Немає жодної розсудливої людини від 18 років і старше, яка не використовує Youtube хоча б раз на тиждень. Для одних це платформа для додаткового контенту, для інших – джерело розваг. Для третіх – робочий майданчик для публікації відеоконтенту та розміщення реклами. Саме остання група – та, якій буде корисний наш матеріал. Youtube завжди був джерелом хорошого профіту для рекламодавців, що публікують на ньому, тому в статті нижче ми розповімо про запуск реклами на Youtube у 2022 році від А до Я.
Використовуючи платформу як стандартне рекламне джерело, легко помітити, що рекламуються на Youtube абсолютно різноманітні товари. Ними є й онлайн-казино, і онлайн-освіта, і спортивні заходи, стандартні товари з інтернету. І річ тут не в тому, що модерація пропускає все поспіль. Швидше, причина у величезній аудиторії Youtube, яка явно гарантує «на кожну пропозицію знайдеться свій споживач».
Як і при роботі з будь-якою іншою платформою перед запуском реклами на Youtube вам спочатку необхідно трохи підготуватися. А саме вам знадобиться:
Насамперед необхідно відкрити Google Ads та створити свою кампанію. Для цього підготовлений відео-креатив додаємо на платформу, вказуємо формат показу реклами.
Важливо, що для показу вашої реклами на платформі є два варіанти:
І в тому, і в іншому випадку на вашому ролику буде відмітка «реклама». Прибрати її неможливо, але вона й не відвертає увагу від контенту.
Крім вибору формату показу реклами на даному етапі важливо визначити платформи, на яких ви бажаєте показувати свою рекламну кампанію (тільки Youtube або і на інших партнерських ресурсах також), а також обов’язково вказати цільову сторінку РК.
Наступним етапом ми продовжуємо вносити налаштування та створювати цим рекламну кампанію на Youtube. Визначаємо націлення за ГЕО, мовою користувачів, за сімейним станом, статтю та віком.
Останнім етапом в запуску реклами на Youtube є вибір релевантних інтересів аудиторії та обрання бюджету. При визначенні бюджету система розрахує вам зразкову ефективність. Важливо розуміти, що платити доведеться тільки ті перегляди, тривалість яких складе понад 30 секунд.
Не забудьте перевірити всі налаштування виконуючи запуск реклами на Youtube, попри те, що потім, звичайно ж, можна внести зміни.
Після останнього натискання кнопки “далі” система вас перенаправить на сторінку зі зведеною інформацією про рекламну кампанію. Саме тут можна призупинити кампанію, втрати вона свою ефективність, або вказати додаткові налаштування, що стали очевидними після тесту.
Попри загальну лояльність платформи до реклами, що публікується, на жаль, є ряд правил, порушувати які явно не варто. Правила відносяться як до креативів і підходів, що використовуються, так і до обраних вертикалів.
Так, наприклад, не варто вибирати для реклами все, що пов’язане з політикою, алкоголем, виборами, ліками (особливо рецептурними). Уважніше варто бути із вертикаллю азартних ігор.
Що стосується креативів, то варто уникати очевидних перебільшень та неточностей у формулюванні, негативного контенту (на кшталт похорону, лиха, насильства). А також – наготи, у будь-якому відсотковому співвідношенні, та нецензурної грубої лексики.
Як ми і відзначили на самому початку нашого матеріалу, запуск реклами на Youtube здатен не тільки залучити велику та якісну аудиторію. Звичайно, багато залежить від якості та опрацьованості вашого креативу. Але створити чіпляючий ролик не складе труднощів, май ви хоч не великий досвід. Та й, правильно налаштований рекламний ролик здатний приносити профіт навіть після зупинки всієї рекламної кампанії. Бажаємо вам успіхів та легкого запуску реклами на Youtube.
Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті фейсбук.