АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Аудит
Web-аналітики

НАЛАШТУВАННЯ ТА СУПРОВІД “ПІД КЛЮЧ”

700000+ грн / міс

Сумарний бюджет наших клієнтів - нам довіряють

Топ-20

Рекламодавців з товарної реклами

Top Rated

Cеред фрілансерів України

Аудит Web-аналітики – це ретельна оцінка поточної конфігурації облікового запису GA, що виконується щоб знайти проблему, яку необхідно вирішити, або для підвищення якості, актуальності та точності зібраної інформації.

Послуги з реклами​

За 6 років роботи понад 350 успішних проектів

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Директор з маркетингу, магазин UGG

Пропозиція місяця

Безкоштовна консультація по рекламі

Цифри, які мають значення

Ми знаємо, що робимо. І ось результати.

Аудит Web-аналітики
1000+

рекламних кампаній
налаштували наші спеціалісти

9.5/10

наших клієнтів готові
нас рекомендувати

досвід у 50+ нішах

просування компаній у
найрізноманітніших сферах

50+ тис.

заявок отримали наші клієнти
завдяки рекламі

старт від 1 дня

самий швидкий запуск
реклами на ринку

5 клієнтів

з щомісячним бюджетом
понад 5000$

Вартість роботи

Мінімальний рекламний бюджет – 15 000 грн без ПДВ

Вартість менеджменту рекламного облікового запису розраховується індивідуально, максимально - 25% від рекламного бюджету.

Усі налаштування рекламних облікових записів при цьому безкоштовні. Рекламні облікові записи належать агентству, замовник має доступ на перегляд.

Рекламні банери, коллтрекінг, роботи програміста, CRM, онлайн чати та інші додаткові сервіси оплачуються замовником окремо, ми даємо рекомендації з ким краще працювати.

Чим більший рекламний бюджет, тим менше % за менеджмент. Також % залежать від складності менеджменту рекламного акаунта, від KPI та від обсягу додаткової роботи. Докладніше про те, як ми працюємо.

Ми добре налаштовуємо рекламу для:

Ми застосовуємо наші знання для підвищення продажів та розвитку бізнесу

Етапи роботи:

Знайомство
Аналіз поточної ситуації, визначення сильних та слабких сторін
1
Знайомство
Планування
Формування маркетингового плану робіт над вашим проектом
2
Планування
Запуск
Підготовка та старт показів рекламних кампаній
3
Запуск
Супровід
Аналіз результату з подальшим коригуванням робіт з маркетингу проекту
4
Супровід

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу

Аудит web-аналітики - налаштування

Системи веб-аналітики є незамінним інструментом для оцінки роботи сторінок, оцінки якості трафіку, контенту, зручності використання сайту, аналізу аудиторії, і, звичайно, коли справа стосується оцінки рентабельності фінансових інвестицій у різні канали просування сайту.

Якщо ви вже використовуєте сервіси веб-аналітики, але не впевнені в коректності та повноті даних, що збираються, вам підійде послуга аудиту акаунтів веб-аналітики.

Для того, щоб розпочати роботу з аудиту облікових записів веб-аналітики, нам необхідно зрозуміти цілі, які ви ставите перед сайтом.

Що дає аудит web-аналітики?

Аудит web-аналітики – це одна із специфічних послуг, для надання якої крім досконального знання інструментів аналітики фахівець також повинен мати навички перевірки, пошуку помилок, увагою до деталей, мати уявлення про всі можливі варіанти налаштування та механізми реалізації. Всі необхідні навички є у спеціалістів нашого агентства завдяки постійному навчанню, практиці та досвіду роботи з великою кількістю різноманітних проектів.

Аудит Web-аналітики

Запитання та відповіді:

Кожен аудит web-аналітики розраховується індивідуально під кожен бізнес, адже кожен бізнес унікальний сам собою. Вартість аудиту розраховується на основі погодинної роботи.

Докладніше ви можете ознайомитись за посиланням.

Вам потрібно залишити заявку на сайті.

Це дуже гарне питання. Ми дійсно сподіваємось, що і ви, і ми заробимо багато грошей, працюючи разом, але, на жаль, ми не можемо знати це напевно.

Чинники, які впливають на продаж можна розділити на 4:

Перші 33% наша реклама (єдине, на що ми готові дати гарантію і це наша зона відповідальності).
Другі 33% — ваш веб-сайт, обліковий запис, відео або мобільний додаток і те, яку конверсію це все має (за це ми ручатися не можемо, але можемо підказати які правки внести, щоб підняти коефіцієнт конверсії).
Треті 33% – це те, який продукт чи послугу ви пропонуєте, його ціна та ваші навички продажу (це зовсім не наша зона відповідальності).
1%, що залишився, — непередбачені обставини, на які ніхто не може вплинути, наприклад COVID-19, надзвичайні ситуації або економічні спади.
Як ви вже зрозуміли, за що ми точно можемо бути впевнені це перші 33%, а також можемо трохи допомогти з другим фактором. На жаль, ми не можемо гарантувати вам конверсій або продажів, але ми впевнені, якщо ви оберете нас, то ми зробимо все можливе, щоб ваш бізнес досяг успіху, отримавши багато лідів або конверсій! Ми завжди дуже чесні з нашими клієнтами!

Якщо у вас вже є рекламний обліковий запис, ми можемо проаналізувати його і зробити висновки про поточну статистику та точки зростання. Прогноз ґрунтується на ваших рекламних даних за останні кілька місяців. Однак, якщо у вас ще немає жодних даних для аналізу, наприклад у випадку, коли нам потрібно створити новий обліковий запис, зробити аналіз буде неможливо. Нам потрібно від 1 до 3 місяців, щоб усе протестувати і разом попрацювати над підвищенням кількості та якості лідів.

Ми розуміємо, що це мрія будь-якого клієнта, але ж ви знаєте, що “безкоштовний сир буває тільки в мишоловці”. Будь-яка робота має бути оплачена. На жаль, у рекламі немає гарантій, і ніхто не може вам їх дати. А якщо хтось дасть, то нахабно бреше. Ми робимо свою роботу дуже професійно, і вона має бути повністю оплачена. Це доведено численними відгуками, кейсами та офіційними партнерськими статусами рекламних систем. Все це ви можете побачити на нашому веб-сайті.

На жаль, це неможливо, тому що трафік потрібно кудись вести, наприклад на ваш веб-сайт, сторінку Facebook або Instagram, мобільний додаток або відео в YouTube.

Ми лише забезпечуємо професійне налаштування Google реклами та надаємо послуги управління рекламними кабінетами. Гроші (рекламний бюджет), які ви кладете на рекламні облікові записи Google Ads, Facebook Ads та інших рекламних систем – це додаткові витрати, які необхідно вважати окремо з метою прозорості перед клієнтом. Рекламні бюджети та вартість нашої роботи завжди роздільні. Найчастіше рекламні бюджети набагато більші за ту вартість за послуги, яку ми беремо.

У нас є кілька сервісів, щоб дізнатися, але всі вони не зовсім точні. Точність становить приблизно 50%. Ми не рекомендуємо цей метод пошуку ключових слів. Існують інструменти для пошуку найкращих варіантів ключових слів, не обов’язково тих, що використовують ваші конкуренти, наприклад, Google Planner, Google Trends, Wordstat.

Всі наші співробітники працюють у різних містах України, повністю віддалено, всі вони – штатні спеціалісти. Ми маємо невелику команду професіоналів. Всі працівники діляться на фахівців з контекстної реклами, фахівців з таргету, web-аналітиків, менеджерів проектів і є позаштатний дизайнер.

Наша компанія знаходится в Україні. Ми працюємо виключно на віддаленній основі та вважаємо, що в наш час це найефективніший спосіб роботи. Ми не маємо традиційних офісів.

Навіщо потрібен Аудит Web-аналітики

Правильність ухвалених рішень залежить насамперед від коректності налаштованої аналітики. Наше агентство пропонує незалежну оцінку налаштувань аналітики та супутніх систем. Ми знайдемо помилки, які перешкоджають коректному збору даних, візуалізації роботи сайту та, як наслідок, прийняттю важливих тактичних та стратегічних бізнес-рішень на всіх рівнях (від керівника компанії до співробітника відділу маркетингу).

Володіння Коректними даними аналітики дозволяє достовірно:

  • виявити, хто ваша цільова аудиторія, які її інтереси та поведінка
  • дізнатися, який дохід та обсяг замовлень генерує те чи інше рекламне джерело, канал трафіку
  • ухвалити рішення щодо оптимізації рекламних бюджетів
  • багато іншого

Для чого проводять Аудит web-аналітики?

Для того, щоб прийняти ключові рішення для вашого бізнесу, дуже важливо переконатися, що ви приймаєте рішення на основі точних даних.

Окрім наявності достовірних даних, ви хочете бути впевнені, що ваші дані є актуальними та придатними для використання.

Аудит web-аналітики – це всебічна оцінка поточної конфігурації систем веб-аналітики та їх впровадження. Основна увага приділяється забезпеченню якості та надійності даних.

Однією з основних цілей аудиту є забезпечення вашої компанії «душевного спокою» щодо якості даних.

Це робиться шляхом визначення основних проблем в установці та конфігурації GA/Метрики, якщо такі є, та підтвердження правильної функціональності у контрольному переліку областей, у яких проблем не виникне.

Що входить в Аудит web-аналітики?

Тегування сторінок / Javascript Review.

Це гарантує, що фактичний код скрипта відстеження налаштований правильно, з увімкненими відповідними плагінами. Якщо ваш сайт використовує Google Tag Manager, ми переконаємося, що конфігурація GTM є оптимальною.

Домени, субдомени, крос-домени.

Неправильна конфігурація GA є поширеною помилкою, яка може порушити вашу маркетингову атрибуцію. Google Analytics вимагає спеціальної конфігурації для роботи зі сценаріями відстеження субдоменів та крос-доменів. Це дуже важливо, щоб усе було правильно. Аудит web-аналітики дозволить своєчасно знайти та виправити подібні помилки.

Обліковий запис/ ресурс Google Analytics / Перегляд структури

Великі веб-сайти та багатодоменні сайти, зокрема, можуть вимагати більше одного ідентифікатора веб-властивості та/або кількох переглядів. Ми розглянемо поточну структуру GA-рахунку та надамо рекомендації.

Точність відстеження кампанії / Належне маркування URL-адреси.

Належний розподіл маркетингу залежить від правильної стратегії маркування кампанії. Ми вивчимо ваші звіти про придбання, щоб визначити, чи потрібні покращення в маркуванні кампанії.

Огляд цілей (і вирви) – бажані дії, які людина робить на вашому сайті.

Ми часто бачимо абсолютну плутанину в конфігурації воріт. Цілі вимірюють ключові показники ефективності бізнесу в Google Analytics. Правильна конфігурація цілей (включаючи вирви) має вирішальне значення для оптимального використання GA. Ми оцінимо поточну постановку цілей та внесемо пропозиції щодо її покращення.

Конфігурація пошуку сайту

Звіти про пошук на сайті надають велику кількість інформації, пов’язану з намірами користувача. Ці звіти повинні бути правильно налаштовані на рівні коду, а також на рівні адміністратора GA.

Перегляд фільтрів

Установки перегляду включають виключення параметрів запиту URL, Bot Filtering, інтеграцію Adwords, фільтрів тощо. Правильно налаштовані уявлення мають вирішальне значення для отримання «чистих», корисних даних. Найчастіше звіти за змістом є «фрагментарними» та непридатними для використання через погану структуру URL-адрес, які масово реєструються GA. Розумне використання удосконалених фільтрів може значно покращити якість даних GA.

Огляд відстеження електронної комерції

Якщо ви продаєте товари на своєму сайті, краще переконатися, що ваша електронна комерція є точною. Ми працювали з десятками інтернет-магазинів і бачили широкий спектр проблем, що робить Ads-Tips чудовим помічником для вас.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.