Залишити заявку

Фулфілмент: що це та як використовувати? [3 поради]

Фулфілмент: що це, як його правильно використовувати

Продаж фізичних товарів є одним з найнадійніших та найпопулярніших напрямків у бізнесі. Власникам бізнесу складно створити фірму за кордоном, оскільки це потребує значних витрат. Для спрощення цього процесу створюються компанії, що надають послуги фулфілменту.

Більшість великих компаній мають усі необхідні ресурси для самостійного закриття замовлень. Проте, навіть вони не завжди можуть вийти на іноземні ринки. Основні фактори, що впливають на популярність послуг фулфілменту – зростання ecommerce-ринку та довіри до аутсорс послуг у різних напрямках бізнесу. Використовуючи цю послугу, можна не лише більше заробляти, а й створити додаткове джерело прибутку.

Що таке фулфілмент?

Фулфілмент – це послуга для інтернет-магазинів або компаній, які хочуть займатися або вже займаються продажем товарів, але не можуть правильно організувати всі логістичні процеси. Цю послугу часто використовують за необхідності розширення бізнесу інші ГЕО. У такому разі простіше скористатися розробленими партнером процесами підготовки та доставки товарів, ніж організовувати та налаштовувати їх самостійно.

Робота компаній, що займаються фулфілментом, складається з наступних етапів:

  1. Прийняття та зберігання товару. Під час зберігання на власному складі компанія відповідає за розміщення, інвентаризацію, перевірку та маркування товару. Якщо застосовується аутсорсинг або пряме постачання, ці завдання перекладаються на партнера або постачальника.
  2. Опрацювання замовлення. Здійснюється перевірка, упаковка та відвантаження товару.
  3. Доставка. Залежно від запитів та габаритів товару (вага, розмір), визначається найкращий спосіб доставки товару кінцевому споживачеві.
  4. Обробка повернень.

Фулфілмент: що це, як його правильно використовувати

Актуальність фулфілменту

Фулфілмент допомагає значно економити ресурси, оскільки не вимагає тимчасових та грошових витрат за ведення бізнесу. Відвантаження та доставка товарів проводиться регулярно, без затримок навіть за великої кількості замовлень. Проводиться об’єднання з торговими майданчиками та додатковими сервісами, підключаються інструменти наскрізної аналітики та спостереження за логістичною системою.

Самостійна організація бізнесу тягне за собою такі додаткові витрати:

  • Оформлення резидентської візи;
  • Відкриття своєї компанії в країні, де вестиметься бізнес;
  • Виплата зарплати працівникам;
  • Оренда офісного приміщення та інше.

Крім того, потрібно буде переїхати в іншу країну або найняти представника і пристосуватися до нової країни. Всі ці дії досить затратні та займають багато часу.

Фулфілмент – легке рішення для швидкого старту з мінімальними вкладеннями. Потрібно лише отримати консультацію, відправити товар на склад та розпочати лідогенерацію. Цей підхід дає можливість створювати, розвивати та контролювати товарний бізнес повністю віддалено. Звернувшись до досвідчених фахівців, які займаються розвитком бізнесу в даній ніші, ви зможете легко розвивати бізнес в іншій країні та спростити організаційні процеси.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин