АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

👓 Як творці відеоігор використовують ШІ? [3 приклади]

Як творці відеоігор використовують генеративний ШІ

Творці відеоігор уже намагаються використовувати досягнення в галузі генеративного штучного інтелекту, щоб швидше завершувати роботу над своїми продуктами, пише Axios Gaming.

Чому це важливо: створення ігор сповнене проблем, які генеративний ШІ може вирішити, і в процесі цього дуже публічно демонструється потенціал технології. Наразі тестується можливість використання ШІ для того, щоб вкладати більше слів у вуста десятків або сотень персонажів, з якими гравець може зустрітися в грі. Як правило, навіть найсильніші ігри із сотнями розробників можуть мати лише кілька рядків діалогу для більшості другорядних персонажів.

Творці відеоігор уже намагаються використовувати досягнення в галузі генеративного штучного інтелекту

Творці відеоігор та ШІ

Що відбувається: нова, модифікована фанатами версія рольової гри Mount & Blade II робить спробу залучити ChatGPT, який може урізноманітнити діалоги. Майбутня детективна гра для ПК під назвою Origins пропонує згенеровані штучним інтелектом відповіді персонажів, керованих комп’ютером, коли гравець їх про щось запитує. Інші розробники експериментують із генеративним штучним інтелектом для створення ігрового коду або візуальних будівельних блоків нових віртуальних світів.

також читайте

Під час візиту журналістів до Haven Studios, що належить Sony, у Монреалі минулої осені розробники заявили, що генеративний ШІ може допомогти створювати примітивних віртуальних персонажів і об’єкти на основі простих текстових підказок. Це могло б дати можливість більшій кількості членів команди Haven візуалізувати ідеї, які у них є для гри, і звільнити кваліфікованих художників від рутинних завдань, щоб вони могли витрачати більше часу на вдосконалення.

Однак впровадження штучного інтелекту для спрощення створення ігор пов’язане зі своїми небезпеками. Широке використання генеративного ШІ може впливати на творців, якщо ШІ навчається на їхніх роботах без їхнього ж дозволу. А ще є занепокоєння з приводу того, що штучний інтелект замінить людей.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин