свою роботу в Google, в тому числі про гру в пінг-понг і відвідування кулінарних майстер-класів під час візиту до штаб-квартири в Остіні.

Працівники Google створили новий тренд TikTok, img3

Зараз вона каже, що її звільнили з “дуже хорошою” вихідною допомогою, і вона планує продовжувати зосереджуватися на собі, а також створювати контент про моду та стиль життя для своїх 27 000 підписників у TikTok.

“Я знаю, що багато людей жартували під час моїх відео про життя в Google, кажучи: “Ти будеш наступною на дошці”, “Не можу дочекатися, щоб побачити це, коли тебе звільнять”, – сказала Рамірес. “Чесно кажучи, це сталося, і це не кінець світу. І я дуже вдячний і маю честь сказати це”.

Інші колишні гуглери також схиляються до популярності TikTok що зростає, попри те, що раніше ніколи не публікували пости про свою роботу. Кімберлі Діаз, яка мала 19 000 підписників завдяки своїм відео з кучерявою зачіскою та розкішними шопінгами, стала вірусною після того, як поділилася тим, що її звільнили посеред відрядження.

Тепер, надихнувшись прикладом іншого творця TikTok, який вів блог 75 днів після звільнення з компанії Meta, Діас почала вести хроніку “першого дня безробіття”. Її перший влог – про каву та догляд за шкірою. “Якби я пішла до Starbucks, – каже вона у відео, – я відчуваю, що дехто з вас, хлопці, злякався б”.

TikToker Ребека Моран, яка розповіла, що її звільнили після дев’яти років роботи в Google, коли вона була на шостому місяці вагітності, “подумки пише наступний розділ моєї кар’єри”, створюючи кулінарні відео для своїх 11 000 підписників TikTok.

“Коли нас заганяють у глухий кут, саме тоді створюються дивовижні речі”, – сказала Моран у своєму відео з оголошенням про звільнення, яке набрало 1 мільйон переглядів. “Я знаю, що попереду нас чекають справді хороші речі”.

Новий тренд TikTok поки не збавляє обертів, але поки не відомо чи буде так і надалі. У всякому разі такий формат виявився близьким і досить цікавим для широкого кола користувачів.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин