АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

🎧 Подкасти втрачають свою перевагу? [3 факти]

Подкасти втрачають свою перевагу?

Чи правда, що подкасти втрачають свою перевагу? Подкастинг, який пережив роки швидкого зростання і пандемічного буму, зіткнувся з кризою ідентичності, оскільки його екосистема скорочується, а реклама сповільнюється, пише Axios.

Чи правда, що подкасти втрачають свою перевагу

Чому це важливо: за останнє десятиліття подкасти змінили звички мільйонів людей, але колись новаторський формат дожив до більш нестійкого “середнього віку”. Дедалі менше людей створюють нові шоу, мережі відчувають труднощі з окупністю інвестицій, а давні подкастери шукають способи зберегти свою аудиторію. Ринок реклами в подкастах зріс не так швидко, як багато хто сподівався – його розмір у 1,5 мільярда доларів у 2022 році був мізерним порівняно з майже 70 мільярдами доларів, витраченими на телевізійну рекламу торік.

також читайте

Що відбувається: оновлена статистика Listen Notes за 2022 рік показала зниження кількості нових подкастів, створених минулого року, на 80%. Грудневий звіт Insider Intelligence також показує, що зростання кількості слухачів у 2022 році скоротилося до 5% після кількох років двозначного процентного зростання. Крім того, дані Edison, опубліковані в грудні, вперше виявили зниження щомісячних і щотижневих звичок прослуховування в США. Це скорочення можна, почасти, списати на відновлення способу життя після того, як пандемія спричинила бум нових шоу і дала багатьом людям більше часу для прослуховування подкастів.

Чи правда, що подкасти втрачають свою перевагу img2

Чи правда подкасти втрачають свою перевагу?

Стан справ: уповільнення темпів зростання шоубізнесу і кількості слухачів у подкастингу збіглося з великими втратами для рекламного бізнесу технологічної індустрії. Звіт Insider Intelligence показав прогнозоване зниження обсягу реклами в подкастингу до 27% з 55% у 2023 році.

Однак подкасти, схоже, вступають у нову фазу, а не зникають зовсім. Мільйони нових подкастів, як і раніше, випускаються щороку для мільйонів слухачів. Дані Edison показали, що торік у США подкасти щотижня слухали 74 мільйони людей. У 2022 році було випущено понад 25 мільйонів нових епізодів.

Spotify стала чимось на зразок лідера для всього подкастингу, оскільки уклала гігантські угоди з об’єднання мереж і швидко збільшила кількість шоу на своїй платформі. Утім, Spotify нещодавно звільнила низку співробітників у своєму підрозділі подкастів. У жовтні минулого року компанія провела там скорочення, а цього року – звільнила 6% свого персоналу, що включало звільнення директора з контенту та рекламного бізнесу.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин