АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Ірландія оштрафувала Meta на 390 млн. євро

Ірландія оштрафувала Meta на 390 млн. євро за таргетовану рекламу

Ірландія оштрафувала Meta – комісія із захисту даних оштрафувала компанію Meta на 390 млн євро за порушення при зборі та обробці даних для таргетованої реклами.

Чому Ірландія оштрафувала Meta?

Регулятор вважає, що компанія змушувала користувачів погодитися з обробкою їх особистих даних в Instagram (належить Meta) та Facebook (належить Meta).

У заяві сказано, що ці соцмережі мають переглянути свій юридичний підхід до реклами на основі законодавчих актів про захист персональних даних у Євросоюзі.

Ірландія оштрафувала Meta

Meta в Ірландії штрафують уже не вперше. У листопаді минулого року компанії виписали штраф на 265 млн євро у зв’язку з витоком даних користувачів у Facebook. В цей час комісія продовжує займатися ще 11 справами, пов’язаними із сервісами американської компанії.

Скільки часу є у Meta на виконання вимог?

Регулятор зобов’язав Meta Ireland привести операції з обробки даних у відповідність до вимог протягом 3 місяців. Раніше до DPC на корпорацію надійшли дві скарги, в яких заявники звинуватили Meta у примушенні користувачів приймати оновлені умови обслуговування, що передбачають згоду на обробку особистих даних для реклами поведінки та інших персоналізованих послуг.

На думку ініціаторів скарги, таким чином, Meta порушила Загальне положення про захист даних ЄС. Компанія покладалася на контрактну правову основу більшості своїх операцій з обробки даних.

Європейська рада із захисту даних планує доручити DPC провести нове розслідування, яке охопило б усі операції обробки даних Facebook та Instagram.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин