АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Налаштування
Google Data Studio

НАЛАШТУВАННЯ ТА СУПРОВІД “ПІД КЛЮЧ”

700000+ грн / міс

Сумарний бюджет наших клієнтів - нам довіряють

Топ-20

Рекламодавців з товарної реклами

Top Rated

Cеред фрілансерів України

Google Data Studio – це інструмент, створений для роботи з контекстною рекламою, що дозволяє провести всебічний аналіз її використання, а також звести та зручно візуалізувати всі отримані результати.

Послуги з реклами​

За 6 років роботи понад 350 успішних проектів

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Директор з маркетингу, магазин UGG

Пропозиція місяця

Безкоштовна консультація по рекламі

Цифри, які мають значення

Ми знаємо, що робимо. І ось результати.

Налаштування Looker Studio
1000+

рекламних кампаній
налаштували наші спеціалісти

9.5/10

наших клієнтів готові
нас рекомендувати

досвід у 50+ нішах

просування компаній у
найрізноманітніших сферах

50+ тис.

заявок отримали наші клієнти
завдяки рекламі

старт від 1 дня

самий швидкий запуск
реклами на ринку

5 клієнтів

з щомісячним бюджетом
понад 5000$

Вартість роботи

Мінімальний рекламний бюджет – 15 000 грн без ПДВ

Вартість менеджменту рекламного облікового запису розраховується індивідуально, максимально - 25% від рекламного бюджету.

Усі налаштування рекламних облікових записів при цьому безкоштовні. Рекламні облікові записи належать агентству, замовник має доступ на перегляд.

Рекламні банери, коллтрекінг, роботи програміста, CRM, онлайн чати та інші додаткові сервіси оплачуються замовником окремо, ми даємо рекомендації з ким краще працювати.

Чим більший рекламний бюджет, тим менше % за менеджмент. Також % залежать від складності менеджменту рекламного акаунта, від KPI та від обсягу додаткової роботи. Докладніше про те, як ми працюємо.

Ми добре налаштовуємо рекламу для:

Ми застосовуємо наші знання для підвищення продажів та розвитку бізнесу

Етапи роботи:

Знайомство
Аналіз поточної ситуації, визначення сильних та слабких сторін
1
Знайомство
Планування
Формування маркетингового плану робіт над вашим проектом
2
Планування
Запуск
Підготовка та старт показів рекламних кампаній
3
Запуск
Супровід
Аналіз результату з подальшим коригуванням робіт з маркетингу проекту
4
Супровід

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу

Налаштування Google Data Studio - особливості

На сьогоднішній день сервіс Google Data Studio – це один із найзручніших та інформативніших сервісів, що дозволяють візуалізувати отримані в результаті аналізу дані. На підставі показників, що цікавлять, в Data Studio можна створити необхідні аналітичні документи (звіти, дашборди з KPI, зведення та ін.), які дають можливість візуалізувати будь-яку інформацію і представити її в зручній і зрозумілій формі.

Налаштування Google Data Studio відкриває такі можливості:

  • Створення звітів, що дозволяють оцінити ефективність рекламної кампанії;
  • Візуалізація даних всіх каналів продажів компанії, виділити найдієвіші, відсіяти збиткові;
  • Виявлення на сайті малоефективних сторінок, які мають високі показники відмов чи низьку конверсію та оперативно виправити помилки.

Переваги налаштування Google Data Studio

Раціональне налаштування Google Data Studio має низку істотних переваг:

  • Великий асортимент доступного аналітичного інструментарію – дає можливість проводити аналіз отриманої інформації та представляти її у вигляді діаграм, текстових областей, картинок, графіків, карт, зведень та різних видів фільтрів;
  • Легкість комунікації з клієнтами, замовниками та колегами – за допомогою вбудованого інструментарію можна легко ділитися отриманими даними з будь-яким зацікавленим користувачем;
  • Гнучка фільтрація даних – дозволяє впорядкувати інформацію через кілька вбудованих персонально настроюваних фільтрів;
  • Інформація надходить у звіт у режимі реального часу – таким чином можна оперувати найсвіжішими даними;
  • Гнучке налаштування інтерфейсу користувача – вміст може бути налаштований під потреби конкретного користувача системи.
Налаштування Looker Studio

Запитання та відповіді:

Кожне налаштування google data studio розраховується індивідуально під кожен бізнес, адже кожен бізнес унікальний сам собою. Вартість налаштування розраховується на основі погодинної роботи.

Докладніше ви можете ознайомитись за посиланням.

Вам потрібно залишити заявку на сайті.

Це дуже гарне питання. Ми дійсно сподіваємось, що і ви, і ми заробимо багато грошей, працюючи разом, але, на жаль, ми не можемо знати це напевно.

Чинники, які впливають на продаж можна розділити на 4:

Перші 33% наша реклама (єдине, на що ми готові дати гарантію і це наша зона відповідальності).
Другі 33% — ваш веб-сайт, обліковий запис, відео або мобільний додаток і те, яку конверсію це все має (за це ми ручатися не можемо, але можемо підказати які правки внести, щоб підняти коефіцієнт конверсії).
Треті 33% – це те, який продукт чи послугу ви пропонуєте, його ціна та ваші навички продажу (це зовсім не наша зона відповідальності).
1%, що залишився, — непередбачені обставини, на які ніхто не може вплинути, наприклад COVID-19, надзвичайні ситуації або економічні спади.
Як ви вже зрозуміли, за що ми точно можемо бути впевнені це перші 33%, а також можемо трохи допомогти з другим фактором. На жаль, ми не можемо гарантувати вам конверсій або продажів, але ми впевнені, якщо ви оберете нас, то ми зробимо все можливе, щоб ваш бізнес досяг успіху, отримавши багато лідів або конверсій! Ми завжди дуже чесні з нашими клієнтами!

Якщо у вас вже є рекламний обліковий запис, ми можемо проаналізувати його і зробити висновки про поточну статистику та точки зростання. Прогноз ґрунтується на ваших рекламних даних за останні кілька місяців. Однак, якщо у вас ще немає жодних даних для аналізу, наприклад у випадку, коли нам потрібно створити новий обліковий запис, зробити аналіз буде неможливо. Нам потрібно від 1 до 3 місяців, щоб усе протестувати і разом попрацювати над підвищенням кількості та якості лідів.

Ми розуміємо, що це мрія будь-якого клієнта, але ж ви знаєте, що “безкоштовний сир буває тільки в мишоловці”. Будь-яка робота має бути оплачена. На жаль, у рекламі немає гарантій, і ніхто не може вам їх дати. А якщо хтось дасть, то нахабно бреше. Ми робимо свою роботу дуже професійно, і вона має бути повністю оплачена. Це доведено численними відгуками, кейсами та офіційними партнерськими статусами рекламних систем. Все це ви можете побачити на нашому веб-сайті.

На жаль, це неможливо, тому що трафік потрібно кудись вести, наприклад на ваш веб-сайт, сторінку Facebook або Instagram, мобільний додаток або відео в YouTube.

Ми лише забезпечуємо професійне налаштування Google реклами та надаємо послуги управління рекламними кабінетами. Гроші (рекламний бюджет), які ви кладете на рекламні облікові записи Google Ads, Facebook Ads та інших рекламних систем – це додаткові витрати, які необхідно вважати окремо з метою прозорості перед клієнтом. Рекламні бюджети та вартість нашої роботи завжди роздільні. Найчастіше рекламні бюджети набагато більші за ту вартість за послуги, яку ми беремо.

У нас є кілька сервісів, щоб дізнатися, але всі вони не зовсім точні. Точність становить приблизно 50%. Ми не рекомендуємо цей метод пошуку ключових слів. Існують інструменти для пошуку найкращих варіантів ключових слів, не обов’язково тих, що використовують ваші конкуренти, наприклад, Google Planner, Google Trends, Wordstat.

Всі наші співробітники працюють у різних містах України, повністю віддалено, всі вони – штатні спеціалісти. Ми маємо невелику команду професіоналів. Всі працівники діляться на фахівців з контекстної реклами, фахівців з таргету, web-аналітиків, менеджерів проектів і є позаштатний дизайнер.

Наша компанія знаходится в Україні. Ми працюємо виключно на віддаленній основі та вважаємо, що в наш час це найефективніший спосіб роботи. Ми не маємо традиційних офісів.

Що таке Google Data Studio?

Google Data Studio — система для створення інтерактивних звітів, куди можна імпортувати дані з різних систем (таких як: Ads API, Attribution 360, BigQuery, Google Analytics, Google Sheets, YouTube Analytics), оформляти їх у діаграми, таблиці, схеми та спостерігати за зміною даних у режимі реального часу.

Налаштування Google Data Studio відкриває приховані можливості

Варіативність функціоналу примножує цінність цього сервісу, адже він покриває більшість завдань, що виникають у щоденній роботі фахівця з реклами.

Налаштування Google Data Studio дозволить:

Використання готових конекторів для імпорту даних із різних систем.

Існує безліч конекторів , які дозволяють кілька кліків підключити необхідне джерело даних. Для більшості сервісів, з якими працюють фахівці з маркетингу (Google Ads, Google Analytics, Google Sheets, Google Search Console та ін.), надано гуглівські конектори. 

Налаштування Google Data Studio відзначається особливою зручністю – на одному дашборді можна візуалізувати дані з кількох джерел. Крім того, існує можливість об’єднувати дані різних систем. Функція об’єднання дозволяє сформувати звіт за даними із різних джерел.

Наприклад налаштування Google Data Studio дозволяє в одній таблиці ви зможете пов’язати дані Google Ads і Google Analytics, Google Spreadsheets і Google Search Console і т. д. Дані одного джерела можна поєднати з даними до 4 інших джерел.

Можливість вибрати відповідну візуалізацію даних.
Для того, щоб інформація у звітах легше сприймалася, важливо підібрати для неї оптимальний вигляд. Налаштування Google Data Studio представляє дані в іншому світлі – дані виглядають набагато інформативніше і зрозуміліше, коли вони представлені не довгими таблицями, а компактними графічними діаграмами. До того ж, хороша візуалізація знижує час на аналіз звіту і підвищує швидкість прийняття рішень на його основі.

Налаштування Google Data Studio дозволяє відтворити найбільш поширені типи діаграм: лінійний графік, діаграма з областями, гістограма, картограма, кільцева, кругова, стовпчикова, бульбашкова діаграми та інші.

Діаграми в Google Дата Студіо

Зручність полягає ще в тому, що тип графіка можна змінювати після створення, тобто, якщо ви підібрали невдалий вигляд, це легко виправити, і немає необхідності починати з нуля.

До речі, налаштування Google Data Studio дозволяє створювати деревоподібні карти. Це зручний спосіб візуалізації ієрархічної структури, за допомогою якого можна відобразити кількісні значення кожної категорії за допомогою розміру і насиченості кольору області. 

Візуалізація даних у деревоподібних картах Google Дата Студії

Ну а якщо чіткого уявлення про те, які графіки ви хочете побачити у своєму звіті, у вас поки що немає, можна скористатися готовими шаблонами з Галереї Data Studio, що спрощує налаштування Google Data Studio .

Шаблони звітів Google Data Studio

Налаштування Google Data Studio надає гнучкі можливості фільтрації даних. Використовуючи фільтри, ви можете задавати необхідні критерії відбору даних для конкретної таблиці/графіка.

Налаштування Google Data Studio та фільтри даних

Виконуючи налаштування Google Data Studio можна додати до звіту елемент “фільтр”. У такому випадку на сторінці звіту з’явиться меню фільтрації, в якому можна вибрати параметри для увімкнення/виключення даних.

Для того, щоб відфільтрувати дані за певний період часу, використовується елемент “Діапазон дат”.

Фільтрування даних за датою

Він зручний, тому що дозволяє задати необхідний проміжок дуже точно. Крім стандартних варіантів типу “Сьогодні”, “Вчора”, “Минулий місяць”, “Минулий тиждень” та інших можна вибрати дати з початку поточного місяця або з початку кварталу, а також вказати, враховувати чи не враховувати статистику за сьогодні.

Налаштування Google Data Studio також дозволяє створювати власні критерії фільтрації за датами. Наприклад, якщо вам потрібно подивитися дані у звіті за період до позавчора, ви можете в додаткових налаштуваннях вказати, що від сьогоднішньої дати потрібно відібрати 2 дні.

Виконавши це налаштвуання Google Data Studio один раз, ви будете щоразу під час перевірки звіту бачити необхідні дані без здійснення будь-яких додаткових дій. Це зручно для випадків, коли якісь дані надходять із затримкою, наприклад, як статистика Google Search Console.

Крім фільтрів безпосередньо в Data Studio, можна використовувати вбудовані і створені раніше сегменти користувача з Google Analytics.

У Data Studio представлена ​​можливість створювати поля, що обчислюються.

Обчислювані поля в Google Дата Студії

За допомогою такого функціоналу можна формувати нові показники та параметри наявних даних шляхом застосування математичних формул, вилучення або перетворення тексту, повернення нових значень на підставі логічного порівняння.

Обчислювані параметри та показники надалі можна використовувати в таблицях та діаграмах, як і звичайні поля. Докладніше про налаштування обчислюваних полів та приклади використання я писала в цій статті .

Налаштування оформлення та стилістики звіту на будь-який смак та колір.
Завдяки гнучким можливостям Google Data Studio ви можете у своєму звіті змінювати колірну гаму елементів звіту за вашим бажанням.

Налаштування діаграм

Таким чином у вас є можливість дотримуватися фірмового стилю в елементах графіків. Також можна додавати до звіту зображення, наприклад, логотип або якісь елементи брендбука.

Налаштування звіту в Google Data Studio

Широкі можливості керування доступом до звіту.
Як і в інших продуктах Google (Docs, Spreadsheets, Presentations) у Data Studio можна відкрити доступ до звіту. Надати доступ можна за посиланням або на конкретні email-адреси. Також є можливість скачати звіт.

Збереження звіту або організувати його регулярне відправлення електронною поштою.

Отримання звіту по e-mail

Якщо ви досі не використовували Data Studio, сподіваюся, після прочитання цієї статті у вас з’явилося непереборне бажання протестувати його можливості. Цей продукт постійно покращує свій функціонал. Майже щомісяця відбуваються значні апдейти, і, якщо прямо зараз якихось функцій вам не вистачає, вони можуть бути реалізовані незабаром. До речі, за оновленнями функціоналу можна стежити тут .

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.