Залишити заявку

Google Ads тестує нові функції

Google Ads тестує нові функції

Команда Google Ads оголосила про те, що тестує нові функції, які направлені на підвищення релевантності адаптивних пошукових оголошень. Цього року вона планує запустити автоматично створені об’єкти — Google створюватиме заголовки, описи та інші об’єкти та поєднуватиме їх з тими об’єктами, які надав рекламодавець. Наразі нова опція проходить бета-тестування.

Google Ads тестує нові функції у пошуковій мережі

Google Ads тестує нові функції створення додаткових креативів, які будуть підключатися за бажанням рекламодавця на рівні кампанії. Планується використовувати лише релевантний контент із цільової сторінки або сайту, а також з наявних оголошень та ключових слів у тій же групі оголошень.

Замовити налаштування контекстної реклами.

Це можуть бути цілі речення або словосполучення, а також переказ іншими словами із збереженням вихідного значення. Об’єкти, створені таким чином, будуть додані в пул креативів для адаптивного пошукового оголошення. Для показу оголошення у відповідь на пошуковий запит система здійснить пошук по відповідних об’єктам (як наданим рекламодавцем, так і автоматично створеним) і вибере ті, які за прогнозами працюватимуть найкраще.

Рекламодавці зможуть відмовитись від цієї опції та попросити Google використовувати в оголошеннях тільки ті об’єкти, які вони йому надали. Докладніше про автоматично створені об’єкти – у довідці Google Ads

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин