АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Налаштування
Google Tag Manager

НАЛАШТУВАННЯ ТА СУПРОВІД “ПІД КЛЮЧ”

700000+ грн / міс

Сумарний бюджет наших клієнтів - нам довіряють

Топ-20

Рекламодавців з товарної реклами

Top Rated

Cеред фрілансерів України

Професійне налаштування Google Tag Manager дає повне та правильне уявлення про дані аналітики, що надсилаються до системи, фіксацію подій на вашому сайті. Все це GTM може робити майже без допомоги програмістів для внесення змін до коду вашого сайту.

Послуги з реклами​

За 6 років роботи понад 350 успішних проектів

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Директор з маркетингу, магазин UGG

Пропозиція місяця

Безкоштовна консультація по рекламі

Цифри, які мають значення

Ми знаємо, що робимо. І ось результати.

Налаштування Google Tag Manager
1000+

рекламних кампаній
налаштували наші спеціалісти

9.5/10

наших клієнтів готові
нас рекомендувати

досвід у 50+ нішах

просування компаній у
найрізноманітніших сферах

50+ тис.

заявок отримали наші клієнти
завдяки рекламі

старт від 1 дня

самий швидкий запуск
реклами на ринку

5 клієнтів

з щомісячним бюджетом
понад 5000$

Вартість роботи

Мінімальний рекламний бюджет – 15 000 грн без ПДВ

Вартість менеджменту рекламного облікового запису розраховується індивідуально, максимально - 25% від рекламного бюджету.

Усі налаштування рекламних облікових записів при цьому безкоштовні. Рекламні облікові записи належать агентству, замовник має доступ на перегляд.

Рекламні банери, коллтрекінг, роботи програміста, CRM, онлайн чати та інші додаткові сервіси оплачуються замовником окремо, ми даємо рекомендації з ким краще працювати.

Чим більший рекламний бюджет, тим менше % за менеджмент. Також % залежать від складності менеджменту рекламного акаунта, від KPI та від обсягу додаткової роботи. Докладніше про те, як ми працюємо.

Ми добре налаштовуємо рекламу для:

Ми застосовуємо наші знання для підвищення продажів та розвитку бізнесу

Етапи роботи:

Знайомство
Аналіз поточної ситуації, визначення сильних та слабких сторін
1
Знайомство
Планування
Формування маркетингового плану робіт над вашим проектом
2
Планування
Запуск
Підготовка та старт показів рекламних кампаній
3
Запуск
Супровід
Аналіз результату з подальшим коригуванням робіт з маркетингу проекту
4
Супровід

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу

Налаштування Google Tag Manager - особливості

Google Tag Manager дозволяє правильно і майже без втручання програмісти відправляти всі необхідні дані в системи аналітики. Це пряма можливість отримати як кількісну (статистику відвідувань, переглядів, спрацьовування цілей, окупність інвестицій тощо), так і якісну інформацію (взаємодія відвідувачів з елементами сайту, моніторинг подій на сторінках).

Що дає налаштування Google Tag Manager

Безперечна перевага налаштування Google Tag Manager – це використання системи з мінімальним втручанням з боку програміста, а найчастіше взагалі без нього. Чим більше корисних подій надходить із вашого сайту до системи аналітики, тим більше у нас можливостей налаштувати вигідну рекламу.

Можливості:

  • Можливість використовувати всі сторонні коди на сайті в одному місці,
  • Зручні теги для швидких змін,
  • Зручні тригери для швидких змін подій,
  • Асинхронне підвантаження коду.

Інші переваги налаштування Google Tag Manager: ​​сервіс незамінний для надсилання даних з веб-сайту до системи аналітики, надає великі можливості для налаштування електронної торгівлі, допомагає вийти за рамки веб-реклами та покращити роботу інтернет-магазинів та торгових майданчиків.

Налаштування Google Tag Manager

Запитання та відповіді:

Кожне налаштування google tag manager розраховується індивідуально під кожен бізнес, адже кожен бізнес унікальний сам собою. Вартість налаштування розраховується на основі погодинної роботи.

Докладніше ви можете ознайомитись за посиланням.

Вам потрібно залишити заявку на сайті.

Це дуже гарне питання. Ми дійсно сподіваємось, що і ви, і ми заробимо багато грошей, працюючи разом, але, на жаль, ми не можемо знати це напевно.

Чинники, які впливають на продаж можна розділити на 4:

Перші 33% наша реклама (єдине, на що ми готові дати гарантію і це наша зона відповідальності).
Другі 33% — ваш веб-сайт, обліковий запис, відео або мобільний додаток і те, яку конверсію це все має (за це ми ручатися не можемо, але можемо підказати які правки внести, щоб підняти коефіцієнт конверсії).
Треті 33% – це те, який продукт чи послугу ви пропонуєте, його ціна та ваші навички продажу (це зовсім не наша зона відповідальності).
1%, що залишився, — непередбачені обставини, на які ніхто не може вплинути, наприклад COVID-19, надзвичайні ситуації або економічні спади.
Як ви вже зрозуміли, за що ми точно можемо бути впевнені це перші 33%, а також можемо трохи допомогти з другим фактором. На жаль, ми не можемо гарантувати вам конверсій або продажів, але ми впевнені, якщо ви оберете нас, то ми зробимо все можливе, щоб ваш бізнес досяг успіху, отримавши багато лідів або конверсій! Ми завжди дуже чесні з нашими клієнтами!

Якщо у вас вже є рекламний обліковий запис, ми можемо проаналізувати його і зробити висновки про поточну статистику та точки зростання. Прогноз ґрунтується на ваших рекламних даних за останні кілька місяців. Однак, якщо у вас ще немає жодних даних для аналізу, наприклад у випадку, коли нам потрібно створити новий обліковий запис, зробити аналіз буде неможливо. Нам потрібно від 1 до 3 місяців, щоб усе протестувати і разом попрацювати над підвищенням кількості та якості лідів.

Ми розуміємо, що це мрія будь-якого клієнта, але ж ви знаєте, що “безкоштовний сир буває тільки в мишоловці”. Будь-яка робота має бути оплачена. На жаль, у рекламі немає гарантій, і ніхто не може вам їх дати. А якщо хтось дасть, то нахабно бреше. Ми робимо свою роботу дуже професійно, і вона має бути повністю оплачена. Це доведено численними відгуками, кейсами та офіційними партнерськими статусами рекламних систем. Все це ви можете побачити на нашому веб-сайті.

На жаль, це неможливо, тому що трафік потрібно кудись вести, наприклад на ваш веб-сайт, сторінку Facebook або Instagram, мобільний додаток або відео в YouTube.

Ми лише забезпечуємо професійне налаштування Google реклами та надаємо послуги управління рекламними кабінетами. Гроші (рекламний бюджет), які ви кладете на рекламні облікові записи Google Ads, Facebook Ads та інших рекламних систем – це додаткові витрати, які необхідно вважати окремо з метою прозорості перед клієнтом. Рекламні бюджети та вартість нашої роботи завжди роздільні. Найчастіше рекламні бюджети набагато більші за ту вартість за послуги, яку ми беремо.

У нас є кілька сервісів, щоб дізнатися, але всі вони не зовсім точні. Точність становить приблизно 50%. Ми не рекомендуємо цей метод пошуку ключових слів. Існують інструменти для пошуку найкращих варіантів ключових слів, не обов’язково тих, що використовують ваші конкуренти, наприклад, Google Planner, Google Trends, Wordstat.

Всі наші співробітники працюють у різних містах України, повністю віддалено, всі вони – штатні спеціалісти. Ми маємо невелику команду професіоналів. Всі працівники діляться на фахівців з контекстної реклами, фахівців з таргету, web-аналітиків, менеджерів проектів і є позаштатний дизайнер.

Наша компанія знаходится в Україні. Ми працюємо виключно на віддаленній основі та вважаємо, що в наш час це найефективніший спосіб роботи. Ми не маємо традиційних офісів.

Що таке Google Tag Manager?

Google Tag Manager (GTM) – це зручний та простий інструмент для керування кодами відстеження та аналітики: лічильники, пікселі та інші скрипти сторонніх систем. Завдяки цьому інструменту можна додавати теги на сайт без втручання розробника. Якщо точніше, вебмастер один раз додає контейнер або майстер-код на сайт, після чого коди та скрипти можна додавати прямо через веб-інтерфейс GTM . Вам не доведеться чекати, поки розробник знайде вільний час, щоб поставити код на сайт. Все можна зробити самостійно, та бонусом заощадити гроші на розробниках. Реалізувавши налаштування Google Tag Manager можна швидше впроваджувати необхідні зміни — наприклад, змінювати налаштування аналітики, підключати відстеження нових форм та кнопок, ефективніше налаштовувати контекстну рекламу та аналізувати трафік.

Переваги налаштування Google Tag Manager

Перш ніж використовувати інструмент, розберемося, у чому його переваги порівняно з традиційним розміщенням тегів та скриптів. Можна інтегрувати практично будь-які теги. Крім шаблонів Google Analytics, тут є готові рішення для найпопулярніших сервісів та систем аналітики та реклами. Якщо ви не знайшли відповідний шаблон, можна скористатися шаблоном «HTML користувача». Можливість налагодити тег до запуску його на сайті. Для цього використовується перегляд. Контроль версій. Ви завжди можете у два кліки відкотитися до попередньої версії налаштувань. Асинхронне завантаження тегів. На відміну від аналогів, GTM практично не впливає на швидкість завантаження сайту. Можливість виконувати текстову заміну на сайті без втручання у код. Це криниця для маркетолога, який тепер може тестувати заголовки та інші текстові елементи сайту без залучення розробника.

Кому потрібне налаштування Google Tag Manager

Гугл тег менеджер – це універсальний і простий у використанні інструмент керування тегами. Всі дії з настроювання та встановлення сторонніх сервісів прості та зрозумілі: ми наочно показали це у статті. Користь для експертів очевидна: Налаштування Google Tag Manager заощаджує бізнесу час та гроші на налаштуванні взаємодії сайту зі сторонніми сервісами. Особливо це важливо для малого бізнесу, який має дуже обмежені фінансові можливості. Налаштування Google Tag Manager спростить інтернет-маркетологам роботу. Тепер не потрібно звертатися до розробника для виконання найпростіших дій: настроювання відстеження відвідувань певних сторінок, додавання та відстеження нових форм захоплення. Особливо це важливо у разі коли необхідно оперативно проводити тестові рекламні кампанії.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.